قیمت طراحی سایت

قیمت و هزینه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

قیمت طراحی سایت از چند جنبه بسیار متفاوت است یکی اینکه به صورت اختصاصی کد نویسی شده باشد یا از سیستم های مدیریت محتوا اختصاصی استفاده شده باشد یا از سیستم های مدیریت محتوا مثل ووردپرس و در هر کدام از سبک های فوق نحوه طراحی به چه صورتی انجام شود آیا یک قالب اختصاصی طراحی شود یا از قالب های عمومی
همچنین قیمت طراحی سایت با توجه به نوع سایت که فروشگاهی، شرکتی، شخصی، پزشکی و … می باشد متغییر است و البته المان ها، بخش ها و قابلیت هایی که در هر سایت در نظر گرفته می شود.

در این بخش قیمت طراحی سایت که توسط سلام وبمستر انجام می شود را می توانید ملاحضه کنید

چرا واگذاری سفارش طراحی سایت به ``سلام وبمستر``

زمانی که برای جستجو یک شرکت طراحی سایت در اصفهان، تهران، شیراز، مشهد، تبریز و یا هر شهر دیگری اقدام می کنید، بدون شک وب سایت هرکدام از این عزیزان را که باز می کنید در صفحه مربوطه، یک چنین بخش و سوالی مطرح شده است که به عنوان مثال: “چرا انتخاب سلام وبمستر برای سفارش طراحی سایت در اصفهان” و خلاصه آن این است که ما اینطور هستیم، ما چه کار می کنیم، ما چه خدماتی می دهیم؛ و از سوابق چند ساله تا چند ده ساله را می توانید ملاحضه کنید و همین طور نمونه کارهای بسیار زیاد و ….
ما نیز در این بخش تصمیم داشتم برای این مقوله مطلبی بنویسیم و صدها دلیل بیاوریم که چرا ما؟! اما کمی که جلوتر رفتیم، ترجیح دادیم یک مقاله بسیار کاملی را در لیست و برنامه تولید محتوا خودمان قرار دهم که: چطور یک شرکت طراحی سایت را انتخاب کنیم،اعتماد کنم و راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودمان را با آن ها پیش ببریم؟!
قطعا اولین چالشی که این موضوع برای خود ما ایجاد می کند، این است که اگر بخواهیم صادقانه در این مورد مطلب بنویسیم، شاید برخی از این فاکتورهای مربوطه را ما نیز نداشته باشیم. اما این مقاله و این چالش را به فال نیک می گیریم و از آن استفاده می کنیم تا بتوانیم در مجموعه خودمان نیز تمامی نکاتی که برای انتخاب یک شرکت طراح سایت مطرح می شود را، داشته باشیم.

اصفهان

فرم درخواست سفارش طراحی سایت

اولین قدم برای شروع سفارش طراحی سایت، این است که تیم طراحی سایت ما در سلام وبمستر از نیازهای شما دقیقا مطلع شوند، بنابراین اولین اقدام، تکمیل و ارسال فرم نیازسنجی زیر برای طراحی سایت می باشد.
بدیهی است که تا قبل از تکمیل و ارسال این فرم متاسفانه حتی جلسه حضوری اولیه نخواهیم داشت، حتی اگر محل سکونت یا دفترکار یا کارگاه شما در اصفهان باشد.

خواهشمندیم قبل از هر اقدامی، زمان اندکی بگذارید و این فرم را تکمیل کند، اول از همه به عنوان یک شرکت و تیم متعهد طراحی سایت در اصفهان به شما قول می دهیم بر اساس اطلاعاتی که توسط این فرم تکمیل می کنید به شما به صورت دقیق و شفاف اعلام کنیم آیا اجرای درخواست طراحی سایت شما به صورت کامل و حرفه ای توسط مجموعه ما مقدور است یا نه.

همچنین به شما قول می دهیم تکمیل این فرم حتی اگر نخواهید سفارش طراحی سایت خود را به ما در مجموعه سلام وبمستر بدهید، قطعا اطلاعات و سوالات این فرم می تواند یک دید و بینش خوبی در خصوص سفارش طراحی سایت به شما بدهید و با هر شرکت طراحی سایت اصفهانی یا هر جایی ایران بخواهید وارد مذاکره شوید قطعا سوالات این فرم می تواند خیلی به شما کمک کند چرا که در درجه اول به صورت دقیق متوجه می شوید برای سفارش طراحی سایت چه مواردی مهم است، حتی مواردی که از دید خود شما هم تا قبل از این پنهان بوده است و در درجه دوم، شرکت یا شخص طراح سایت نیز می تواند با اطلاعات کامل و دقیق تری با شما وارد مذاکره شود و  قیمت و زمان تحویل دقیق تری هم به شما بدهد.

چرا طراحی سایت با وردپرس

امکانات سیستم فروشگاه ساز ووکامرس

 • روش های حمل و نقل متعدد
 • اتصال به درگاه های بانکی
 • گزارشات دقیق سفارشات
 • ویژگی های دلخواه برای محصولات
 • موجودی انبار
 • صدور فاکتور و ارسال به ایمیل خریدار و مدیر
 • محصولات فیزیکی، دانلودی، متغییر
 • دسته بندی های نامحدود محصولات
 • تعداد نامحدود محصول
 • برچسب گذاری محصولات
 • کپن تخفیف
 • گالری تصاویر محصولات

امکانات سیستم مدیریت محتوا وردپرس:

 • ابزارهای درون ریزی و برون بری داده ها سایت
 • مدیریت ساده فایل ها و تصاویر
 • لینک های کاربر پسند
 • ثبت نام کاربران
 • نظر دهی به مطالب
 • پنل مدیریت ساده و پیشرفته فارسی
 • دسته بندی های نامحدود
 • صفحات داینامیک نامحدود
 • مقالات نامحدود
 • منو سازی های متعدد دلخواه

آیا طراحی سایت رایگان هم انجام می شود؟!

درخواست طراحی سایت رایگان در اصفهان یا در هر جایی از کشور عزیزمان ایران و حتی در دنیا، شاید از دید برخی از مردم یک امر طبیعی و یک درخواست معقول باشد؛ و این می تواند به این ذهنیت افراد برگردد که وردپرس یا سیستم های مدیریت محتوا رایگان هستند و قالب های رایگان زیادی هم در اینترنت وجود دارد، پس طراحی رایگان سایت هم درخواست نامعقولی نیست.

حتی ما می بینیم که خیلی از افراد حتی با جستجو عبارت “طراحی رایگان سایت” یا “طراحی رایگان سایت با وردپرس” وارد سایت ما می شود، هر چند که یکی از رسالت های ما در مجموعه سلام وبمستر  ارائه آموزش های و ابزارهای رایگان در خصوص راه اندازی و رشد کسب و کارهای اینترنتی است اما اینکه شخصی برای شما طراحی سایت رایگان انجام دهد، درخواست معقولی نیست حتی بر فرض رایگان بودن ابزارها.

مسلما طراحی سایت حتی با سیستم مدیریت محتوا وردپرس نیز هزینه بر است و هزینه های طراحی سایت که در همین صفحه قیمت ان نیز توسط ما اعلام شده است برای صرف زمانی است که برای طراحی سایت شما می شود. با این وجود ما یک پکیج آموزشی و ۲ قالب آماده و البته حرفه ای برای راه اندازی وب سایت به صورت رایگان ارائه کرده ایم که توسط این آموزش ها و این قالب ها می توانید وب سایت خود را رایگان راه اندازی کنید و مسلما با صبر، ممارست و تمرین می توانید سایت خود را به خوبی طراحی کنید.

طراحی سایت ارزان

متاسفانه یا خوشبختانه بحث طراحی سایت با توجه به اینکه یک کار خدماتی است؛ و حتی می توانیم بگویم یک کار هنری است، و همچنین توسط ابزارها یا سیستم های مختلف پیاده سازی می شود قیمت ها بسیار متفاوتی دارد. یک جستجو ساده که انجام دهید می بینید که طراحی سایت ارزان قیمت حتی با یکصد هزارتومانی انجام می شود تا چند ده میلیون تومان

حتی افرادی و دانشجویانی هستند که به تازگی می خواهند وارد شغل طراحی سایت شوند و درنتیجه طراحی سایت را رایگان برای شما انجام می دهند تا بتوانند رزومه ای برای گرفتن پروژه های بعدی داشته باشند و یا شرکت های طراحی سایت با سابقه و حرفه ای که نمونه کارهای متعددی دارند و متناسب با تجربه و سابقه بالایی که دارند و البته کار حرفه ای تری که انجام می دهند خوب هزینه های بالاتری برای طراحی سایت دریافت می کنند.

