خدمات سئو

قیمت سئو چقدر است؟

هر صاحب کسب و کاری که می خواهید در صفحه اول گوگل باشید و تصمیم دارید به صورت پروژه ای این روند را به یک شخص یا شرکت سئو کار واگذار کنید، به دنبال یک شرکت یا شخص متخصص در این زمینه است، جدایی از اینکه برایش شخص یا شرکت با تجربه و متخصص و قابل اعتماد مهم است، سوالات زیادی هم دارد که از هرکدام میپرسد. از جمله اینکه:

 • قیمت سئو سایت من چقدر است؟!
 • چقدر می‌گیرید کلمه X را بیارید صفحه اول گوگل؟!

توضیحات کاملی در ادامه ارائه شده که اگر با حوصله بخوانید و ویدئوها را ببینید اول اینکه با تمامی روال های کاری ما در زمینه قبول یک پروژه سئو آشنا و مهمتر اینکه به تمامی جنبه یک پروژه سئو پرداخته ایم که  وقت گداشتن و دیدن این ویدئوها و توضیحات ۳ تا مزیت عالی هم برای شمای صاحب کسب و کار دارد:

 1. اول اینکه دید خوب و دقیقی نسبت به خدمات سئو پیدا خواهید کرد و پارامترهایی برای شما مطرح می شود که قطعا نگاه شما به سئو را بسیار حرفه ای‌ تر خواهد کرد. مثل خرید هر کالایی که دانستن پارامترهای مهم مربوط به ان کالا میتواند به انتخاب و تصمیم شما کمک کند.
 2. دوم اینکه تمامی سوالات، ابهامات و دغدغه های شما  جواب داده شده و اگر شما با هر شخص یا مجموعه ای متخصص سئو بخواهید مذاکره کنید و سئو سایت خود را واگذار کنید، اطلاعات خوب و ارزشمندی دارید که روند مذاکره شما بسیار حرفه ای پیش خواهد رفت و انتخاب بهتری خواهید داشت و تصمیمات صحیح تری خواهید گرفت.
 3. سوم اینکه پارامترها و نکاتی را در ادامه گفته ایم که میتواند برای شما با تجربه بودن یا نبودن، متخصص بودن یا نبودن، قابل اعتماد بودن یا نبودن شخص یا شرکت سئو کار را هم مشخص کند.

قیمت سئو برای سایت و پروژه ای که در نقطه صفر قرار دارد وهیچ اقدامی انجام نشده است و قیمت سئو برای سایتی که روی بهینه سازی آن کار شده است و در نیمه راه است (نتایج دلخواه کسب نشده و …) متفاوت است و در هر خصوص توضیحاتی ارائه شده است

قیمت سئو چقدر است؟ (سایت در نقطه صفر)

در قدم اول برای اینکه قیمت سئو سایت که در نقطه شروع قرار داد مشخص شود، باید موضوع خدمات یا محصولات آنالیز شود تا بتوان برای آن قیمت ارائه کرد.

آیا میتوانید بدون آنالیز یک قیمت به من بدهید؟
قطعا برای هر مجموعه یا شخص متخصص سئو بسیار حالت ایده آل و ساده ای است که بتواند یک قیمت به شما بدهد! مثل قیمت یک کالا با مشخصه های ثابت، اما منطقی به قضیه نگاه کنید! آیا واقعا امکان پذیر است؟

آیا شما میتوانید سوال کنید:

 • هزینه دکوراسون خانه من چقدر می‌شود؟ جواب: چه متراژی؟ چه متریالی؟ چه نوع دکوراسیون؟ اشپزخانه؟ پذیرایی؟ اتاق خواب؟
 • ماشین من تصادف کرده است هزینه صافکاری و رنگ چقدر می‌شود؟ جواب: چه ماشینی؟ چه مدلی؟ کدام قسمت اسیب دیده؟ چقدر اسیب دیده؟
 • قیمت تور کیش چقدر است؟ جواب:  از مبدا چه شهری؟ چند شب؟ چه پروازی؟ چند نفر؟ هتل چند ستاره؟ کدام هتل مثلا ۵ ستاره؟

از طرف دیگر در مثال های فوق موضوع رقابت هم اصلا وجود نداد و اگر بخواهیم یک مثال مرتبط تر بزنیم که بحث رقابت هم مطرح باشد این است که سئو و کسب رتبه در صفحه اول گوگل مثل شرکت در یک رشته ورزشی و کسب جایگاه های قهرمانی است! مثلا رشته وزنه برداری یا شنا و فوتبال.

اینکه شما در هر کدام از این ۳ رشته بخواهید شرکت کنید یا تیم داشته باشید هر کدام هزینه های بسیار متفاوت خودش را دارد و از سوی دیگر اینکه یک ورزشکار مثلا ورنه بردار بخواهد در سطح محله، شهر، استان، کشور، آسیا، جام جهانی و یا المپیک شرکت و رقابت کند و بخواهد مدال کسب کند قطعا هر سطح حجم و سطح رقابت بسیار متفاوت است و قهرمانی در هر سطح هم دوره زمانی های متفاوت تری را برای تمرین و امادگی میخواهد و هم هزینه ها و انرژی که باید بگذارید بسیار متفاوت است؟ پس انتظار نداشته باشید که تماس بگیرید و ما بگویم قیمت سئو شما اینقدر است؟

هر موضوع، هر خدمات و هر کالایی رقابت متفاوت خودش را برای کسب ربه و جایگاه در گوگل دارد، وقتی میزان رقابت متفاوت است حجم کاری که باید توسط یک تیم متخصص انجام شود هم متفاوت است و طبیعتا قیمت میتواند بسیار متفاوت باشد.

