محسن رجبی

سئو اصفهان (آموزش، مشاوره و خدمات تخصصی سئو در اصفهان)

برای دریافت خدمات تخصصی و حرفه ای سئو در اصفهان از مجموعه سلام وبمستر از جمله:‌ آموزش سئو در اصفهان و همچنین دریافت مشاوره سئو و یا واگذاری پروژه سئو مجموعه خود، در این بخش اطلاعات کاملی برای راهنمایی شما قرار داده شده است.

از سال ۱۳۹۰ در حال ارائه خدمات تخصصی سئو هستیم و مجری پروژه های متعدد سئو سایت برای شرکت های کوچک و بزرگ زیادی  بوده ایم. همچنین دوره ها و کلاس های آموزش سئو متعددی را در اصفهان برگزار کرده ایم. از دوره های خصوصی گرفته تا کلاس های عمومی و ارائه آموزش ومشاوره در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.

آموزش سئو در اصفهان
تجربه بیش از ۱۰۰ دوره خصوص و عمومی

سئو سایت در اصفهان
خدمات تخصصی پروژه های سئو از سال ۱۳۹۰

مشاور سئو در اصفهان
مشاوره و کوچینگ پروژه های سئویی و تیم ها

مشاور و مجری دوره های آموزشی برخی از معتبرترین و شناخته شدن ترین آموزشگاه های اصفهان بوده ایم. دوره های خصوصی تا کلاس های عمومی و گروهی دز سطوح مختلف از مقدماتی گرفته تا پیشرفته و حرفه ای در اصفهان.

این افتخار را داریم که برخی از پروژه ها بیش از ۷ سال است که با آن ها قرارداد مستمر بهینه سازی و سئو داشته ایم و در حال حاضر ار بهترین دوستان ما هستند.

آموزش سئو در اصفهان (کلاس و دوره حضوری)

برگزاری دوره های آموزشی سئو به صورت حضوری (خصوصی و نیمه خصوصی) در اصفهان از مقدماتی تا پیشرفته

 • پیش نیاز ۱: داشتن سایت با موضوع مشخص برای سئو
 • پیش نیاز ۲: توانایی کار با سایت (درج مقاله، محصول …)
 • تعداد جلسات: ۱۰ جلسه (۲۰ ساعت)
 • قیمت دوره خصوصی: ۱۴،۰۰۰،۰۰۰ تومان
 • قیمت دوره نیمه خصوصی: (۵ نفر) ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • پرداخت: نقدی (۱۰% تخفیف) / اقساطی (۲ قسط بدون تخفیف)
 • نحوه برگزاری: آنلاین و یا حضوری در اصفهان
 • زمان ها: طبق جدول و زمان بندی آزاد (در بخش سوالات متداول)

گارانتی دوره

توضیحی در مورد سرفصل ها

پاسخ برخی سوالات متداول

سؤالات متداول ثبت نام کلاس های حضوری سئو در اصفهان

گارانتی و ضمانت دوره های آموزشی

ما برای کلاس و دروه آموزش سئویی که برگزار می کنیم ۲ گارانتی و ضمانت می دهیم:

گارانتی ۱۰۰ درصدی یادگیری

یکی از دغدغه های اشخاصی که در کارگاه ها یا دوره های آموزشی حضوری شرکت می کنند، فراموشی مباحث آموزشی است و همیشه سعی می کنند که یادداشت برداری کنند یا فایل صوتی یا ویدئو کلاس را رکورد کنند تا بتوانند مجددا به ان رجوع کنند،

در دوره آموزشی سئو که توسط مجموعه های وبمستر برگزار می شود جدایی از اینکه فایل های دوره در اختیار دانشجویان گذاشته می شود، یک گارانتی در خصوص یادگیری مباحث کلاس سئو ارئه می شود: در پایان کلاس و دوره آموزشی سئو، در صورتی که احساس کردید مطالب را خوب یاد نگرفته اید یا نیاز به مرور و تکرار دارید، می توانید با هماهنگی قبلی به صورت کاملا رایگان دوره سئو بعدی مجددا شرکت کنید.

این گارانتی تنها یک شرط دارد و آن هم حضور دانشجو در در تمامی جلسات کلاس می باشد و انجام تمامی اموزش ها و دستورالعمل ها (دستورالعمل ها بسیار ساده و کاملا اجرایی)

گارانتی ۱۰۰ درصدی اثربخشی

سئو نیز مانند هر موضوع دیگری در اینترنت مطالب آموزشی متعددی دارد و از سوی دیگر تکنیک ها، تاکتیک ها و قوانینی که در رتبه بندی سایت ها وجود دارد همیشه در حال تغییر هستند و برخی از دغدغه های دانشجویان کلاس ها و دوره های سئو موارد زیر است:

 • آیا سرفصل ها و نکات آموزشی بدور از حاشیه و کلی گویی است؟
 • آیا مطالب بروز و براساس تخقیقات افراد و شرکت های مطرح سئویی دنیا است؟
 • آیا تدوین و نحوه ارائه مطالب، حرفه ای و منطبق با آخرین متدهای اموزشی است؟
 • آیا محتوا کلاس با پشتوانه تجربی و عملی پروژه های متعدد سئویی است؟
 • آیا در کنار اصول و قوانین سئو، استراتژی های حرفه ای نیز آموزش داده می شود؟

گارانتی بدون قید و شرطی دیگری که به دانشجویان دوره های سئو داده می شود، این است که اگر به هر دلیلی اعلام کردید که مباحث دوره شرایط بالا را ندارد و کلی گویی، قدیمی، تکراری و … است، می توانید درخواست عودت کل وجه پرداختی را بدهید.

تضمین اشتغال و ارجاع پروژه برای دانشجویان کلاسهای سئو

اگر می خواهید به عنوان یک متخصص سئو وارد بازارکار شوید، ما به شما تضمین اشتغال می دهیم!

در حال حاضر تخصص سئو جدایی از جذابیت های بسیار بالایی که دارد به عنوان یک تخصص پولساز با درآمد بالا و داشتن یک بازار کار گسترده در دنیا و حتی ایران مطرح است.
یکی از دلایلی که باعث شده ما اقدام به برگزاری دوره های آموزشی سئو کنیم، پرورش و جذب مستقیم متخصصین سئو برای فعالیت روی پروژه هایی خودمان بوده است.

در حال حاضر نیز، نیاز به متخصص های سئو به صورت حداکثری وجود دارد؛ و اگر علاقمند به فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ هستید، چه بخواهید پروژه سئو بگیرید یا به عنوان کارشناس سئو در مجموعه ای مشغول به کار شوید، تضمین اشتغال وجود دارد و به سادگی برایتان محقق خواهد شد.

مهمترین موضوع، دانش سئویی است و در کلاس ها آموزش سئو، تمامی آنچه را که برای تبدیل شدن به متخصص سئو نیاز دارید  آموزش داده می شود.
در ساده ترین حالت می توانید بعد از اتمام دوره آموزشی و کسب تجربه کافی مستقیما با ما در مجموعه سلام وبمستر مشغول به کار شوید و بر روی پروژه های اختصاصی مجموعه یا مشتریان مشغول به کار شوید، همچنین این پتانسیل نیز وجود دارد که با توجه به درخواست هایی که کارفرمایان از ما جهت معرفی متخصص سئو دارند به ایشان معرفی شوید. و برای متخصص سئو در اصفهان یا متخصص سئو در تهران (با توجه به درخواست ها و تماس هایی که خود ما داریم) موقعیت های شغلی بسیار زیادی وجود دارد.

محل برگزاری کلاس آموزش سئو در اصفهان

در صورتی که بخواهید در کلاس سئو اصفهان حضوری شرکت نمائید:

اصفهان، سپاهان شهر، مجتمع هفت نگین، طبقه ۱

کلاس سئو اصفهان

اصفهان، خیابان فردوسی، کوچه ۴

کلاس سئو اصفهان

امکان برگزاری کلاس سئو در اصفهان در هر دو موقعیت فوق (بر اساس تایم آزاد) امکان پذیر است.

آموزش سئو در اصفهان - مدرس محسن رجبی

مدرس دوره: محسن رجبی

 • فعالیت تخصصی و متمرکز روی سئو از سال ۱۳۹۱
 • نویسنده کتاب آموزش گوگل وبمستر (سال انتشار: ۱۳۹۵) اولین کتاب مرجع سرچ کنسول گوگل در ایران
 • نویسنده کتاب آموزش سئو (سال انتشار: ۱۳۹۶)
 • نویسنده کتاب نقشه راه سئو (سال انتشار: ۱۳۹۸)
 • برگزاری دوره و کلاس های آموزشی تخصصی سئو از سال ۱۳۹۳
 • مشاوره و مدیر پروژه های متعدد سئویی

سرفصل ها و مباحث آموزشی

در دوره های آموزشی SEO که در حال حاصر در اصفهان برگزار می کنیم به چه مباحثی پرداخته می شود؟
توجه داشته باشید که در این بخش سرفصل ها به صورت کلی اشاره شده اند و مباحث خیلی خیلی کامل تر، حرفه ای تر و بسیار دقیق تر می باشد

۱- مباحث فاندمنتال و پایه ای

متاسفانه خیلی از افراد فکر می کنند سئو صرفا یعنی تگ های هدینگ، تایتل، دیسکریپشن، نقشه سایت،‌ نوشتن محتوا،‌استفاده از کلمات کلیدی. در خیلی از آموزش ها دیده ایم که افراد فقط به مباحث فنی و تکنیکی می پردازند، نه اینکه مهم نباشد، مهم هستند و بخشی از روند سئو ما هستند  اما قبل از هر چیز باید بدانیم منظق، روال موتورهای جستحو چیست؟ چگونه کار می کنند و چگونه رتبه بندی می کنند و رنک می دهند.
در مباحث آموزشی سئو قبل از هر چیز تمام تلاش ما این اسن که یک دید صحیحی و منطقی نسبت به روند سئو پیدا کنید تا در گذر زمان و با وجود تناقض های متعدد و وجود اراجیف و تیکنیک ها و نکات آبکی بدون پشنوانه  بتوانید مسیر و کار و روش درست را تشخیص دهید (حداقل دقیق تر تشخیص دهید)

آموزش مباحث مقدماتی و پایه ای و اصولی سئو در اصفهان توسط مجموعه سلام وبمستر با تدریس محسن رجبی

۲- کلمات کلیدی، نیت کاربر و استراتژی صفحات

سئو کار حرفه ای از دید ما یک بازاریاب و بازار ساز حرفه ای است. شما برای اینکه یک سئو کار حرفه ای باشید و پروژ موفق سئویی داشته باشید صرفا اوردن کلمات کلیدی به صفحه اول و حتی رتبه اول مهم نیست، مهم این است که بتوانید برای مجموعه مورد نظر از بودن در صفحه اول فروش ایجاد کنید. باید بتوانید نیاز های مستقیم و غیر مستقیم کاربران را تشخیص دهید و متناسب با ان ها کلمات وصفحات تارگت خود را انتخاب کنید.
در روند اموزشی با اتکا به بیش از صدها دوره آموزشی و تجربه تخصصی و حرفه ای سئو و ایجاد فروش برای شرکت ها و فروشگاه های اصفهانی به حرفه ای ترین حالت مباحث کلمات کلیدی و استراتژی کلمات و استراتژی صفحات لندینگ را به صورت کامل از صفر تا صد اموزش خواهیم داد.
نمونه ای از آموزش های این بخش در دوره تحقیق و تدوین استراتژی کلمات کلیدی آموزش داده شده است

آموزش حرفه ای تدوین استراتژی کلمات و صفحات هدف در اصفهان

۳- بهینه سازی داخلی و مباحث تکنیکال

پس از اینکه صفحات تارگت مشخص شده اند مبحث بهینه سازی داخلی صفحات را به صورت تفکیک شده  آموزش داده می شود. در بخش اول بهینه سازی داخلی برای گوگل را صحبت خواهیم کرد با این هدف که بتوانیم با توزیع کلمات کلیدی در مهمترین بخش های صفحه به روند ایندکس گوگل کمک کنیم و کلماتی که تارگت کرده ایم با صفحات مورد نظر ایندکس شوند و در بخش دوم بهینه سازی داخلی صفحات برای کاربران را صحبت خواهیم کرد با این هدف که بتوانیم بر روی تجربه های کاربری و پارامترهای که به رفتار کاربران بر می گردد تاثیر بگذاریم

آموزش مباحث تکنیکال و بهینه سازی داخلی سایت در اصفان

۴- بهینه سازی  خارجی و ساخت سابقه شهرت

بعد از اینکه ساختار سایت و صفحات را چیدمان کردیم و مبحث بهینه سازی داخلی سایت و صفحات کامل شد، می پردازیم به بحث بهینه سازی خارجی و ساخت سابقه شهرت برای برند سایت. لینک سازی های خارجی به صورت کامل به شما آموزش داده می شود این که از چه سایت های شروع کنیم چه استراتژی های داشته باشیم، چه زمانی و با چه استراتژی اقدام به خرید ریپورتاژ یا لینک کنیم و ….
بحث بهینه سازی خارجی اگر بدون دانش و بدون تجربه انجام شود نه تنها برای شما نتیجه ای ندارد بلکه هم باعث از بین رفتن بودچه های شما می شود و هم می تواند تاثیر منفی در جایگاه های شما داشته باشد.

دوره آموزشی لینک سازی خارجی در اصفهان

۵- آنالیز اقدامات و نتایج حاصله و بهبود عملکرد

به عوان یک سئو کار حرفه ای در اصفهان یا هر شهری دیگری شما باید بتوانید عملکرد خود را انالیز کنید و مطمئن شوید آیا همان طور که برنامه ریزی کردید روال سئو شما پیش رفته است با خیر؟
آیا صفخات مورد نطرتان با کلمات هدف تعیین شده رتبه گرفته ایند؟  آیا گوگل به درستی سایت و صفحات شما را درک کرده است؟ چه خطاها و مشکلاتی در سایت وجود دارد؟ ایا در گذر زمان نتایج خوب و روند صعودی داشته؟ و خیلی موارد دیگر
در این بخش به شما ابزارهای حرفه ای از جمله کنسول گوگل را آموزش خواهیم داد. به نحوی که بتوانید استراتژی های خود در بحث صفحات و کلمات و حتی لینک سازی های خارجی را انالیز کنید و هم بتوانید گزارشات مستند و معتبری را برای پروژه های خود و کارفرماهای خود آماده کنید.

آموزش تحلیل و انالیز اقدمات سئویی

نظرات برخی از دانشجویان دوره های سئو

نظرات برخی از عزیزانی که در طی این سال ها با دوره های آموزشی حضوری در اصفهان خدمتشان بوده ایم

از سال ۸۷ سه سایت دارم که سالها برای رسوندن این سایتها به صفحه اول تلاشهای زیادی کردم و هزینه زیادی کردم . رسیدند به صفحه اول برای مدتی کوتاه ولی هیچ وقت به لینک اول نیومدم . سال ۹۹ در کلاس سئوی استاد رجبی شرکت کردم , بعد از ۱۲ سال تازه فهمیدم سئو یعنی چی . و چقدر مسیر رو این سالها اشتباه میرفتم . اقای رجبی واقعا علمشان در سئو بسیار بالاست و خیلی با ارامش و مسئولیت پذیر هستند , خدارا شکر با تکنیکهایی که در کلاسهای ایشون فرا گرفتم لینک شماره یک رو در اکثر کلمات کلیدی فتح کردیم .
ممنون جناب رجبی بزرگوار

محمد سیاه تیری
محمد سیاه تیری

مشاور مهاجرت و تحصیل در مالزی

 

من دوره سئو رو با استاد رجبی گذروندم واقعا از سواد و تجربه بالایی برخوردارن تکنینک هایی که آموزش میدن بسیار کاربردی و قابل فهم هستند. پاسخگویی شان بسیار دلسوزانه و کامل بود تا مطلب رو کاملا متوجه بشیم منکه خیلی ازشون راضی بودم و به خاطر آموزش های خوبشون به بحث سئو کاملا علاقه مند شدم و پیشرفت زیادی کردم

خانم مینا حسینی کارشناس سئو در اصفهان
مینا حسینی

کارشناس سئو

ما دوسایت را از طریق ایشون راه اندازی و سپس برای سئو از خدمات سلام وبمستر استفاده کردیم..بخاطررضایت از سایت اول ،سایت دوم رانیز به ایشان واگذار کردیم. راهنمایی ها دقیق و کامل بود و تمام نکات صفر تا صد سئو را برای ما طی جلسات رایگان توضیح دادن سایت ما خیلی سریع صفحه اول اومد و هنوز هم با سرچ کلمات کلیدی اولین معرفی گوگل سایت ماست. درخصوص نحوه پرداخت هم کاملا با شرایطکنار اومدن و ازکیفیت و راهنمایی ها کم نشد همچنین بعد از پایان قرارداد نیز هرسوال یا مشکلی را خیلی سریع رفع میکنند.باتشکر
null
اصغر دهقانی

مدیر شرکت بازرگانی توماس

مجموعه سلام وبمستر جایی بود که من برای آموزش سئو رفتم. با آموزش مهندس رجبی عزیز. بسیار خوش برخورد و دارای دانش کافی برای آموزش‌ها بودن. من کلی مطالب جدید یاد گرفتم و تجربه ی بسیار خوبی بود. سپاس از ایشان

خانم صالحی متخصص سئو اصفهان
ساحل صالحی

کارشناس سئو

 

دوره ها بسیار مفید و کاربردی بوده و در پایان دوره متوجه تغییرات بسیار زیاد و تاثیر مثبت کلاس ها در سایت خود خواهید شد، یکی از مزایای کلاس های جناب رجبی این است که در طول دوره و حتی بعد از دوره تمامی سوالات را با حوصله جواب خواهند داد و تمام مشکلات مربوط به سایت شما را برطرف خواهند کرد. سایت بنده بعد از شرکت در دوره سئو ایشان در بسیاری از کلید واژه های مهم رتبه یک گوگل را در اختیار دارد. با تشکر از آقای رجبی به خاطر آموزشهای مفیدشان.

آقای لطفی شرکت کننده دوره سئو و مدیر سایت زنبور کالا
امین لطفی

فروش لوازم زنبورداری

یکی از مجموعه های قوی در زمینه خدمات سئو سایت و آموزش سایت هستن و با حضور در جلسات آموزش سایت، تاثیر جلسات آموزشیشون رو در روند بهبود سئو سایتم دیدم ، چون مطالب موردنیاز کاملا کاربردی و جامع آموزش داده میشه ، ممنون از جناب مهندس رجبی

شرکت پیشتازان آی تی، خدمات سئو در اصفهان
بهاره اسماعیلی

کارشناس سئو، مدیر پیشتازان آی تی

 
 
 

آموزشگاه و موسسات آموزشی سئو در اصفهان

افتخار همکاری و برگزاری دوره های آموزشی متعدد سئویی را در بهترین و معتبرترین موسسات و آموزشگاه های اصفهان را داشته ایم.

موسسه فن آوران حکیم - اصفهان، بلوار ملت

برگزاری دوره سئو در
موسسه آموزش عالی ازاد فن آوران حکیم

موسسه آموزش عالی ازاد فن پردازان - اصفهان، مرداویج، خیابان شیخ کلینی

برگزاری دوره سئو
موسسه آموزش عالی ازاد فن پردازان

آموزشگاه مرسا - اصفهان، دانشگاه خوراسگان

برگزاری دوره سئو
آموزشگاه مرسا وابسته به دانشگاه خوراسگان

آموزشگاه ره جویان ،‌اصفهان چهارراه وفایی - زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای

برگزاری دوره سئو
آموزشگاه ره‌جویان سازمان فنی و حرفه‌ای

آموزش و کوچینگ کارشناسان سئو شرکت های مختلف فعال در اصفهان

برخی از شرکت ها، موسسات، فروشگاه ها و کارخانه جاتی که آموزش نیرو و تیم سئو آن ها بر عهده مجموعه سلام وبمستر بوده است

