طراحی سایت

اولین و مهمترین قدم برای ورود به دیجیتال مارکتینگ

دیگر کسی از شما نمی پرسد وب سایت دارید یا نه، بلکه از شما می پرسند، آدرس وب سایت شما چیست؟
برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق و انجام فرایند های دیجیتال مارکتینگ، داشتن یک وب سایت اولین و مهمترین اقدامی است که باید انجام دهید. یک وب سایت حرفه ای می تواند روند دیجیتال مارکتینگ شما را ساده تر و حتی کم هزینه تر کند.
در این بخش از سلام وبمستر با ما همراه باشید از قدم صفر تا صد طراحی و راه اندازی یک سایت حرفه ای را بدون برنامه نویسی همراه با تمامی نکات مربوطه به شما آموزش می دهیم.

دامنه سایت

دامنه سایت

مهمترین اقدام برای راه اندازی سایت انتخاب یک نام می باشد، نام سایت یا دامنه، آدرس دسترسی به سایت شما می باشد و برندی است که در وب با آن شناخته خواهید شد و فعالیت می کنید.
در این بخش کلیه مباحث آموزشی مربوط به دامنه را قرار داده ایم از جمله انتخاب دامنه سایت، اجزا کامل یک ادرس اینترنتی، فاکتورهای مهم دامنه که می تواند در رتبه بنید و سئو سایت شما اثر بگذارد، اینکه دامنه را از کجا خرید کنیم و نکات مهم برای خرید و نگهداری یک دامنه چه مواردی هستند.

جلسه یک

آدرس اینترنتی

آدرس اینترنتی، دامنه، لینک

دامنه سایت شامل اسم (SLD) و پسوند (TLD) است و خود دامنه سایت بخشی از یک آدرس اینترنتی است، ابتدا با کل اجزا یک آدرس اینترنتی آشنا شویم.

جلسه دو

برند انتخابی برای سایت

انتخاب دامنه مناسب برای سایت – بخش اول SLD

بخش اصلی دامنه، اسم یا اصطلاحا SLD است، که می توان گفت همان برند انتخابی شما برای آدرس سایتتان است، نکات مهم و معیارهای انتخاب یک اسم خوب برای دامنه سایت.

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

با وردپرس شما می توانید هر نوع وب سایتی اعم از شخصی، وبلاگی، شرکتی، خبری، فروشگاهی و … راه اندازی کنید. به جز متن باز و رایگان بودن وردپرس، قابلیت های دیگر این سیستم نیز باعث شده وردپرس به یکی از محبوب ترین سیستم های نرم افزاری برای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی تبدیل شود از جمله:
انواع قالب های بسیار زیبا،حرفه ای و استاندارد برای طراحی انواع وب سایت، افزونه های متعدد،امنیت بسیار بالای ووردپرس (برخلاف تفکر اشتباه متداول عموم) و سادگی استفاده از این سیستم چه در زمینه راه اندازی،چه توسعه و چه نگهداری

جلسه یک

بسته نصب سریع چیست؟

نسخه نصب سریع قالب، با چیدمان ها و اطلاعات دمو اولیه ای که دارد کمک می کند سرعت شما در طراحی سایت بسیار بالا برود.

جلسه دو

نصب سریع با داپلیکتور

آموزش نصب نسخه نصب سریع وردپرس

در کمتراز ۱۵ دقیقه یادبگیرید چگونه سایت وردپرسی خود را با یک قالب آماده و به روش نصب سریع راه اندازی کنید.

جلسه سه

نکته امنیتی وردپرس - حذف فایل های نصبی داپلیکتور

نکته مهم امنیتی در نسخه های نصب سریع

هنگام استفاده از افزونه داپلیکتور برای نصب سریع سایت، بعد از نصب یا انتقال حتما فایل های نصبی را پاک کنید.

جلسه چهار

آموزش و نحوه بک آپ گیری و بازگردانی وردپرس

بکاپ گیری و بازگردانی بک آپ وردپرس

آموزش کامل انواع روش های گرفتن بک آپ و ریستور کردن بک آپ سایت های وردپرسی

قالب وردپرس

یکی از دغدغه های افراد زمانی که می خواهند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند و در قدم اول وب سایتشان را طراحی کنند، انتخاب قالب و ظاهر است و به جرات می گویم در این چند سالی که در این حوزه فعالیت می کنم نقطه توقف و نقطه ای که بیش از حد افراد درگیر آن می شوند و معمولا فراتر نمی روند همین انتخاب قالب و ظاهر سایت است.
حتی می بینیم که اشخاص یک سال و  حتی بیشتر درگیر این قالب و ظاهر اولیه سایت هستند، اگر سیستم مدیریت محتوا وردپرس را برای طراحی سایت انتخاب کرده اید خود این انتخاب قالب باز هم می تواند قضیه را سخت تر کند، چرا؟ جون تنوع و تعداد قالب ها بقدری زیاد است که هر شخصی سردرگم می شود که برای سایت خودش چه قالبی را انتخاب کند.

در این قسمت ۲ قالب را به شما معرفی می کنیم، یکی قالب زفایر و دیگری قالب وودمارت که تقریبا برای بسیاری از کسب و کارها و موضوعات مختلف شغلی قالب های بسیار ایده ال و استانداردی هستند که می توانید وب سایت خود را توسط یکی از این دو قالب استارت بزنید

قالب فروشگاهی وودمارت

قالب فروشگاهی وودمارت

قالب وودمارت، از قالب های حرفه ای وردپرس برای طراحی انواع سایت های فروشگاهی، همراه با نسخه نصب سریع

قالب زفایر

قالب چند منظوره زفایر

قالب چند منظوره زفایر مناسب برای سایت های شرکتی، شخصی، پزشکی، خبری، سازمانی و حتی فروشگاهی

فهرست
Call Now Button