نکته ای که وجود دارد این است که برای طراحی سایت خود هزینه معقولی پرداخت کنیم، هزینه ای که نه مجبور باشیم چند بار پرداخت کنیم و هر بار هم با یک شرکت و شخص جدید سروکله بزنیم و زمان زیادی از ما از بین برود و نه انقدر بالا که برای شروع کار و شروه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی توجیهی نداشته باشد.
در مجموعه سلام وبمستر خدمات طراحی سایت جزء خدمان جانبی ما بوده و منبع درآمد اصلی این وب سایت نمی باشد، اما با توجه به درخواست های متعددی که از سمت خود وب سایت ما و جستجو در گوگل با ما ارجاع می شود، این خدمات را ما در سایت ارائه کرده ایم و برای قیمت های نیز سعی کردیم از قیمت های پایین و ارزان دوری کنیم که نخواهیم یک کار بی کیفیت به شما تحویل دهیم و همچنین هزینه معقولی باشد که یک سایت کامل برای شما پیاده سازی شود که بتوانید به خوبی کسب و کار اینترنتی خودتا را رقم بزنید.

اگر به دنیال هزینه های بسیار پایین برای طراحی سایت هستید من شخصا پیشنهاد می کنم اصلا هزینه نکنید و از سرویس رایگان طراحی سایت ما استفاده کنید که توضیحات ان در ادامه داده شده است و صرفا با وقتی که می گذارید و حوصله ای که به خرج می دهید و توسط ابزار و آموزش رایگان طراحی سایت با وردپرس که ما در سایت ارائه کرده ایم می توانید طراحی سایت خود را رایگان انجام دهید. حداقل سود یا حداکثر ضرری که برای شما دارد این است که شما متوجه می شود طراحی سایت حتی با سیستم های رایگانی مثل وردپرس چه چالش ها و چه سختی هایی دارد و در صورتی هم که تصمیم گرفتید ادامه کار را واگذار کنید یک دید خیلی بهتری نسبت به کارهای که می خواهید برای طراحی سایتتان انجام شود دارید.
یک پیشنهاد دیگر برای اینکه بتوانید یک طراحی سایت نسبتا ارزان را داشته باشید ثبت نام در کلاس آموزش طراحی سایت در اصفهان است که همزمان طراحی سایت را یاد بگیرید، هم سایتتان طراحی شد و هم از یک مشاوره حرفه ای در روند طراحی سایت خود بهره ببرید.

سوالات مهم طراحی سایت


هزینه طراحی سایت توسط مجموعه سلام وبمستر چقدر است؟
با توجه به نوع وب سایت مورد نظر که سایت شخصی، شرکتی، خبری، چند منظوره، پزشکی و یا فروشگاه اینترنتی و یا سایر انواع سایت ها مثل سایت نیازمندی ها، املاک، رزرو و …. می باشد، قیمت ها متفاوت و بر اساس نیاز شما محاسبه و اعلام می شود.


طراحی و تحویل یک سایت چقدر زمان می برد؟
با توجه به امکانات و نوع وب سایتی که شما سفارش می دهید این زمان متفاوت است اما سفارشات طراحی سایت معمولا ۲۰ روزه و سفارشات طراحی فروشگاه اینترنتی معمولا ۵۰ تا ۶۰ روز زمان می برد.


آیا آموزش کار با سایت و پشتیبانی و پاسخگویی هم ارائه می شود؟
بله، از خدمات پس از طرحی سایت، آموزش کار با سایت و پاسخگویی به سوالات شما در خصوص کار با بخش مدیریت سایت است. اگر اصفهان تشریف داشته باشید آموزش به صورت حضوری و در غیر این صورت به صورت آنلاین اارئه می گردد.


طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا با سیستم های اختصاصی شرکت ها؟
کاملا بستگی به نیاز شما دارد، اما در ۹۰% مواقع و خصوصا برای شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی وردپرس یک یاز بهترین انتخاب ها می باشد، که توضیحات کاملی در خصوص این سوال در سایت داده شده است و از همه جوانب می توانید پاسخ این سوال را بگیرید.


آیا با سفارش طراحی سایت، سایت من به صفحه اول گوگل هم می آید؟
با جستجو نام برند شما، بله . اما با جستجو موضوع مربوط به خدمات یا محصولات شما خیر، و مبحث سئو و روند خدمات ان کاملا مجزا بوده و برای موضوعات مختلف قیمت ها و زمان های امدن به صفحه اول گوگل نیز بسیار متفاوت می باشد. اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش و قیمت سئو

با توجه به سابقه بیش از ۱۲ سال طراحی سایت در اصفهان و حتی کشور سعی کردیم تمامی سوالات و موارد مهم در زمینه را مطرح کنیم، با این وجود اگر هنوز سوالی در خصوص سفارش طراحی سایت دارید با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

اشتباهات رایج در طراحی سایت

آیا یک طراحی سایت حرفه ای نیاز داید؟

اگر جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود و سفارش طراحی سایت، سوالی دارید یا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست