خدمات سئو

قیمت سئو

هزینه و تعرفه خدمات تخصصی و حرفه ای سئو سایت

سئو هوشمندانه ترین روش برای مارکتینگ و برندینگ در هر کسب و کاری می باشد و ما خدمات سئو سایت را به صورت کاملا حرفه ای، اصولی و تضمینی برای شما انجام خواهیم داد،
داشتن سایتی که در صفحه اول گوگل نیست با نداشتن آن یکی است، بنابریان مهمترین اقدامی که برای سایت و برای کسب و کار اینترنتی خود باید انجام دهید حضور هدفمند در صفحه اول گوگل می باشد.
اگر برای سئو سایت خود سوالات و ابهامات زیادی دارید پیشنهاد می کنم از خدمات مشاوره سئو ما استفاده کنید، قطعا به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 شرح خدمات سئو و قیمت ها

در راستای بهینه سازی یک سایت با هدف کسب رتبه های برتر در نتایج جستجو گوگل بر اساس موضوعات مربوطه به طور کلی دو اقدام مهم انجام می شود، اول بهینه سازی سایت برای کاربران و مخاطبین سایت با این هدف که بهترین تجربه کاربری و احساس رضایت را برای مخاطبین به همراه داشته باشد و دوم بهینه سازی سایت برای ربات های جستجوگر به نحوی که ربات ها بتوانند به سادگی به کلیه بخش های سایت دسترسی داشته باشند و بتوانند موضوع و مفهوم هر صفحه از سایت را به خوبی درک کنند و به سادگی مطالب سایت را خوانده و فهرست بندی کنند.

تمام هدف این است که گوگل متقاعد شود اگر کاربری را متناسب با موضوع شغلی شما وارد سایت شما کرد تمامی نیازهای آن کاربر در خصوص موضوع و عبارت جستجو شده، در بالاترین سطح کیفی خودش پاسخ داده می شود، به گونه ای که نیاز به جستجو های مجدد در سایر سایت ها نداشته باشد.

روند بهینه سازی یک سایت و کسب رتبه در گوگل هیچ رمز و راز پنهانی ندارد و در ادامه شرح کلیه خدمات و کارهایی که در بحث بهینه سازی سایت شما انجام می شود به صورت دسته بندی شده و با ذکر عنوان های مهم نوشته است، در صورتی که هر یک از اقدامات و یا جزئیات مربوطه برای شما نامفهوم می باشد یا برای شما جای سوال دارد با کمال میل می توانیم پاسخگو سوالات شما باشیم.

سئو کلمه ای

آنالیز اولیه و تدوین استراتژی سئو سایت

سئو و رسیدن و ماندن در صفحه اول گوگل مثل شرکت کردن در یک مسابقه است اگر شما نتوانند و یا ندانید چگونه موضوع کاری خود را آنالیز کنید یا وضعیت رقباء خود را بسنجید، قطعا نمی توانید در این مسابقه پیروز شوید و عملا شما به صورت آزمون و خطا سیستم بهینه سازی سایت خود درا پیش خواهید برد که قطعا یک نتیجه شانسی رقم می خورد که نمی تواند اثر بخش و رضایت بخش باشد.
در قدم اول سئو سایت باید بتوانید یک آنالیز خود از موضوع کاری؛ کلمات و رقباء خو داشته باشید. با انجام این آنالیز شما یک نقشه راه دقیق و یک دید صحیح برای رسیدن به صفحه اول گوگل خواهید داشت. جزئیات اقدامات که در این خدمات انجام می شود در جدول ضمیمه ارائه شده است.

 1. توضیحات ضمیمه: ۱۵ الی ۶۰ دقیقه فایل صوتی یا ویدئویی
 2. جلسه مشاوره (حضوری، آنلاین): یک جلسه

سوالات متداول تحلیل و تدوین استراتژی سئو سایت

تحلیل و تدوین استراتژی سئو شامل چه مواردی است؟

یک تحلیل دقیق از موضوع و خدمات شما به همراه یک آنالیز کامل از رقبایتان انجام می شود؛ و در کنار آن یک استراتژی و برنامه اجرایی دقیق برای شما تدوین و ارائه خواهد شد، روندی که دید صحیح و جامع به شما می دهد، از اقداماتی که برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید انجام دهید.

این سرویس برای افراد یا مجموعه های مناسب است که:

وب سایت فعال و آنلاین دارند، با سیستم مدیریت سایت می توانند کار کنندبا اصطلاحات و اصول اولیه سئو آشنایی دارند.

این سرویس شامل چه خدماتی نمی باشد:

 • انجام کارهای فنی بر روی سایت شما ائم از رفع خطاهای گزارش داده شده، انجام برنامه های تدوین شده، خرید یا ارائه یا نصب افزونه یا کدنویسی و …)
 • آموزش نحوه اجرا و پیاده سازی برنامه ارائه شده
 • پاسخگویی و پشتیبانی خارج از تعداد ساعت مشاوره رایگانی که همراه با این سرویس ارائه می گردد.
مشاوره سئو در اصفهان

قیمت خدمات سئو

پس از اینکه آنالیز موضوع شما، کلمات هدف و بررسی رقبا انجام شد قیمت خدمات سئو مشخص و ارائه می شود.
قیمت خدمات سئو با توجه به میزان رقابتی که در هر حیطه وجود دارد مشخص می شود، این قیمت همچنین با توجه به تعداد کلمات انتخابی و نهایی شده می تواند تغییر کند.
در خدمات سئو، بر روی گروهی از کلمات انتخابی روند بهینه سازی انجام می شود و زمان اجرا بین شش ماه تا یکسال می باشد (البته در برخی موضوعات این زمان می تواند بیشتر باشد )
نحوه ضمانت انجام پروژه به این شکل است که بر روی  ۵۰ تا ۷۰ درصد کلمات تضمین کسب رتبه در صفحه اول گوگل داده می شود در زمان اعلام شده  که این درصد و زمان انجام پروژه بعد از آنالیز اولیه و بعد از مشخص شدن کلمات اعلام می شود.

سوالات متداول خدمات سئو و برآورد قیمت و زمان اجرای پروژه

آیا سئو تضمینی انجام می شود؟

ما همگی در هنگام خرید یک محصول یا سفارش خدمات، یکی از موضوعاتی که برایمان حائز اهمیت است داشتن گارانتی و ضمانت است و با این ضمانت با خیال راحت تری برا خرید یا سفارش یک کار اقدام می کنیم.
اما باید این را بدانیم که جنس خدمات سئو و کلا موضوعاتی که در آن ها مبحث رقابت و داشتن رقیب مطرح است، خیلی متفاوت می باشد و معنا و مفهوم دیگری پیدا می کند. اگر بخواهیم یک مثال ملموس بزنیم، می توانیم به مسابقات فوتبال و قراردای که تیمی با یک مربی یا بازیکنان خودش می بندد اشاره کنیم، جنس ضمانت قطعی در سئو مثل قول صد درصدی یک مربی برای قهرمان کردن یک تیم در مسابقات است؛ و یا قول یک بازیکن برای انجام تمام تلاش برای قهرمان کردن تیمش، حتی اگر یک مربی با یک تیم و یک سری بازیکن ۳ بار قهرمان یک لیگ شده باشد، به نظر شما آیا ضمانتی برای قهرمانی در سال بعد هم می تواند وجود داشته باشد؟!

در یک مقاله تحت عنوان سئو تضمینی به این مبحث به صورت کامل پرداخته ایم اما خلاصه ان این است که اولا خود گوگل صراحتا اشاره کرده است که هیچ کس نمی تواند رتبه یک گوگل را تضمین کند و این تضمین و این قول مصداق یک کلاه برداری می تواند باشد، همچنین این را هم در نظر داشته باشید که عموما نتایج گوگل و رتبه های سایت ها یک امر کاملا ناپایدار است و از طرف دیگر همان طور که اشاره کردیم چون در این کار بحث رقابت و رقیب وجود دارد، نمی توان به سادگی در مورد ضمانت صفحه اول گوگل صحبت کرد.

ضمانت ما در خدمات سئو به این نحو است که:
بر روی یک کلمه خاص تضمین داده نمی شود و مجموعی از کلمات در هر قرارداد انتخاب و نهایی می شوند و برای ۵۰ تا ۷۰ درصد از این کلمات تضمین کسب رتبه در صفحه اول گوگل داده می شود.
و معمولا تعداد بسیار بیشتری از کلمات تعهد داده شده رتبه می گیرند و طبق گزارش های که منظم و ماهیانه به شما داده می شود روند رشد رتبه کلمات مورد نظر، رشد ترافیک حاصله از جستجوهای گوگل و روند رتبه گرفتن کلمات جدید دیگری که حتی در قرارداد نبوده است را ملاحضه خواهید کرد.

قیمت سئو سایت، خدمات سئو سایت

اگر می خواهید جایگاهی در صفحه اول گوگل داشته باشید با ما تماس بگیرید، بودن در صفحه اول گوگل مهمترین و هوشمندانه ترین کاری است که می توانید برای کسب و کار  خود انجام دهید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

۹ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام برای کار خودم که تولید قاب چوبی هست میخام صفحه اینستاگرامم سئو بشه امکانش هست؟
  هزینش چقدره کی ورد قاب چوبی یا قاب عکس

  پاسخ
  • سلام
   خیر روی اینستاگرام امکانش نیست،
   وقتی کلمه کلیدی شما سرچ می شود، ادرس اینستاگرام شما می تواند یکی از نتایج SERP باشد که معمولا آن موضوع رقابت بسیار کم هست و خیلی هم ساده توسط سایر سایت ها آن جایگاه گرفته شود
   در کل صفحه اینستاگرام، برای رتبه گرفتن در نتایج گوگل گزینه خوبی نیست و برای سئو باید سایت داشته باشید.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  یک سایتی فروشگاهی طراحی کردن برامون اما متاسفان مشکل از لحاظ تگ بندی و ساختار لینک دهی دچار مشکل هستش آیا سئو این مشکل رو حل میکنه؟

  پاسخ
 • مدیر عامل نشر چشم ساعی، الهام سادات سلجوقیان
  ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ ۲:۱۹ ب٫ظ

  باسلام. مستدام باشید

  پاسخ
 • باسلام و تبریک عید خدمت جناب آقای مهندس رجبی. از زحمات شما کمال تشکر را داریم. باتقدیم احترام انتشارات چشم ساعی

  پاسخ
 • وقت شما بخیر
  یک سایت فروشگاهی لوازم اسباب بازی و سیسمونی داریم که شرکت … طراحی کرده، با اینکه ظاهر خوبی دارد اما برای یکسری از کارها دست بسته ایم از چند نفر هم نظر خواستیم همه تایید کردند که مشکلات سئویی زیادی دارد، که مهمترین آن ظاهرا لینک ها تکراری است که سیستمشان می سازد
  می خواهیم آن را منتقل کنیم به وردپرس اما هم محصولات زیادی زده شده و البته سفارشاتی هم داریم که خیلی نیست اما نمیخواهیم صفر شود.
  لطفا یک قیمت بدهید برای اینکه این کار انجام شود و البته تضمینی که بعدش افت نکنیم

  پاسخ
  • دوست عزیز سلام
   آدرس سایت خود را لطفا ارسال کنید تا بررسی شود و لطفا برای این موضوع تماس بگیرید
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست