کیورد پلنر چیست؟

یکی از خدمات گوگل سرویس تبلیغاتی Adwords است که توسط آن اشخاص می‌توانند تبلیغ نمایش سایت خود را بر اساس کلمات کلیدی موردنظر به گوگل بدهند تا در صفحه اول و در کنار نتایج برتر جستجوهای گوگل، سایت ایشان نیز نمایش داده شود.

ازآنجایی‌که این تبلیغات یکی از منابع اصلی درآمدزایی گوگل است و بر پایه کلمات کلیدی بنانهاده شده است، گوگل باید در انتخاب این کلمات به مشتریان خود بهترین مشاوره را بدهد تا کلمات کلیدی دقیقی را تبلیغ دهندگان بتوانند انتخاب کنند و درنتیجه بازدیدکنندگانی که با آن کلمات وارد سایتشان می‌شوند جزء مشتریان هدفمند آن سایت قرار بگیرند و درنتیجه صاحبان این سایت‌ها حاضر باشند مجدد برای تبلیغات در گوگل هزینه کنند.

با توجه به اهمیت این موضوع، گوگل یک سرویس تحت عنوان keyword planner را برای اشخاصی که می‌خواهند از تبلیغات در گوگل استفاده کنند ارائه کرده است تا بتوانند بهترین پیشنهادهای کلمات کلیدی را همراه با میزان جستجوی انجام شده برای هر عبارت داشته باشند.
در روند انتخاب کلمات کلیدی سایت ما از ابزار Keyword planner می‌توانیم کمک بسیاری بگیریم و همچنین استفاده از این نرم‌افزار مستلزم دادن تبلیغ و پرداخت هزینه به گوگل نیز نیست.

در راستای بهینه‌سازی سایت و انتخاب کلمات کلیدی هدفمند، ابزار keyword planner لیست بسیار کاملی از تمامی عبارت‌های مرتبط با کلمه موردنظر را به همراه سایر گزارش‌ها مانند میانگین جستجو ماهانه هر عبارت در گوگل را ارائه می‌کند.

جهت استفاده از این ابزار نیاز است که از پروکسی استفاده کنید و کافی است در گوگل جستجو کنید “keyword planner” یا مستقیما از لینک زیر جهت ورود و ثبت نام استفاده کنید:

آموزش کار با کیورد پلنر

ثبت نام در کیورد پلنر

جلسه اول

کیورد پلنر

آموزش کامل و قدم به قدم ثبت نام در گوگل ادورز به منظور دسترسی و استفاده از کیورد پلنر برای انتخاب کلمات کلیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button