خدمات سئو

سئو سایت در اصفهان

هزینه و تعرفه خدمات تخصصی و حرفه ای سئو سایت

سئو هوشمندانه ترین روش برای مارکتینگ و برندینگ در هر کسب و کاری می باشد و ما خدمات سئو سایت را به صورت کاملا حرفه ای، اصولی و تضمینی برای شما انجام خواهیم داد،
داشتن سایتی که در صفحه اول گوگل نیست با نداشتن آن یکی است، بنابریان مهمترین اقدامی که برای سایت و برای کسب و کار اینترنتی خود باید انجام دهید حضور هدفمند در صفحه اول گوگل می باشد.
با ما تماس بگیرید و در صورتی که اصفهان هستید می توانید یک جلسه مشاوره سئو رایگان با مشاوران متخصصی سئو ما داشته باشید.

قیمت و تعرفه خدمات سئو

متناسب با نیازهای مختلف، در ادمه لیست خدمات و قیمت های سئو سایت ذکر شده است، این خدمات شامل: مشاوره سئو به صورت حضوری در اصفهان یا به صورت آنلاین و تلفنی، تحلیل و تدوین استراتژی سئو و ارائه خدمات بهینه سازی سایت (سئو داخلی و خارجی) می باشد.
قیمت و جزئیات مربوط به هر کدام از این خدمات به صورت کامل ذکر شده است با این وجود هرگونه سوالی یا ابهامی داشتید خوشحال می شویم صدای گرم شما را بشنویم

 شرح خدمات سئو و قیمت ها

در راستای بهینه سازی یک سایت با هدف کسب رتبه های برتر در نتایج جستجو گوگل بر اساس موضوعات مربوطه به طور کلی دو اقدام مهم انجام می شود، اول بهینه سازی سایت برای کاربران و مخاطبین سایت با این هدف که بهترین تجربه کاربری و احساس رضایت را برای مخاطبین به همراه داشته باشد و دوم بهینه سازی سایت برای ربات های جستجوگر به نحوی که ربات ها بتوانند به سادگی به کلیه بخش های سایت دسترسی داشته باشند و بتوانند موضوع و مفهوم هر صفحه از سایت را به خوبی درک کنند و به سادگی مطالب سایت را خوانده و فهرست بندی کنند.

تمام هدف این است که گوگل متقاعد شود اگر کاربری را متناسب با موضوع شغلی شما وارد سایت شما کرد تمامی نیازهای آن کاربر در خصوص موضوع و عبارت جستجو شده، در بالاترین سطح کیفی خودش پاسخ داده می شود، به گونه ای که نیاز به جستجو های مجدد در سایر سایت ها نداشته باشد.

روند بهینه سازی یک سایت و کسب رتبه در گوگل هیچ رمز و راز پنهانی ندارد و در ادامه شرح کلیه خدمات و کارهایی که در بحث بهینه سازی سایت شما انجام می شود به صورت دسته بندی شده و با ذکر عنوان های مهم نوشته است، در صورتی که هر یک از اقدامات و یا جزئیات مربوطه برای شما نامفهوم می باشد یا برای شما جای سوال دارد با کمال میل می توانیم پاسخگو سوالات شما باشیم.

مشاوره سئو

مشاوره تخصصی و خصوصی سئو

این مشاوره خصوصی و تخصصی شامل چه مواردی می تواند باشد:

 • بررسی تخصصی حیطه کاری و رقباء شما در وب و اطمینان از اینکه آیا سئو می تواند به فروش و برندینگ محصولات یا خدمات شما کمک کندیا خیر؟
 • بررسی شرایط و تصمیم به اینکه سئو سایتتان را خودتان انجام دهید یا واگذار کنید یا آن را به مسئول سایت یا تیم آی تی خود بسپارید!
 • بررسی تکنیکی سایت و وضعیت سئو داخلی و خارجی آن
 • ارائه راهکار و برنامه برای رفع اشکالات سایت، تولید محتوا و لینک سازی
 • تحلیل ترافیک گوگل و بازدید های سایت و دریافت برنامه بهبود
 • و …

به صورت تخصصی می توانید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنید، و البته موضوع مشاوره درخواستی شما می تواند کاملا بر اساس نیاز و درخواست شما باشد.

مشاوره سئو شامل چه مواردی است و چه کمکی می تواند به شما بکند؟

مشاوره سئو

جهت دریافت وقت مشاوره (حضوری در اصفهان یا آنلاین و تلفنی) با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

آنالیز سایت در روند سئو سایت

تحلیل و تدوین استراتژی سئو

یک تحلیل دقیق از موضوع و خدمات شما به همراه یک آنالیز کامل از رقبایتان انجام می شود؛ و در کنار آن یک استراتژی و برنامه اجرایی دقیق برای شما تدوین و ارائه خواهد شد، روندی که دید صحیح و جامع از اقداماتی که باید برای رسیدن به صفحه اول گوگل برایتان انجام شود به شما می دهد. در تحلیل و تدوین استراتژی سئو:

 • استخراج، فیلتر، دسته بندی و تدوین استراتژی برای کلمات کلیدی حیطه کاری شما.
 • با توجه به کلمات هدف، آنالیز کاملی از رقباء شما تهیه و ارائه می شود.
 • در صورتی که وب سایت فعالی داشته باشید آنالیز سایت شما انجام و کلیه نواقص و مشکلات آن مشخص می شود.
 • استراتژی صفحات هدف مشخص می شود.
 • و یک برنامه تولید محتوا و لینک سازی خارجی برای شما مشخص می شود.

با انجام این آنالیز شما یک نقشه راه دقیق و یک دید صحیح برای رسیدن به صفحه اول گوگل خواهید داشت.

تحلیل و تدوین استراتژی سئو شامل چه مواردی است و چه کمکی به شما می کند؟

درخواست تحلیل و تدوین استراتژی سئو

جهت سفارش آنالیز سئو برای موضوع کاری خود و تدوین برنامه سئو با ما تماس بگیرید،

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

آیا سئو در اصفهان به صورت لوکال، تضمینی انجام می شود؟

ما همگی در هنگام خرید یک محصول یا سفارش خدمات، یکی از موضوعاتی که برایمان حائز اهمیت است داشتن گارانتی و ضمانت است و با این ضمانت با خیال راحت تری برا خرید یا سفارش یک کار اقدام می کنیم.
اما باید این را بدانیم که جنس خدمات سئو و کلا موضوعاتی که در آن ها مبحث رقابت و داشتن رقیب مطرح است، خیلی متفاوت می باشد و معنا و مفهوم دیگری پیدا می کند. اگر بخواهیم یک مثال ملموس بزنیم، می توانیم به مسابقات فوتبال و قراردای که تیمی با یک مربی یا بازیکنان خودش می بندد اشاره کنیم، جنس ضمانت قطعی در سئو مثل قول صد درصدی یک مربی برای قهرمان کردن یک تیم در مسابقات است؛ و یا قول یک بازیکن برای انجام تمام تلاش برای قهرمان کردن تیمش، حتی اگر یک مربی با یک تیم و یک سری بازیکن ۳ بار قهرمان یک لیگ شده باشد، به نظر شما آیا ضمانتی برای قهرمانی در سال بعد هم می تواند وجود داشته باشد؟!

در یک مقاله تحت عنوان سئو تضمینی به این مبحث به صورت کامل پرداخته ایم اما خلاصه ان این است که اولا خود گوگل صراحتا اشاره کرده است که هیچ کس نمی تواند رتبه یک گوگل را تضمین کند و این تضمین و این قول مصداق یک کلاه برداری می تواند باشد، همچنین این را هم در نظر داشته باشید که عموما نتایج گوگل و رتبه های سایت ها یک امر کاملا ناپایدار است و از طرف دیگر همان طور که اشاره کردیم چون در این کار بحث رقابت و رقیب وجود دارد، نمی توان به سادگی در مورد ضمانت صفحه اول گوگل صحبت کرد حتی تضمین سئو در اصفهان به صورت لوکال و به صورت جستجوهای شهری.

سئو سایت در اصفهان

اگر می خواهید جایگاهی در صفحه اول گوگل داشته باشید با ما تماس بگیرید، بودن در صفحه اول گوگل مهمترین و هوشمندانه ترین کاری است که می توانید برای کسب و کار  خود انجام دهید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button