گروه صنعتی تیک

تولیدی آسان سلفون

ماشین سازی تیام

کارتن اینفو

خانه هوشمند آرکا

مجموعه زنبور کالا

شرکت کیان پارس

شرکت آدریان مد

بازرگانی پیشرودام

آکادمی اشکان حریت

شرکت حافظ کار

لارن مارکتینگ

مدرک سئو

آیا با گذراندن دوره های سئو و داشتن گواهی یا مدرک سئو می توانیم روند ساده تری برای استخدام یا گرفتن پروژه سئو داشته باشیم؟

برخی از عزیزانی که می خواهند وارد بازار کار دیجیتال مارکتینگ و شاخه سئو شوند، این سوال را می پرسند که آیا برای دوره و کلاس سئو مدرک هم اعطا می شود یا خیر؟
در جواب باید بگوییم که مدرک سئو هیچ کمکی به شما نخواهد کرد و هیچ امتیازی برای استخدام به عنوان متخصص سئو یا واگذاری پروژه سئو به شما نخواهد شد،‌ مگر اینکه کارفرما یا شرکتی که می خواهد شما را استخدام کند اصرار به این مورد داشته باشد که بسیار بسیار کم هستند این عزیزان در حال حاضر.
شما در هر آموزشگاهی در اصفهان یا هر کجای ایران که دوره سئو و بهینه سازی سایت را بگذرانید متناسب با ساعات حضور شما مدرک یا گواهی حضور و تعداد ساعات گذرانده شده را اعطا می کنند و متاسفانه برخی از آموزشگاه ها و موسسات از این قضییه سو استفاده تبلیغاتی نیز می. کنند. حتی با یک آزمون ساده و روتین که شامل دانستن برخی از اصطلاحات یا تکنیک ها می باشد به شما قطعا این گواهی را اعطا می کنند. پس به دنبال مدرک سئو یا اموزشگاه سئو همراه با ارائه مدرک معتبر نباشید.

مزایای دوره خصوصی سئو نسبت به دوره های عمومی

 1. سرعت ارائه محتوا آموزشی و عمیق شدن در یک مبحث متناسب با نیاز و درخواست شما است. (با این وجود این اطمینان به شما داده می شود که در دوره آموزشی سئو، مباحث عملیاتی و اجرای، از مقدماتی تا حرفه ای و به صورت کاملا طبقه بندی شده ارائه شود)
 2. شما می توانید در تمامی جلسات درخواست کنید که مباحث تکرار شود، توضیح بیشتر داده شود، مثال های متعدد زده شود و یا حتی درخواست دهید از مبحثی سریعتر عبور کنیم. (با توجه به تسلط شما یا احساس عدم نیاز به آن مبحث)
 3. برخی مواقع با توجه به استراتژی ها و برنامه های که برای شما تدوین می شود، ممکن است به آموزش هایی در آن خصوص نیاز داشته باشید و برای این موضوع ممکن است منابعی (مقاله وب، کتاب، ویدئو یا …) به شما معرفی شود که جهت بهره وری حداکثری از زمان جلسات می توانید در خارج از زمان جلسه، مطالعه یا ملاحضه نمایید و یا به درخواست شما به صورت حضوری در جلسات بعدی به آموزش آن مبحث یا رفع سوالات و ابهامات شما در خصوص آن مبحث پرداخته شود.
 4. با توجه به گستردگی مباحث و ماهیت وب و ابزارهای مختلف که دائما در حال تغییر می باشند و همچنین موضوعات مختلف خدمات یا محصولات شما دوستان، که استراتژی های مختلفی را در روند سئو سایت می طلبد، ممکن است برخی از موارد، سوالات یا درخواست ها نیاز به بررسی و تحقیق بیشتر از سمت ما را داشته باشد، برای استفاده بهینه از زمان هر جلسه، آن مورد به بعد از جلسه موکول می شود، اما این اطمینان داده می شود که نتیجه (آموزش، راهکار و …) تا قبل از جلسه بعد در اختیار شما گذاشته می شود.
 5. در صورتی که در فاصله بین دو جلسه، سوال، مشکل یا ابهامی برای شما پیش آمد، متناسب با خدمات دریافتی می توانید از پشتیبانی استفاده کنید.

مواردی که برای آموزش سئو باید در نظر داشته باشید:

 1. ساعت و روز جلسات می تواند در ابتدا دوره مشخص و قطعی شود؛ و یا با هماهنگی و درخواست شما زمان برگزاری هر جلسه مشخص شود.
 2. فاصله بین برگزاری جلسات متناسب با درخواست و نیاز شما می باشد.
 3. هر جلسه می تواند حداکثر ۳ یا ۴ ساعت باشد. و حداکثر تعداد جلسات در هر روز ۱ جلسه می تواند باشد (بیش از این، کمترین بازدهی را برای خود شما به همراه خواهد داشت، چرا که جدایی از مباحث سنگین آموزشی، هر جلسه شامل کار و برنامه هایی است که بایستی تا قبل از جلسه بعد انجام دهید)
 4. با توجه به زمان بندی جلسات و تداخل هایی که با سایر جلسات ممکن است پیش آید، خواهشمند است راس ساعت حضور داشته باشید. بدیهی است تاخیر حضور از سمت شما تعهدی مبنی بر ادامه جلسه بعد از ساعت مشخص شده به همراه ندارد.
 5. خدمات مشاوره، آموزش و کوچینگ شامل انجام کارهای فنی نمی باشد و چنانچه به این خدمات نیاز داشته باشید هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.