آنالیز یک موضوع برای مشخص شدن قیمت سئو شامل ۳ مرحله است:

 1. قدم اول: استخراج کلمات کلیدی Transactional یا بفروش
 2. قدم دوم: مشخص شدن تعداد صفحات تارگت (landing pages)
 3. قدم چهارم: آنالیز رقباء مستقیم و تخصصی و صفحاتی از ایشان که در حال حاضر در صفحه اول رتبه دارند.

نتیجه این آنالیز به ما میگوید چه تعداد کلمه کلیدی داریم که به فروش محصولات یا خدمات شما ختم می شود و برای این کلمات چه تعداد صفحه تارگت داریم که باید بسیار حرفه ای و کامل و برتر از رقبا، طراحی، محتوا گذاری و بهینه سازی شوند. همچنین اولویت ساخت صفحات با کدامیک است؟ و با چه پارامترهایی به سراغ بقیه صفحات برویم و اولویت کسب رتبه با کدام کلمات است؟ و از طرف دیگر برای هر موضوع یا بهتره بگویم برای کلماتی که در یک صفحه می توانند رتبه بگیرند چه سایت های تخصی هستند که رتبه گرفته اند و ان سایت چقدر کار کرده است و ما چقدر باید کار بکنیم تا به حداقل اعتبار فعلی ضعیف ترین آن ها برسیم تا بتوانیم جایگاهی را در گوگل کسب کنیم (به زبان ساده تر چقدر کار نیاز هست انجام دهیم تا از ضعیف ترین رقیب مستقیم فعلی در هر صفحه تارگت قوی تر ظاهر شویم)

درخواست آنالیز اولیه و قیمت سئو توسط مجموعه های وبمستر:

در انتهای همین صفحه یک فرم درخواست قیمت قرار دارد، این فرم را با دقت پر کنید، طی یک هفته یک آنالیز کامل و دقیق برای شما آماده می شود و به همراه قیمت سئو موضوع شما خدمتتان ارسال می گردد. این آنالیز همان طور که در بالا به آن اشاره شده شامل ۳ بخش است:

 1. لیستی از تمامی کلمات کلیدی Transactional در حیطه کاری شما (بر اساس موضوع) که میتواند به فروش مستقیم محصولات یا خدمات شما منجر شود
 2. استراتژی تدوین شده برای کلمات به این صورت که طبق آنالیز و بررسی user intent هر کلمه، مشخص شده است که چه تعداد صفحه تارگت نیاز است و چه کلماتی مترادف هستند با اینتنت یکسان که بایسیتی صفحات مستقل و مجزایی برای ان ها ساخته و بهسنه سازی شود
 3. آنالیز رقبایی که برای هر صفحه لندینگ (و کلمات انتخاب شده) در حال حاضر رتبه ای دارند. این آنالیز مربوط به ضعیف ترین رقیب تخصصی و مستقیم شما است که میخواهید در روند بهینه سازی جایگاه ایشان در نتایج را بگیریم. این انالیز بر اساس تعدادی پارامتر مشخص است که به شما هم دید میدهد رقبا شما چقدر کار کرده اند و از شما جلوتر هستند
 4. یک ویدئو ضمیمه هم برای شما ارسال میشود که در خصوص این آنالیز و نحوه استفاده از دیتاها توضیحاتی داده شده است.

 شرح خدمات سئو و قیمت ها

در راستای بهینه سازی یک سایت با هدف کسب رتبه های برتر در نتایج جستجو گوگل بر اساس موضوعات مربوطه به طور کلی دو اقدام مهم انجام می شود، اول بهینه سازی سایت برای کاربران و مخاطبین سایت با این هدف که بهترین تجربه کاربری و احساس رضایت را برای مخاطبین به همراه داشته باشد و دوم بهینه سازی سایت برای ربات های جستجوگر به نحوی که ربات ها بتوانند به سادگی به کلیه بخش های سایت دسترسی داشته باشند و بتوانند موضوع و مفهوم هر صفحه از سایت را به خوبی درک کنند و به سادگی مطالب سایت را خوانده و فهرست بندی کنند.

تمام هدف این است که گوگل متقاعد شود اگر کاربری را متناسب با موضوع شغلی شما وارد سایت شما کرد تمامی نیازهای آن کاربر در خصوص موضوع و عبارت جستجو شده، در بالاترین سطح کیفی خودش پاسخ داده می شود، به گونه ای که نیاز به جستجو های مجدد در سایر سایت ها نداشته باشد.

روند بهینه سازی یک سایت و کسب رتبه در گوگل هیچ رمز و راز پنهانی ندارد و در ادامه شرح کلیه خدمات و کارهایی که در بحث بهینه سازی سایت شما انجام می شود به صورت دسته بندی شده و با ذکر عنوان های مهم نوشته است، در صورتی که هر یک از اقدامات و یا جزئیات مربوطه برای شما نامفهوم می باشد یا برای شما جای سوال دارد با کمال میل می توانیم پاسخگو سوالات شما باشیم.

سئو کلمه ای

آنالیز اولیه و تدوین استراتژی سئو سایت

سئو و رسیدن و ماندن در صفحه اول گوگل مثل شرکت کردن در یک مسابقه است اگر شما نتوانند و یا ندانید چگونه موضوع کاری خود را آنالیز کنید یا وضعیت رقباء خود را بسنجید، قطعا نمی توانید در این مسابقه پیروز شوید و عملا شما به صورت آزمون و خطا سیستم بهینه سازی سایت خود درا پیش خواهید برد که قطعا یک نتیجه شانسی رقم می خورد که نمی تواند اثر بخش و رضایت بخش باشد.
در قدم اول سئو سایت باید بتوانید یک آنالیز خود از موضوع کاری؛ کلمات و رقباء خو داشته باشید. با انجام این آنالیز شما یک نقشه راه دقیق و یک دید صحیح برای رسیدن به صفحه اول گوگل خواهید داشت. جزئیات اقدامات که در این خدمات انجام می شود در جدول ضمیمه ارائه شده است.

 1. توضیحات ضمیمه: ۱۵ الی ۶۰ دقیقه فایل صوتی یا ویدئویی
 2. جلسه مشاوره (حضوری، آنلاین): یک جلسه

تحلیل و تدوین استراتژی سئو شامل چه مواردی است؟

اولین و مهم‌ترین اقدامی که برای سئو سایت خود در ابتدا باید انجام دهید تحقیق و تدوین استراتژی کلمات کلیدی است و بر پایه این اقدام مهم اولیه است که می‌توانیم استراتژی سئو سایت را مشخص کرد.

مهم‌ترین اقدام پس از استخراج کلمات کلیدی، دسته‌بندی و مرتب‌سازی این کلمات است تا بتوانیم نتایجی معنادار از آن استخراج کنیم. همچنین با استفاده از دسته‌بندی و جداسازی کلمات کلیدی اصلی و فرعی، می‌توانیم اولویت‌های خود را مشخص و بر اساس آن برای هدفگیری صفحات مختلف سایت خود برنامه‌ریزی کنیم. که در روند ارائه خدمات تحلیل و تدوین استراتژی سئو سایت این اقدام به صورت کامل و دقیق برای شما انجام می شود.

درصورتی که تحقیق کلمات کلیدی جامع و کامل باشد، علاوه بر کسب از شناخت بازار و رقبا، نیاز مخاطبان خود را هم می‌توانیم شناسایی و جهت برآورد کردن آن‌ها برنامه‌ریزی نماییم. در نهایت گزارشی کامل از کلمات کلیدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 • تهیه لیست کاملی از کلمات کلیدی مورد جستجو کاربران در گوگل
 • فیلتر لیست کلمات و دسته بندی کلمات
 • تعیین کلمات اصلی، فرعی و مترادف
 • انالیز حجم و روند جستجو کلمات انتخابی
 • پیشنهاد اولویت کلمات کلیدی

با استخراج کلمات کلیدی می توان رقباء جدی و دقیقی که برای کلمات مورد نظر خود داریم را شناسایی کنیم و شناخت نقاط ضعف و قوت رقبا به ما دید روشن‌تری نسبت به بازار رقابتی می‌دهد. در نتیجه می‌توانیم برنامه‌ریزی زمانی و مالی دقیق‌تری داشته باشیم و با آگاهی کامل وارد بازار رقابتی شویم.

در پایان این تحلیل، گزارش کامل از وضعیت رقبای حوزه کسب و کار شما در اختیارتان قرار می‌گیرد و شما دید بسیار خوبی از لحاظ فنی و سئویی نسبت به رقباء خود خواهید داشت و خیلی بهتر می توانید حجم کار مورد نیاز برای سئو سایت خود و امدن به صفحه اول گوگل را متوجه شوید.

 • آنالیز سابقه دامنه و سایت رقباء
 • آنالیز وضعیت شبکه های اجتماعی رقباء
 • آنالیز ایندکس رقباء در گوگل
 • آنالیز بک لینک های رقباء
 • آنالیز کلمات کلیدی رتبه دار رقباء
 • آنالیز محتواهای رقباء و سبک تولید و انتشار محتوا ایشان
 • آنالیز سئو داخلی وب سایت های رقبا

در صورتی که شما وب سایت فعالی در حال حاضر دارید، قطعا نیاز است که وب سایت شما نیز آنالیز شود تا در صورتی که نقاط ضعف و کاستی هایی دارد ابتدا نسبت به رفع آن ها اقدام شود. خصوصا اگر شما از سیستم های اختصاصی در روند طراحی سایت خود استفاده کرده باشید. این انالیز شامل ۲ بخش است:

آنالیز وضعیت سئوی داخلی سایت شما که با استفاده از ابزارهای تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد و گزارش دقیقی از وضعیت لینک‌سازی داخلی، تگ‌های هدینگ، عنوان‌ها، متاتگ‌ها و محتوای هر صفحه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آنالیز وضعیت سئوی خارجی سایت شما بخصوص کمیت و کیفیت لینک‌سازی‌های که تا الان انجام شده است و در نتیجه این بررسی‌، لینک‌های بی‌کیفیت و اسپم خارجی سایت شما شناسایی خواهند شد. همچنین وضعیت توزیع انکرتکست‌ها مورد بررسی قرار گرفته و اصلاحات لازم در اختیار شما قرار می‌گیرد. در نهایت، گزارش کاملی از کیفیت و کمیت لینک‌‌های ساخته شده به شما ارائه می‌گردد تا بر اساس آن بتوانیم برای لینک‌سازی و رپورتاژ برنامه‌ریزی کنیم.

 1. ارائه یک گزارش کامل از وضعیت فعلی سایت بر اساس گزارش های گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیک
 2. بررسی وضعیت فعلی سایت در نتایج جستجو گوگل بر اساس موضوع مورد نظر
 3. بررسی مشکلات و بهینه سازهایی که در سایت باید انجام شود
 4. اقدامات مورد نیاز و مربوط به بهینه سازی UIو UX سایت
 5. آنالیز پلاگین ها یا روندهای فنی، و یا کدنویسی های سفارشی مورد نیاز

وقتی کلمات کلیدی شما مشخص، دسته بندی و اولویت بنید می شود نیاز است که ساختار و جنس صفحات هدف برای سئو سایت مشخص شود و مهم است که در سایت خود چند صفحه باید داشته باشید و هر صفحه با چه کلماتی هدفگیری شود.

علاوه بر آن، ساختار کلی صفحات مشابه هدف رقبا نیز آنالیز می شود و در نهایت با توجه به کلمات کلیدی هدف هر صفحه و نوع محتوا مورد نیاز برای هر صفحه مشخص می‌شود که چه صفحاتی باید در سایت داشته باشید و هر صفحه چه عنوانی باید داشته باشد. و بهترین لینک پیشنهادی برای هر صفحه مشخص می شود. مشخص کردن دقیق صفحات هدف از مهمترین اقداماتی است که با توجه به تجربه اجرای پروژه های متعدد سئوی به حرفه ای ترین حالت ممکن برای شما مشخص و پیشنهاد داده می شود.

 • مشخص کردن نوع و جنس صفحات هدف بر اساس کلمات اصلی و فرعی
 • پیشنهاد بهترین ساختار لینک ها و Slug صفحات هدف

پس از تحقیق جامع کلمات کلیدی و صفحات هدف و رتبه گرفته شده رقباء، ایده‌های کلی متنوع و هدفمندی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با استفاده از آن بتوانیم برای تولید محتوای وبلاگی سایت برنامه‌ریزی کنیم و یک دیدی خیلی خوب داشته باشید که چه محتواهایی می تواند روند سئوی سایت شما را بهتر و قوی تر پیش ببرد و خود محتواها نیز بتوانند ترافیک و ورودی های مناسبی را به همراه داشته باشندبرای آنکه صفحات سایت و وبلاگ شما در نتایج گوگل دیده شوند و رتبه‌های بالاتری کسب نمایند، لازم است علاوه بر درنظرگرفتن جذابیت محتوا، اصول سئو نیز در نگارش آن ها رعایت شود و ما در لارن مارکتینگ به شما کمک می‌کنیم تا اصول نگارش محتوای سئو شده در صفحات اصلی و وبلاگی سایت خود را بشناسید و اصلاحات مورد نیاز را روی آن‌ها اعمال کنید

 • استراتژی تولید محتواهای اصلی و متفرقه
 • محتوای لازم برای هر صفحه هدف
 • لیست محتواها و موضوعات مورد نیاز که کارفرما باید تهیه و ارائه کند
 • محتوا متنی، تصویری، ویدئویی

لینک‌سازی مبحث بسیار حساسی در سئو است از یک طرف به عنوان یک سیگنال بسیار مهم و جدی در رتبه بندی سایت ها مطرح است و از طرف دیگر در صورت لینک سازی اشتباه با جریمه گوگل مواجه خواهید شد. بنابراین باید طبق یک برنامه زمانی مناسب و هدفمند کار لینک‌سازی سایت شما انجام شود. در این مرحله، سایت‌هایی که لینک‌سازی در آن‌ها برای سایت شما اولویت و تاثیر بیشتری دارد مشخص می‌شوند و علاوه بر آن، سایت‌های مناسب برای رپورتاژ نیز به شما معرفی خواهند شد.

 • آنالیز تعداد و سبک PBN مورد نیاز (سایت یا وبلاگ) و با توجه به سختی موضوع و فعالیت رقبا
 • استراتژی استفاده مستقل از PBN ها بعد از دوره یکساله اول
 • تهیه لیستی از دامنه های منقضی شده کاملا مرتبط با موضوع
 • بررسی اعتبار دامنه ها و سابقه وب سایت های فعال قبلی
 • تهیه و ارائه لیست سایت ها، انجمن ها، دایرکتوری ها و سوشال های رایگان برای ساخت صفحه و داشتن بک لینک رایگان اولیه
 • روند فعالیت و اولیت در لینک سازی های فوق
 • لیست سایت ها، وبلاگ ها و نیازمندی های مربوطه برای خرید لینک و ریپورتاژ
 • آنالیز و استخراج هزینه های مربوط به هر کدام
 • نوع محتوا و اطلاعات مورد نیاز برای نوشتن ریپورتاژ بهینه و سئو شده بر اساس کلمات کلیدی منتخب و صفحات هدف

یک تحلیل دقیق از موضوع و خدمات شما به همراه یک آنالیز کامل از رقبایتان انجام می شود؛ و در کنار آن یک استراتژی و برنامه اجرایی دقیق برای شما تدوین و ارائه خواهد شد، روندی که دید صحیح و جامع به شما می دهد، از اقداماتی که برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید انجام دهید.

این سرویس برای افراد یا مجموعه های مناسب است که:

وب سایت فعال و آنلاین دارند، با سیستم مدیریت سایت می توانند کار کنندبا اصطلاحات و اصول اولیه سئو آشنایی دارند.

