Back Link: لینک های خارجی

لینک های خارجی که اصطلاحاً به آن ها Back Links نیز گفته می شود لینک هایی هستند که از سایر سایت ها به سایت شما اشاره می کنند.
لینک های خارجی  جزء یکی از فاکتورهای بسیار تأثیرگذار در رتبه‌بندی سایت‌ها می‌باشند. چراکه از دید گوگل لینک‌های خارجی نشان از محبوبیت یک سایت در نزد سایر سایت‌ها دارد و هرچه این محبوبیت بالاتر باشد تأثیر بیشتری در رتبه‌بندی سایت خواهد داشت. اطلاعات بیشتر ..

Internal Links: لینک های داخلی

لینک داخلی به لینکی گفته می شود که از یک صفحه سایت به صفحه دیگری در داخل همان سایت هدایت شود.
لینک های داخلی هم برای بازدید کنندگان سایت حائز اهمیت هستند و هم برای ربات های موتورهای جستجو. لینک های داخلی هم به کاربران و هم به ربات ها کمک می کنند تا بتوانند به صفحات مختلف سایت دسترسی داشته باشند و بین صفحات مختلف سایت حرکت کنند.

Out Bound Links (OBL): لینک های خروجی

لینک های خروجی به لینک هایی گفته می شود که از سایت شما به سایر سایت ها هدایت می شوند.
لینک‌های خروجی می‌توانند هم تأثیر مثبت و هم تأثیر منفی در رتبه‌بندی سایت‌ها بگذارند و حتی باعث جریمه شدن سایت نیز شوند؛ بنابراین در لینک دهی به سایر سایت‌ها باید به‌دقت عمل کنید و نکات مربوطه را رعایت کنید.

Property

کنسول جستجوی گوگل صرفاً برای تحلیل و ارائه گزارش وب‌سایت‌ها نیست و برای اپلیکیشن های موبایلی نیز قابل‌استفاده است، بنابراین در این ابزار از اصطلاح عمومی “Property” استفاده شده است که منظور هم وب‌سایت است و هم اپلیکشن موبایل.

Resource

معمولاً هر صفحه‌ای از سایت به‌غیراز مطالب موجود، شامل منابع مختلفی نیز هستند، منابعی که در نحوه نمایش اطلاعات در سایت بسیار تأثیرگذار هستند مانند فایل‌های CSS، JavaScript و یا تصاویر موجود در صفحات. این منابع را Resource می‌نامیم.

نکته‌ای که در خصوص منابع موجود در سایت باید اشاره کنیم این است که ربات‌های گوگل برای تجزیه‌وتحلیل صفحات وب‌سایت و برای اینکه درک درستی از صفحات سایت داشته باشند نیاز دارند که به کلیه این منابع دسترسی داشته باشند و باید مطمئن باشید که دسترسی به این منابع برای ربات‌های گوگل مسدود نشده باشد.

Render

گوگل سعی می‌کند صفحات وب را پردازش کند به نحوی که بتواند صفحات را همان‌طور که یک کاربر عادی می‌بیند، ببیند.
Rendering در حقیقت پردازش نحوه نمایش یک صفحه همراه با تصاویر و کلیه منابع موجود در آن است تا بتواند به گوگل کمک کند معنا و مفهوم یک صفحه را دقیق‌تر و بهتر درک کند.

فهرست
Call Now Button