 قبل از هر جلسه (خصوصا جلسه اول) این موارد را آماده کنید:

 • ترجیحا لپ تاپ شخصی خود را به همراه داشته باشید.
 • بر روی سیستم خود نرم افزار رکورد از صفحه نمایش نصب داشته باشید. (البته تمامی جلسات توسط ما برای شما رکورد می شو)
 • در صورتی که وب سایت شما فعال و انلاین است این موارد نیاز است: (در صورتی که به مباحث طراحی سایت آشنایی ندارید آموزش ها و راهنمایی لازم در جلسات اول به شما داده می شود)
  • اطلاعات بخش مدیریت سایت
  • اطلاعات هاستینگ
  • اکانت جی میل

(از صحت نام کاربری و کلمه عبور هر یک از موارد فوق اطمینان حاصل نمایید و ترجیحا بر روی مرورگر شما ذخیره باشند که در زمان جلسه برای دسترسی به این بخش ها یا بازیابی کلمات عبور ترجیحا زمانی گذاشته نشود) در صورتی که سایت شما فعال و از قبل در کنسول و آنالیتیکس گوگل اضافه و تایید شده است لطفا به ایمیل rajabi.mohsen@gmail.com یک دسترسی مشاهده بدهید.

عکس هایی از اسلایدها آموزشی

برای اینکه بتوانیم مباحث آموزشی را کاملا طبقه بندی شده ارائه کنیم و همچنین دانشجویان قدم به قدم  با ما همراه باشند و آموزش ها خسته کننده نباشد  تمامی مباحث و سرفصل ها را به صورت فوق حرفه ای به صورت پاورپوینت آماده و ارائه کرده ایم.

آماده اید سئو را حرفه ای یاد بگیرید؟

اگر تصمیم به ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس آموزش سئو در اصفهان دارید،با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

خدمات سئو در اصفهان

خدمات انجام پروژه های سئو سایت (سئو سایت های فروشگاهی، شرکتی، آموزشی، پزشکی و …) به صورت صفر تا صد

موفقیت یک پروژ سئو در گرو تجربه تیم اجرایی است، جدایی از دانش بروز و داشتن دید صحیح نسبت به ساختار موتورهای جستجو از جمله گوگل، مهم است که شخص یا شرکت مجری تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد.

ما در مجموعه سلام وبمستر از سال ۱۳۹۰ تا به امروز فقط و فقط به صورت کاملا تخصصی بر روی خدمات سئو متمرکز بوده و هستیم و می تواینم یک شرکت مطمئن برای به سرانجام رسیدن پروژه های سئویی شما باشیم.

قیمت سئو در اصفهان (هزینه انجام پروژه سئو)

قیمت سئو دربرای انجام پروژه های مختلف در اصفهان که شامل آنالیز اولیه و قیمت انجام خدمات سئویی می باشد.

با توجه به این که سئو سایت یک مقوله خدماتی است که تجربه افراد نقش مهمی در تعیین این قیمت دارد، باید گفت که اولا قیمت های بالا سئو نشان از تجربه و تبحر در این خصوص نمی باشد و همچنین قیمت های پایین نیاز به بررسی همه جوانب و تعهدات داده شده شخص یا شرکت سئو کار دارد.
قیمت و تعرفه سئو که در اصفهان توسط سئو کارها یا شرکت های سئویی ارائه می گردد رنج متفاوتی داشته و سبک های ارائه خدمات نیز متفاوت است.

میانگین قیمت های سئو که توسط شرکت ها و سئو کارهای مختلف در اصفهان ارائه می شود:

 • قیمت سئو ساعتی از حداقل ساعتی ۱۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان می باشد.
 • قیمت سئو ماهیانه از ماهی ۲ میلیون تا ۱۵ میلیون تومان می باشد.
 • قیمت سئو کلمه ای و پروژه ای هم بسیار متغییر بوده
سئو اصفهان

در صورتی که تمایل دارید از خدمات سئویی ما در مجموعه سلام وبمستر استفاده نمائید، متناسب با نیازتان قیمت ها و جزئیات خدمات مشخص شده است:

 • در بخش قیمت سئو قیمت آنالیز اولیه مشخص می باشد و بعد از آن متناسب با حجم کلمات و سختی موضوع مربوطه قیمت و زمان دقیق پروژه سئویی مشخص می شود.
 • در بخش مشاوره سئو، قیمت خدمات مشاوره سئو به صورت ساعتی یا کوچینگ دوره ای مشخص است.
 • در بخش کلاس آموزشی سئو نیز قیمت کلاس و دوره های آموزشی آنلاین و حضوری سئو مشخص شده است.

عملکرد ما در پروژه های سئویی

سلام وبمستر، چقدر در بهینه سازی و سئو پروژه های مختلف موفق عمل کرده است ؟!
مشاهده رزومه پروژه های سئویی

مطب۳۶۵
www.matab365.com

مطب ۳۶۵ دایرکتوری و مجله پزشکی می باشد که زیر مجموعه های شرکت لارن مارکتینگ می باشد که طراحی و بهینه سازی آن از تابستان ۱۳۹۸ شروع شده و همچنان ادامه دارد.

آخرین نتیجه کسب شده:
رشد ۳۶۷% ورودی گوگل در شش ماه
میانگین ورودی از گوگل: روزانه ۸۰۰ کلیک
مشاهده جزئیات نتایج این پروژه …

الهه نقش جهان
www.enj.ir

مؤسسه الهه نقش جهان از شرکت های وارد کننده انواع کارتخوان در کشور بوده که طراحی و بهینه سازی آن از ۱۳۹۵ شروع شده و همچنان بر عهده مجموعه سلام وبمستر می باشد.

آخرین نتیجه کسب شده:
ثبت بیش از ۱۳۲۳ درخواست نمایندگی از سراسر کشور
سئو بیش از ۴۸۰ کلمه کلیدی کاملا مرتبط و هدفمند و کسب رتبه در صفحه اول
مشاهده جزئیات نتایج این پروژه …

می خواهید سایتتان صفحه اول گوگل باشد؟

اگر اصفهان هستید و میخواهید خدمات تخصصی و حرفه ای سئو را از سلام وبمستر دریافت نمائید، با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

متخصص سئو در اصفهان؛ شرکت ها، سئو کارها

معرفی بهترین سئو کارهای اصفهان که در زمینه خدمات سئو در اصفهان به صورت حرفه ای و با سابقه خوب و نمونه کارهای متعدد سئوی در حال فعالیت هستند.

سئو سایت امروزه یک مقوله کاملا تخصصی می باشد که در موفقیت کسب و کارهای آنلاین نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و اگر توسط شخص یا شرکت غیر متخصص انجام شود نه تنها هیچ کمکی به رشد یک سایت در نتایج جستجو نمی کند بکه باعث لطمه دیدن یک سایت و حتی جریمه شدن ان شود.

در حال حاصر اصفهان به عنوان یک کلان شهر و داشتن کسب و کارهای متعدد و بزرگ نیاز بالایی به متخصص های سئو دارد و البته شرکت ها و متخصص های سئو کار متعددی نیز در اصفهان مشغول به ارائه خدمات می باشند. اگر در خصوص همکاری یا انعقاد با هر مجموعه یا شخصی که خدمات سئو در اصفهان ارائه می کند نیازمند یک مشاور هستید تا در کنارتان باشد، از بستن قرارداد تا دنبال کردن و بررسی نتایج سئو، می توانید با ما تماس بگیرید.

در کنار متخصص های سئو اصفهان ما لیستی از متخصص های سئو در تهران را نیز ارائه کرده ایم. و البته اگر هنوز سایت یا فروشگاه خود را راه اندازی نکرده اید ابتدا در بخش طراحی سایت اصفهان می توانید اطلاعات کاملی در خصوص راه اندازی سایت کسب کنید و نسبت به طراحی سایت خود اقدام کنید.

استخدام سئو کار اصفهان

آیا یک متخصص سئوکار در اصفهان هستید و به دنبال استخدام می باشید؟!
آیا کارفرمائی هستید که برای شرکت، فروشگاه یا کارگاه خود در جستجوی یک سئو کار حرفه ای در اصفهان هستید؟!

با توجه به نیاز نیروی متخصص سئو در اصفهان و درخواست هایی که کارفرمایان جهت معرفی سئو کار برای ما ارسال می کنند، اگر به مباحث سئویی آشنایی دارید و می خواهید به عنوان سئوکار در اصفهان مشغول به کار شوید، لطفا رزومه خود را برای ما ارسال نمایئد. مهمترین نکته در ارسال رزومه داشتن نمونه کار شخصی یا گواهی تائید و رضایت کارفرما قبلی است که بر روی سئو سایت ایشان کار کرده اید.

در صورتی که مدیر یک شرکت، فروشگاه، کارخانه و … در اصفهان هستید و به دنیال نیروی متخصص سئو هستید می توانید درخواست خود را همراه با شرایط مورد نظر برای ما ارسال کنید. درخواستتان برای عزیزانی که در دوره های سئو ما شرکت کرده اند یا درخواست استخدام برای ما ارسال کرده اند ارسال خواهد شد.

سؤالات متداول دوره های سئو

برخی دیگر از سوالات متداول خدمات سئو در اصفهان


یادگیری سئو برای چه افرادی مناسب است؟

هر مدیر و صاحب کسب و کاری که فروش و برندینگ برایش مهم است، سئو بیشتر از هر روش و ابزار تبلیغاتی دیگر هم برایش می فروشد و هم بیشتر از هرچیز دیگری به برندینگ مجموعه اش کمک می کند.


آیا سئو فقط برای مدیران و کسانی است که محصول یا خدماتی دارند؟

خیر، می توانید یک متخصص سئو شوید و این خدمات را به علاقه مندان ان ارائه کنید، حتما در مورد فرصت های شغلی و میزان درامد متخصص های سئو تحقیق کنید به اهمیت این دانش پی خواهید برد!


برای اشخاصی که سایت ندارند،یا پروژه سئو ندارند، برنامه ای دارید؟

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و سایت ندارید، یک قالب حرفه ای ورودپرس و آموزش لازم (رایگان) داده می شود تا بتوانید سایت خود را خیلی سریع راه اندازی کنید و یا یک پروژه حقیقی برایتان مشخص می شود که بتوانید اموزش ها را روی ان پیش ببرید.


آیا این دوره به صورت کارگاهی و عملی است؟

بله، تمامی مباحث به صورت عملی می باشد که قسمت اعظم ان را می توانید همزمان در کلاس روی سایت خود اجرا کنید، و برای هر هفته دستورالعمل اجاری دقیق وجود دارد


آیا در طی دوره سایت من به صفحه اول گوگل می آید؟

این موضوع بستگی دارد به موضوع سایت،کلمات انتخابی و میزان رقابتی که در آن وجود دارد؛ قطعا نتایج ملموس و حتی برای برخی از کلمات خود نتیجه صفحه اول گوگل را تا پایان دوره خواهید دید.

 

اگر هنوز سوالی دارید یا نیاز به مشاوره بیشتر جهت شرکت در این دوره دارید، تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

۴۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من میخوام سایت بزنم اما خوب خودم محصولی ندارم و همینطور کنارش با کمک شما هم راهنمایی بدین چه محصولی خوبه براش سایت بزنم منظورم همکاری در فروش هست هم کنار اموزش سئو رو همین سایتی که میزنم با همکاربتون هم بالا بیارم در اموزشتون امکانش هست ؟؟

  پاسخ
  • سلام
   وقت بخیر
   در جلسه اول کامل به شما مشاوره می دهیم که چگونه و با چه پارامترهایی یک موضوع را متناسب با خودتان و توانایی هایتان انتخاب کنید که هم متمرکز در حین دوره به صورت عملی روی ان کار کنید و نتایج اموزش ها را ملموس ببینید و هم پتانسیل درامدزایی برای شما داشته باشد
   موفق باشید
   البته پیش شرط این دوره این است که اشنایی مقدماتی با سیستم های مدیریت محتوا مثل ورود پرس را داشته باشید.

   پاسخ
 • سلام بنده میخوام در دوره شرکت کنم لطفا بگید سرفصل ها بروزه یا نه

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   بله سرفصل ها بروز شده
   برای جزئیات بیشتر یا اگر سوالاتی در خصوص این دوره سئو دارید تماس بگیرید یا در واتس آپ پیام بدهید

   پاسخ
 • سلام
  من چندجا برای کلاس سئو صحبت کردم
  می شود با آقای رجبی یک جلسه حضوری داشته باشم تا بتونم تصمیم بگیرم

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   بله دپست عزیز تماس بگیرید در خدمتتان هستم
   می تونم یک جلسه مشاوره ای انلاین قبل از ثبت نام خدمتتان باشم
   موفق باشید

   پاسخ
 • خیلی ممنونم بابت کلاس های آموزشی خوبتون جامع و کامل بود، با آموزش های شما تونستم علاوه بر کسب درآمد بلکه چند پروژه را صفحه اول گوگل بیارم و واقعا خیلی هیجان انگیز بود که تونستم اولین پروژه ام رو صفحه اول بیارم . خدا قوت خسته نباشید.

  پاسخ
 • مینا حسینی
  ۱۴۰۰-۱۱-۱۸ ۳:۵۵ ب٫ظ

  سلام من دوره سئو رو شرکت کردم مهندس رجبی واقعا از سواد و تجربه بالایی برخوردار هستند تکنیک هایی که آموزش میدن بسیار کاربردی و قابل فهم هستند. پاسخگویی شان بسیار دلسوزانه و کامل بود تا مطلب رو کاملا متوجه بشیم منکه خیلی ازشون راضی بودم و به خاطر آموزش های خوبشون به بحث سئو خیلی علاقه مند شدم و پیشرفت زیادی کردم

  پاسخ
 • دوره ها بسیار مفید و کاربردی بوده و در پایان دوره متوجه تغییرات بسیار زیاد و تاثیر مثبت کلاس ها در سایت خود خواهید شد، یکی از مزایای کلاس های جناب رجبی این است که در طول دوره و حتی بعد از دوره تمامی سوال ها را با حوصله جواب خواهند داد و تمام مشکلات مربوط به سایت را برطرف خواهند کرد. سایت بنده بعد از شرکت در دوره سئو جناب رجبی در بسیاری از کلید واژه های مهم رتبه یک گوگل را در اختیار دارد. با تشکر از آقای رجبی به خاطر آموزشهای مفیدشان.

  پاسخ
  • عرض ادب
   خواهش می کنم جناب لطفی، و خیلی لذت میبریم وقتی نتایج خوب سایتتان را در SERP می بینم که ۱۰% نکته و آموزش بوده و ۹۰% تلاش و وقتی بوده که خودتان گذاشتید
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست