طراحی سایت

اولین و مهمترین قدم برای ورود به دیجیتال مارکتینگ

دیگر کسی از شما نمی پرسد وب سایت دارید یا نه، بلکه از شما می پرسند، آدرس وب سایت شما چیست؟
برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق و انجام فرایند های دیجیتال مارکتینگ، داشتن یک وب سایت اولین و مهمترین اقدامی است که باید انجام دهید. یک وب سایت حرفه ای می تواند روند دیجیتال مارکتینگ شما را ساده تر و حتی کم هزینه تر کند.
در این بخش از سلام وبمستر با ما همراه باشید از قدم صفر تا صد طراحی و راه اندازی یک سایت حرفه ای را بدون برنامه نویسی همراه با تمامی نکات مربوطه به شما آموزش می دهیم.

معیارهای انتخاب و خرید دامنه

انتخاب و خرید دامنه سایت

مهمترین اقدام برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، طراحی سایت است و اولین قدم برای این کار، انتخاب یک اسم و ثبت دامنه مربوطه می باشد.دامنه یا domain هویت و برند شما در اینترنت است.

در این بخش از سایت سلام وبمستر در کنار مباحث فنی مربوط به دامنه، راهنمای انتخاب و خرید یک دامنه خوب از شرکت های باسابقه و حرفه ای ثبت دامنه در جهان و ایران را می توانید ملاحضه کنید.

شروع طراحی سایت با وردپرس

وردپرس محبوب ترین CMS طراحی سایت در دنیا است و برای بیش از ۹۰% از ایده هایی که برای طراحی سایت و راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی وجود دارد می تواند یک راه کار سریع، ساده، بدون پیچیدگی و با حداقل هزیه ممکن باشد.

در این بخش اموزش های کاربردی و جامعی را برای شما تدوین و ارائه کرده ایم که به صورت روزانه در حاصل بهبود و توسعه می باشند و می تواند مرجع آموزشی خوبی برای کار با وردپرس برای شما وبمستران باشد.

قالب وردپرس

یکی از دغدغه های افراد زمانی که می خواهند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند و در قدم اول وب سایتشان را طراحی کنند، انتخاب قالب و ظاهر است و به جرات می گویم در این چند سالی که در این حوزه فعالیت می کنم نقطه توقف و نقطه ای که بیش از حد افراد درگیر آن می شوند و معمولا فراتر نمی روند همین انتخاب قالب و ظاهر سایت است.
حتی می بینیم که اشخاص یک سال و  حتی بیشتر درگیر این قالب و ظاهر اولیه سایت هستند، اگر سیستم مدیریت محتوا وردپرس را برای طراحی سایت انتخاب کرده اید خود این انتخاب قالب باز هم می تواند قضیه را سخت تر کند، چرا؟ جون تنوع و تعداد قالب ها بقدری زیاد است که هر شخصی سردرگم می شود که برای سایت خودش چه قالبی را انتخاب کند.

در این قسمت ۲ قالب را به شما معرفی می کنیم، یکی قالب زفایر و دیگری قالب وودمارت که تقریبا برای بسیاری از کسب و کارها و موضوعات مختلف شغلی قالب های بسیار ایده ال و استانداردی هستند که می توانید وب سایت خود را توسط یکی از این دو قالب استارت بزنید

قالب فروشگاهی وودمارت

قالب فروشگاهی وودمارت

قالب وودمارت، از قالب های حرفه ای وردپرس برای طراحی انواع سایت های فروشگاهی، همراه با نسخه نصب سریع

قالب زفایر

قالب چند منظوره زفایر

قالب چند منظوره زفایر مناسب برای سایت های شرکتی، شخصی، پزشکی، خبری، سازمانی و حتی فروشگاهی

فهرست
Call Now Button