طراحی سایت

اولین و مهمترین قدم برای ورود به دیجیتال مارکتینگ

دیگر کسی از شما نمی پرسد وب سایت دارید یا نه، بلکه از شما می پرسند، آدرس وب سایت شما چیست؟
برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق و انجام فرایند های دیجیتال مارکتینگ، داشتن یک وب سایت اولین و مهمترین اقدامی است که باید انجام دهید. یک وب سایت حرفه ای می تواند روند دیجیتال مارکتینگ شما را ساده تر و حتی کم هزینه تر کند.
در این بخش از سلام وبمستر با ما همراه باشید از قدم صفر تا صد طراحی و راه اندازی یک سایت حرفه ای را بدون برنامه نویسی همراه با تمامی نکات مربوطه به شما آموزش می دهیم.

آموزش رایگان طراحی سایت

اگر می خواهید سئو را آنلاین و رایگان یادبگیرید، ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم و آموزش سئو قدم به قدم به صورت اصولی و تا سطح حرفه ای برای علاقه مندان ارائه شده است.

طراحی سایت در اصفهان

سئو سایت را زیر نظر یک متخصص سئو (حضوری در اصفهان و یا آنلاین) و همزمان با کار روی وب سایت خود یاد بگیرید. با توجه به ارتباط مستقیم با مدرس، می توانید مشکلات و سوالات سئویی خود را خیلی سریع و دقیق متوجه شوید و رفع کنید.

طراحی سایت در تهران

چگونه به یک متخصص سئو تبدیل شویم؟ و پاسخ سوالات متداول علاقمندان به یادگیری سئو.
چگونه یک شخص یا شرکت سئو کار را انتخاب کنیم؟ و پاسخ سوالات متداول مدیران برای واگذاری سئو سایت هایشان

طراحی سایت پزشکی

دوره ها، پکیج ها، لایو ها و سمینارهای آموزشی رایگان و پولی در زمینه سئو سایت

دوره های آموزش طراحی سایت

قطعا در روند سئو سوالات متعددی دارید که اگر جواب صحیح و صادقانه ای برای آن ها دریافت کنید می تواند به برندینگ و روند رشد کسب و کارتان کمک بسیاری کند.
در این بخش تمامی سوالات متداول شما پاسخ داده شده است

قیمت طراحی سایت

برای رسیدن به صفحه اول گوگل و ماندگاری در این موقعیت چقدر باید هزینه کنید؟ میانگین قیمت سئو و سبک خدمات سئو به چه نحوی است؟

معیارهای انتخاب و خرید دامنه

انتخاب و خرید دامنه سایت

مهمترین اقدام برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، طراحی سایت است و اولین قدم برای این کار، انتخاب یک اسم و ثبت دامنه مربوطه می باشد.دامنه یا domain هویت و برند شما در اینترنت است.

در این بخش از سایت سلام وبمستر در کنار مباحث فنی مربوط به دامنه، راهنمای انتخاب و خرید یک دامنه خوب از شرکت های باسابقه و حرفه ای ثبت دامنه در جهان و ایران را می توانید ملاحضه کنید.

شروع طراحی سایت با وردپرس

وردپرس محبوب ترین CMS طراحی سایت در دنیا است و برای بیش از ۹۰% از ایده هایی که برای طراحی سایت و راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی وجود دارد می تواند یک راه کار سریع، ساده، بدون پیچیدگی و با حداقل هزیه ممکن باشد.

در این بخش اموزش های کاربردی و جامعی را برای شما تدوین و ارائه کرده ایم که به صورت روزانه در حاصل بهبود و توسعه می باشند و می تواند مرجع آموزشی خوبی برای کار با وردپرس برای شما وبمستران باشد.

بهینه سازی محتوا در سئو سایت

آموزش های جانبی

برخی از تکنیک ها و آموزش های مختلف در راستای طراحی و مدیریت سایت را می توانید از این بخش دنبال کنید.
آموزش های کاربری و تکنیک هایی که هم به زیبایی سایت شما کمک می کند و هم در انجام برخی از کارها سرعت طراحی شما را بالا خواهد برد

قالب وردپرس

یکی از دغدغه های افراد زمانی که می خواهند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند و در قدم اول وب سایتشان را طراحی کنند، انتخاب قالب و ظاهر است و به جرات می گویم در این چند سالی که در این حوزه فعالیت می کنم نقطه توقف و نقطه ای که بیش از حد افراد درگیر آن می شوند و معمولا فراتر نمی روند همین انتخاب قالب و ظاهر سایت است.
حتی می بینیم که اشخاص یک سال و حتی بیشتر درگیر این قالب و ظاهر اولیه سایت هستند، اگر سیستم مدیریت محتوا وردپرس را برای طراحی سایت انتخاب کرده اید خود این انتخاب قالب باز هم می تواند قضیه را سخت تر کند، چرا؟ جون تنوع و تعداد قالب ها بقدری زیاد است که هر شخصی سردرگم می شود که برای سایت خودش چه قالبی را انتخاب کند.

در این قسمت ۲ قالب را به شما معرفی می کنیم، یکی قالب زفایر و دیگری قالب وودمارت که تقریبا برای بسیاری از کسب و کارها و موضوعات مختلف شغلی قالب های بسیار ایده ال و استانداردی هستند که می توانید وب سایت خود را توسط یکی از این دو قالب استارت بزنید

قالب فروشگاهی وودمارت

قالب فروشگاهی وودمارت

قالب وودمارت، از قالب های حرفه ای وردپرس برای طراحی انواع سایت های فروشگاهی، همراه با نسخه نصب سریع

قالب زفایر

قالب چند منظوره زفایر

قالب چند منظوره زفایر مناسب برای سایت های شرکتی، شخصی، پزشکی، خبری، سازمانی و حتی فروشگاهی