این سرویس شامل چه خدماتی نمی باشد:

 • انجام کارهای فنی بر روی سایت شما ائم از رفع خطاهای گزارش داده شده، انجام برنامه های تدوین شده، خرید یا ارائه یا نصب افزونه یا کدنویسی و …)
 • آموزش نحوه اجرا و پیاده سازی برنامه ارائه شده
 • پاسخگویی و پشتیبانی خارج از تعداد ساعت مشاوره رایگانی که همراه با این سرویس ارائه می گردد.
مشاوره سئو در اصفهان

قیمت خدمات سئو

پس از اینکه آنالیز موضوع شما، کلمات هدف و بررسی رقبا انجام شد قیمت خدمات سئو مشخص و ارائه می شود.
قیمت خدمات سئو با توجه به میزان رقابتی که در هر حیطه وجود دارد مشخص می شود، این قیمت همچنین با توجه به تعداد کلمات انتخابی و نهایی شده می تواند تغییر کند.
در خدمات سئو، بر روی گروهی از کلمات انتخابی روند بهینه سازی انجام می شود و زمان اجرا بین شش ماه تا یکسال می باشد (البته در برخی موضوعات این زمان می تواند بیشتر باشد )
نحوه ضمانت انجام پروژه به این شکل است که بر روی  ۵۰ تا ۷۰ درصد کلمات تضمین کسب رتبه در صفحه اول گوگل داده می شود در زمان اعلام شده  که این درصد و زمان انجام پروژه بعد از آنالیز اولیه و بعد از مشخص شدن کلمات اعلام می شود.

سوالات متداول خدمات سئو و برآورد قیمت و زمان اجرای پروژه

سئو تلاشی برای کسب رتبه در صفحه اول گوگل است و برای هر جستجویی در هر کسب و کاری، سایت های در صفحه اول گوگل رتبه گرفته اند، وقتی قرار است سایت جدیدی بهینه شود و جایگاهی در صفحه اول کسب کند قطعا بدین معنا است که باید جایگاه یکی از سایت های که رتبه دارند گرفته شود و این یعنی رقابت و تلاش برای بهتر بودن و قانع کردن گوگل که این سایت می تواند گزینه ای بهتری جهت نمایش به کاربران باشد.

حال در هر موضوعی میزان رقابت ها متفاوت است، میزان قدرت، اعتبار، تخصص و سابقه اعتمادی که سایت ها نزد گوگل دارند متفاوت است، بنابراین برای هر موضوعی باید ابتدا آنالیز شود و مشخص شود که در آن موضوع چقدر کار باید بر روی یک سایت جدید انجام شود و انجام این کارها چقدر زمان نیاز دارد تا در نتیجه ان بتوانیم برسیم به حداقل هایی که ضعیف ترین رقبا در صفحه اول دارند.

بنابراین:
برای قیمت و زمان سئو سایت ها با موضوعات و سطح رقابت های متفاوت نمی توان یک نسخه واحد پیچید.

خدمات سئو در طی ۳ دوره برنامه ریزی و اجرا می شود. و متناسب با زمان اعلامی به شما برای انجام پروژه سئو این سه دوره در طی آن زمان انجام خواهد شد.

بنابراین اگر زمان انجام پروژه به شما ۶ یا ۹ یا یکسال اعلام شود یعنی به ترتیب ما سه دوره ۲ یا ۳ یا ۴ ماهه خواهیم داشت و شما می توانید هزینه اعلام شده برای سئو سایت را در طی ۳ دوره  و همزمان در شروع هر دوره پرداخت نمائید. (معمولا خدمات سئو در طی یک دوره یک ساله است انجام می شود)
برنامه کاری و اقداماتی که در هر دوره انجام می شود کاملا مشخص است و البته کارفرما می تواند در پایان هر دوره با توجه به گزارش های ارائه شده و مشاهده عملکرد تیم سئو سلام وبمستر تصمیم بگیرد که روند سئو سایت را ادامه بدهد یا حتی متوقف کند که در صورت ادامه روند سئو  هزینه ها در ابتدای هر دوره دریافت می شود.

و در صورتی که هزینه سئو به صورت کامل در ابتدای قرارداد پرداخت شود (چک معتبر بانکی در تاریخ های شروع دوره دوم و سوم) ۱۰% تخفیف اعمال می شود.

گزارش ها شامل تمامی اقدامات انجام شده و نتایج حاصله بر اساس ابزار گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس می باشد.

 • ارائه گزارش ماهیانه
 • ارائه گزارش در پایان هر دوره
 • ارائه گزارش مقایسه عملکرد هر دوره با دوره قبل

برنامه اجرای در دوره اول:

 1. Basic Technical SEO
 2. Settings of CMS, Plugins
 3. Transactional keywords landing pages
 4. Result Tracking on SERP
 5. Commercial keywords landing pages
 6. Site & Landing Pages On page SEO
 7. Work On E-A-T of site

برنامه اجرای در دوره دوم:

 1. Check Cannibalization
 2. Revision keywords and Landing pages Strategy
 3. Revision landing pages UI
 4. Fix Search Console Errors
 5. Informational keywords Landing pages
 6. Other keywords Landing Pages (Direct & Indirect)
 7. Advance Technical SEO
 8. Basic External Link Building

برنامه اجرای دوره سوم:

 1. Video optimization for Landing Pages
 2. Advance External Link building
 3. Reportage Campinas
 4. Comment Marketing
 5. Competitors Brand Keywords Landing Pages
 6. UX Optimization
 7. Branding & Advertisement Campinas

تضمین سئو و تضمین کسب رتبه در صفحه اول گوگل برای یک کلمه خاص داده نمی شود، اما:
در هر پروژه گروهی از کلمات هدف با توجه به آنالیز و تحلیل اولیه و با تائید کارفرما انتخاب و نهایی می شوند و تضمین کسب رتبه در صفحه اول برای ۵۰ تا ۷۰ درصد از کلمات در زمان اعلام شده داده می شود.
و معمولا تعداد بسیار بیشتری از کلمات تعهد داده شده رتبه می گیرند و طبق گزارش های که منظم و ماهیانه به شما داده می شود روند رشد رتبه کلمات مورد نظر، رشد ترافیک حاصله از جستجوهای گوگل و روند رتبه گرفتن کلمات جدید دیگری که حتی در قرارداد نبوده است را ملاحضه خواهید کرد.

برای آنالیز رقباء فاکتورهای بسیار زیادی وجود دارد؛ و کارشناسان طبق چک لیست های موجود و تجربه ای که وجود دارد سایت هایی که برای یک موضوع رتبه دارند را بررسی می کنند، اما در ادامه مهمترین این موارد به صورت خلاصه خدمتتان ارائه شده است تا خود شما نیز بتوانید به صورت تقریبی متوجه شوید که در موضوع مورد نظر شما چقدر رقابت وجود دارد

برای یک موضوع ساده که رقابت کمی در آن وجود دارد معمولا:

 1. سایت های متفرقه ای مثل نیازمندی ها، آپارات، سایت های وب۲ و دایرکتورهای ها رتبه گرفته اند.
 2. برخی از سایت های رقبا با لینک های تکراری در صفحه اول هستند یعنی برای سرچ یک کلمه و موضوع بیش از یک لینک از یک سایت، رتبه صفحه اول گرفته است.
 3. سایت های تخصصی در آن زمینه معمولا سابقه شهرت مناسبی در وب ندارند، از جمله نداشتن سایت لینک و اطلاعات گراف دانش وقتی که نام آن برند جستجو می شود.

برای موضوعات متوسط که رقابت در ان موضوع خیلی جدی نیست اما موضوع ساده هم نمی باشد معمولا:

 1. با بررسی نکات فنی سایت، ساختار صفحات، مشخص است که بر روی سایت های رتبه گرفته شده، سئو کار و تیم های سئویی خوب مشغول کار هستند و معمولا در این سایت ها خطاهای فنی، مشکلات ساختاری، بهینه سازی های افراطی به چشم نمی خورد.
 2. عمر وب سایت های رتبه گرفته شده معمولا بالای ۲ سال است. (عمر وب سایت بر اساس گزارش های org)
 3. UI و UX صفحات رتبه گرفته شده خوب و قابل قبول است و نشان از وقت بسیاری دارد که در طراحی و چیدمان آن سایت و خصوصا آن صفحه گذاشته شده است.
 4. صفحه رتبه گرفته شده را می توان از لحاظ حجم محتوا و موضوعات پوشش داده (بدون محتوای بی ربط) یک محتوا مرجع دانست که سوال بدون جواب برای مخاطب و کلمه جستجو شده نگذاشته است.
 5. جنس صفحات هدف به درستی انتخاب شده است مثلا برای یک کلمه که باید دسته بندی محصولات رتبه گرفته باشد، صفحه مقاله رتبه نگرفته

برای موضوعات سخت واقعا رقابت جدی است و معمولا:

 1. با بررسی نتایج سرچ در صفحه دوم و حتی صفحه سوم سایت های تخصصی همراستا با آن موضوع را مشاهده می کنیم که رتبه گرفته اند.
 2. تعداد بک لینک های قابل توجه از دامنه های متفاوت دارند و در روند لینک سازی ها خارجی مشخص است هزینه های قابل توجهی برای لینک سازی ها انجام شده است. (بر اساس گزارش های com)
 3. در سئو ویدئو نیز خوب عمل شده و ترافیک مستقیم از سرچ ویدئو نیز دارند.
 4. سابقه شهرت خوبی از سایت ها در وب وجود دارد و فعالیت منظمی در شبکه های اجتماعی دارند همراه با مخاطبین زیاد.
 5. روند بروزرسانی سایت (صفحات قبلی، صفحات جدید) بسیار منظم و حتی به صورت روزانه است.
 6. محتواهای تصویری و ویدئویی کاملا حرفه ای بوده و نشان از وقت و هزینه بالایی است که در این خصوص انجام می شود.
 7. در سرچ های کاربران، کوئری هایی مثل “نام برند + کلمات کلیدی” جزء سرچ های متداول کاربران است.
 8. محتوا فهرست شده در گوگل از سایت های رقباء بسیار بالا است

آنالیز رقباء در هر کسب و کار و تشخیص میزان رقابت و سختی که در آن موضوع برای رتبه گرفتن وجود دارد، کاملا تخصصی می باشد که توسط کارشناسان انجام می شود و موارد فقط کلیات و موارد مهمی هستند که به صورت کلی به شما دید می دهد در کسب و کار شما میزان رقابت و قدرت رقباء تا چه اندازه ای است.

آیا سئو تضمینی انجام می شود؟

ما همگی در هنگام خرید یک محصول یا سفارش خدمات، یکی از موضوعاتی که برایمان حائز اهمیت است داشتن گارانتی و ضمانت است و با این ضمانت با خیال راحت تری برا خرید یا سفارش یک کار اقدام می کنیم.
اما باید این را بدانیم که جنس خدمات سئو و کلا موضوعاتی که در آن ها مبحث رقابت و داشتن رقیب مطرح است، خیلی متفاوت می باشد و معنا و مفهوم دیگری پیدا می کند. اگر بخواهیم یک مثال ملموس بزنیم، می توانیم به مسابقات فوتبال و قراردای که تیمی با یک مربی یا بازیکنان خودش می بندد اشاره کنیم، جنس ضمانت قطعی در سئو مثل قول صد درصدی یک مربی برای قهرمان کردن یک تیم در مسابقات است؛ و یا قول یک بازیکن برای انجام تمام تلاش برای قهرمان کردن تیمش، حتی اگر یک مربی با یک تیم و یک سری بازیکن ۳ بار قهرمان یک لیگ شده باشد، به نظر شما آیا ضمانتی برای قهرمانی در سال بعد هم می تواند وجود داشته باشد؟!

در یک مقاله تحت عنوان سئو تضمینی به این مبحث به صورت کامل پرداخته ایم اما خلاصه ان این است که اولا خود گوگل صراحتا اشاره کرده است که هیچ کس نمی تواند رتبه یک گوگل را تضمین کند و این تضمین و این قول مصداق یک کلاه برداری می تواند باشد، همچنین این را هم در نظر داشته باشید که عموما نتایج گوگل و رتبه های سایت ها یک امر کاملا ناپایدار است و از طرف دیگر همان طور که اشاره کردیم چون در این کار بحث رقابت و رقیب وجود دارد، نمی توان به سادگی در مورد ضمانت صفحه اول گوگل صحبت کرد.

ضمانت ما در خدمات سئو به این نحو است که:
بر روی یک کلمه خاص تضمین داده نمی شود و مجموعی از کلمات در هر قرارداد انتخاب و نهایی می شوند و برای ۵۰ تا ۷۰ درصد از این کلمات تضمین کسب رتبه در صفحه اول گوگل داده می شود.
و معمولا تعداد بسیار بیشتری از کلمات تعهد داده شده رتبه می گیرند و طبق گزارش های که منظم و ماهیانه به شما داده می شود روند رشد رتبه کلمات مورد نظر، رشد ترافیک حاصله از جستجوهای گوگل و روند رتبه گرفتن کلمات جدید دیگری که حتی در قرارداد نبوده است را ملاحضه خواهید کرد.

قیمت سئو سایت، خدمات سئو سایت

اگر می خواهید جایگاهی در صفحه اول گوگل داشته باشید با ما تماس بگیرید، بودن در صفحه اول گوگل مهمترین و هوشمندانه ترین کاری است که می توانید برای کسب و کار  خود انجام دهید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

سوالات متداول تحلیل و تدوین استراتژی سئو سایت

وقتی تحقیق و استخراج کلمات کلیدی انجام می شود، معمولا لیست طولانی از کلمات کلیدی را خواهیم داشت، این کلمات  باید دسته بندی شوند یعنی کلماتی که پتانسیل رتبه گرفتن در یک صفحه دارند باید مشخص و در یک دسته قرار بگیریند، برای این دسته بندی ما طبق چک لیستی که داریم و با بررسی و پاسخ به سوالات زیر برای هر کلمه، روند دسته بندی کلمات را انجام می دهیم:

 1. آیا این کلمات مترادف، هم خانواده هستند؟!
 2. آیا این کلمات می توانند در یک صفحه رتبه بگیرند؟!
 3. آیا برای این کلمه می توانیم محتوای متفاوتی بنویسیم؟!
 4. آیا قصد و نیت کاربر برای این کلمات متفاوت است؟!
 5. آیا رقباء در صفحات متفاوتی رتبه گرفته اند؟!
 6. آیا به این نکته توجه شده که در آینده ادغام صفحات بهتر از تفکیک صفحات هدف است؟

همچنین با توجه به ماهیت کلمات و نیازی که در پشت جستجو های کاربران است این کلمات دسته بندی شده، طبق زیر تفکیک و اولویت بندی می شوند:

 1. Transactional keywords
 2. Commercial keywords
 3. Informational keywords
 4. Second Level direct
 5. Second level Indirect
 6. Competitor keywords

البته در کلمات هر دسته نیز یک اولویت بندی انجام می شود که کدام کلمات در اولویت رتبه گرفتن و در مرکز توجه ما برای کسب رتبه در صفحه اول گوگل هستند.

این موضوع از جنبه های متعددی اهمیت دارد، وقتی تفکیک صفحات هدف انجام می شود، اولویت ساخت صفحات مشخص می شود و وظیقه ما در قدم اول دنبال کردن نتایج هست تا ببینیم آیا کلمه مورد نظر در صفحه هدف دقیقی که می خواهیم رتبه گرفته است یا خیر و دقیقا دنبال این هدف هستیم که کلمات مورد نظر در سایر صفحات مشابه که جنس آن صفحه متفاوت است رتبه نگیرد و در ادامه صفحات را بسازیم و بهینه کنیم.

به عنوان مثال اگر کلمه تارگت “خرید تردمیل خانگی” باشد و همزمان بدون توجه به جنس این کلمه و صفحه هدف آن  و بدون انجام تفکیک و اولویت بندی بین صفحات همزمان صفحه مقاله ای مثلا با عنوان “راهنمای خرید تردمیل خانگی” بسازیم، به احتمال بسیار بالا، این صفحه دوم با کلمه اصلی رتبه می گیرد و این تفکیک رتبه ها یا انتقال رتبه ها روند سئو سایت را بسیار سخت تر خواهد کرد و اگر بی توجه و بدون اشراف به اهمیت این موضوع جلو بریم:

 1. اولا روند بسیار سخت تری در سئو سایت خواهیم داشت.
 2. روند ارتقاء رتبه در صفحه اول بسیار بسیار سخت و حتی در موضوعات رقابتی غیر ممکن خواهد
 3. نرخ تبدیل کلیک ها نیز پایین خواهد بود

اگر در یک جمله و مختصر بخواهم اهمیت این موضوع را بیان کنم باید بگویم که: “اگر شما دسته بندی کلمات را به خوبی انجام داده باشید و متناسب با هر دسته بندی و بر اساس اولویت، صفحات هدف را بسازید به نحوی که دقیقا تکلیف هر کلمه و هر صفحه هدف مشخص باشد، شما نیمی از مسیر سئو و گرفتن رتبه در صفحه اول گوگل را طی کرده اید”

این مرحله مثل یک نقشه راه دقیق است که در طی کردن یک مسیر برای رسیدن به مقصد بر سر دوراهی های متعدد قرار نخوهید گرفت و در نقطه مقابل ربات های گوگل درک صحیح، دقیق و سریعی از موضوعات صفحات هدف پیدا خواهند کرد و با برای تشخیص موضوع صفحات و کلمات مرتبط با هر صفحه آزمون و خطا نمی کنند!

آنالیز رقباء هم قبل از شروع سئو و هم در روند سئو انجام می شود.

قبل از شروع بهینه سازی این آنالیز  شامل آنالیز ضعیف ترین و قوی ترین رقبا در صفحه اول گوگل می باشد که شامل آنالیز دامنه (اعتبارات، سابقه شهرت)، آنالیز سایت (تکنیکال، ساختاری و …) و انالیز صفحات هدف (کیفیت و کمیت محتوا، نحوه چیدمان و ارائه و …) رتبه گرفته شده آن رقیب می باشد.

در شروع روند بهینه سازی قدم اول کسب رتبه در صفحه اول گوگل می باشد، و برای رسیدن به این هدف باید رقبا صفحه اول آنالیز شوند.

در روند سئو سایت:

 • قدم اول کسب رتبه در صفحه اول است.
 • قدم دوم کسب رتبه در جایگاه اول (یا دوم) است
 • قدم سوم ثبت جایگاه های کسب شده در رتبه اول می باشد.

و با توجه به موضوع کسب و کار و حجم کلمات و صفحات، توسعه کلمات و صفحات هدف نیز طبق اولویت در روند سئو سایت انجام می شود

آیا امکانش هست یک دکتر بدون ویزیت یک بیمار برایش نسخه بنویسید؟
آیا امکانش هست یک دندان پزشک بدون بررسی عکس برداری ها و معاینه ها قیمت درمان دندان های شما را بدهد؟
قطعا خیر.
اگر شما قیمت کلی بخواهید، قیمت خدمات سئو از حداقل ۳۶ میلیون تومان است، همچنین اگر شما لیستی از کلمات کلیدی کسب و کار خود را دارید، می توانید تماس بگیرید و کارشناسان ما قیمت تقریبی را به شما می دهند اما قبول و انجام پروژه مستلزم آنالیز اولیه است و در این آنالیز قیمت و زمان به شما اعلام می شود.

۹ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام برای کار خودم که تولید قاب چوبی هست میخام صفحه اینستاگرامم سئو بشه امکانش هست؟
  هزینش چقدره کی ورد قاب چوبی یا قاب عکس

  پاسخ
  • سلام
   خیر روی اینستاگرام امکانش نیست،
   وقتی کلمه کلیدی شما سرچ می شود، ادرس اینستاگرام شما می تواند یکی از نتایج SERP باشد که معمولا آن موضوع رقابت بسیار کم هست و خیلی هم ساده توسط سایر سایت ها آن جایگاه گرفته شود
   در کل صفحه اینستاگرام، برای رتبه گرفتن در نتایج گوگل گزینه خوبی نیست و برای سئو باید سایت داشته باشید.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  یک سایتی فروشگاهی طراحی کردن برامون اما متاسفان مشکل از لحاظ تگ بندی و ساختار لینک دهی دچار مشکل هستش آیا سئو این مشکل رو حل میکنه؟

  پاسخ
 • مدیر عامل نشر چشم ساعی، الهام سادات سلجوقیان
  ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ ۲:۱۹ ب٫ظ

  باسلام. مستدام باشید

  پاسخ
 • باسلام و تبریک عید خدمت جناب آقای مهندس رجبی. از زحمات شما کمال تشکر را داریم. باتقدیم احترام انتشارات چشم ساعی

  پاسخ
 • وقت شما بخیر
  یک سایت فروشگاهی لوازم اسباب بازی و سیسمونی داریم که شرکت … طراحی کرده، با اینکه ظاهر خوبی دارد اما برای یکسری از کارها دست بسته ایم از چند نفر هم نظر خواستیم همه تایید کردند که مشکلات سئویی زیادی دارد، که مهمترین آن ظاهرا لینک ها تکراری است که سیستمشان می سازد
  می خواهیم آن را منتقل کنیم به وردپرس اما هم محصولات زیادی زده شده و البته سفارشاتی هم داریم که خیلی نیست اما نمیخواهیم صفر شود.
  لطفا یک قیمت بدهید برای اینکه این کار انجام شود و البته تضمینی که بعدش افت نکنیم

  پاسخ
  • دوست عزیز سلام
   آدرس سایت خود را لطفا ارسال کنید تا بررسی شود و لطفا برای این موضوع تماس بگیرید
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.