طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

خدمات تخصصی برندینگ پزشکی

امروزه دیگر بیماران برای انتخاب پزشک یا کلینیک مورد نظر خود از روش های قدیمی استفاده نمی کنند، جستجو در اینترنت و تحقیق در مورد متخصص ها و دکتر ها در سایت های مختلف امروزه بهترین و سریعترین ابزاری است که بیماران استفاده می کنند، خصوصا اگر نیاز لحظه ای و فوری برای این انتخاب نداشته باشند. (مثل تصادفات یا حادثه ها)

در این بخش آمارهای تعجب برانگیزی از رشد جستجوهای مردم در اینترنت در خصوص مسائل پزشکی و متخصص های پزشکی خدمتتان ارائه خواهد شد و خواهید دید مهمترین اقدامی که پزشکان و کلینیک ها و حتی بیمارستان ها باید در خصوص برندسازی و بازاریابی خود انجام دهند حضور و فعالیت در اینترنت است و مهمترین بستر اولیه داشتن سایت پزشکی حرفه ای و حضور در صفحه اول گوگل برای جستجو هایی است که مردم در خصوص بیماری ها، درمان ها، پزشکان و متخصص های انجام می دهند.

طراحی تخصصی سایت پزشکی و دندانپزشکی

اگر پزشک هستید یا کلینیک یا درمانگاه دارید، جهت مشاوره رایگان برای راه اندازی وب سایت پزشکی یا دندانپزشکی خود با ما تماس بگیرید.

مهندس میثم پیرستانی
۰۹۱۳۳۱۰۱۰۳۰

اهمیت داشتن سایت پزشکی و بودن در صفحه اول گوگل!

برای پی بردن به اهمیت داشتن یک سایت پزشکی، کافی است آمارهای مربوط به برخی از تخصص های پزشکی که در ادامه ارائه شده است را ملاحضه کنید. این آمارها مربوط به جستجوی بیماری ها و دارو ها و روش های درمان و …. نیست، بلکه میزان جستجو افراد برای متخصص های پزشکی در یک حوزه است.

اهمیت طراحی سایت پزشکی و روند جستجو مردم در خصوص متخصص ارتودنسی
اهمیت طراحی سایت پزشکی و روند جستجو مردم در خصوص متخصص پوست در اصفهان
اهمیت طراحی سایت پزشکی و روند جستجو مردم در خصوص دکتر اطفال
روند جستجو مردم در خصوص "چشم پزشک خوب" و اهمیت داشتن سایت پزشکی صفحه اول گوگل

جدایی از اینکه افراد اکثرا سوالات پزشکی خود را از طریق اینترنت می پرسند، با توجه به تصاویر و آمار مستند فوق همان طور که ملاحضه می کنید روند جستجو متخصص های پزشکی در اینترنت بسیار صعودی و در حال رشد تصاعدی می باشد.
امروزه یکی از ملزومات برندینگ و مارکتینگ مهم برای پزشکان داشتن وب سایت و مهم تر بودن در صفحه اول گوگل است.

افراد برای پیدا کردن پزشک متخصص و باتجربه در اینترنت شروع به گشت و گذار  و تحقیق می کنند به طور مثال امروزه اگر کسی بخواهد بینی خود را جراحی کند یا یک دندان پزشک خوب در شهر خود پیدا کند، علاوه بر پرس وجوی حضوری از بیماران قبلی یک دکتر،  یکی از راه های دیگری که می تواند از تخصص آن دکتر اطمینان حاصل کند جست و جو در  اینترنت است .

با توجه به فضای رقابتی به وجود آمده اگر می خواهید از رقبای خود عقب نمانید و در سال های آتی از خلوت بودن مطب خود متعجب نشوید برای سئو سایت خود ارزش قائل شوید و بدانید اهیمت سئو سایت پزشکی برای هر دکتر به منزله مطب دوم آن دکتر است . با سئو سایت می توانید خدمات خود را دراینترنت معرفی کنید  و شانس خود رابرای دیده شدن و جذب مشتری هدفمند  افزایش دهید بنابراین اگر تا کنون برای خود سایتی طراحی نکرده اید به عنوان اولین قدم شروع به طراحی سایت و سئو آن کنید.

بهترین شرکت های طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در اصفهان:

لارن مارکتینگ

در حال حاضر اکثر شرکت های طراحی سایت، طراحی سایت پزشکی را نیز انجام می دهند، اما یکی از مجموعه های که به صورت کاملا تخصصی خدمات برندینگ پزشکی از جمله طراحی سایت پزشکی انجام می دهند، مجموعه لارن مارکتینگ می باشد. برخی از نمونه های طراحی سایت پزشکی و دندان پزشکی، لوازم و تجهیزات پزشکی، طراحی سایت نوب دهی پزشکی که توسط این مجموعه انجام شده است را به عنوان نمونه می توانید ملاحضه کنید:

اگر شما هم یک پزشک هستید و می خواهید یک سایت حرفه ای پزشکی در صفحه اول گوگل داشته باشید با ما تماس بگیرید

طراحی حرفه ای و تخصصی وب سایت های پزشکی و دندانپزشکی

مهندس میثم پیرستانی
۰۹۱۳۳۱۰۱۰۳۰

قیمت طراحی سایت پزشکی

مانند بسیاری از کارهای خدماتی خصوصا همین موضوع طراحی سایت، قیمت طراحی سایت های پزشکی نیز بسیار متغییر بوده و فاکتورهای زیادی می توانند در این قیمت تاثیرگذار باشد: ازجمله عوامل تاثیرگذار قیمت سایت های پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کد نویسی سفارشی، طراحی با سیستم اختصاصی یا طراحی با سیستم های مدیریت محتوا
 • استفاده از قالب های عمومی یا طراحی قالب سفارشی و چیدمان اختصاصی صفحات سایت
 • سابقه و تجربه تیم طراحی
 • رعایت جزئیات در طراحی

در بخش شرکت های طراحی سایت جدایی از معرفی بهترین ها، که می توانید آن ها را مشاهده، بررسی و انتخاب کنید، مهمترین فاکتورهایی که برای انتخاب و قرارداد با یک شخص یا شرکت طراحی سایت در نظر بگیرید را می توانید مطالعه کنید.

قیمت سئو سایت پزشکی

سئو سایت های پزشکی، دندانپزشکی، سئو مطب ها کلینیک ها و حتی سئو سایت های فروش تجهیزات لوازم پزشکی، نیز یکی از خدمات مارکتینگ و برندینگ در حوزه پزشکی است که بسیار متغییر است. دو موضوع مختلف هست که هر کدام با توجه به فاکتور های متعددی که دارند می توانند در قیمت سئو سایت های پزشکی بسیار تاثیر گذار باشند:

موضوع استراتژی سایت های پزشکی در انتخاب کلمات و جامعه هدف:

 • سئو لوکال یا کشوری، مثلا شما یک متخصص ارتودنسی در اصفهان هستید و کلمه “متخصص ارتودنسی در اصفهان” برای شما مهم است یا در تهران هستید و کلمه “متخصص ارتودنسی” برای شما اهمیت دارد.
 • سئو کلمات تک سیلابی یا سئو عبارت های اصطلاحا long tail مثلا: “دستگاه تست قندخون” یا “دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01”

موضوع سبک دریافت خدمات سئو:

 • سئو کلمه ای
 • سئو موضوعی
 • سئو ماهیانه
 • صرفا بهینه سازی داخلی سایت
 • سئو پروژه ای

اینکه کدام کلمات یا چه استراتژی بهینه سازی بهتر یا مناسب شما است یک بحث مفصل و تخصصی است که اگر علاقمند هستید می توانید از بخش آموزش سئو مطالب و مقالات متعدد و طبقه بندی شده ای که در این خصوص ارائه شده است را مطالعه کنید.

سایت های پزشکی می توانند شامل موارد زیرباشند :

 • سایت های جراحی بینی و فک
 • سایت های دندان  پزشکی
 • سایت های مراکز زیبایی و مراقبت از پوست و مو (مراکز کاشت مو)
 • سایت های مراکز لیزر
 • سایت های مراکز طب سنتی

اهمیت سئو سایت پزشکی از دید گوگل

سئو سایت پزشکی می توان گفت سخت است و از اهمیت بالایی برخوردار است . زیرا سلامتی یکی از فاکتور های مهم در جامعه است و نقش تأثیر گذاری در زندگی افراد دارد . گوگل در مورد محتواهای سایت پزشکی بسیار سخت گیرانه عمل می کند . فرض کنید شما به عنوان یک کاربر به دنبال علت و راه حلی برای بیماری خود هستید اگر اطلاعات غلط و روش درمانی نادرستی در اختیار شما قرار بگیرد این موضوع چقدر می تواند به سلامتی شما لطمه بزند و برای شما خطرناک باشد ؟ از طرف دیگر امروزه رقابت در بین سایت های پزشکی بسیار زیاد شده است و اکثر پزشکان شروع به اینترنتی کردن حوزه فعالیت خود کرده اند .

طراحی سایت پزشکی

با توجه به پیشرفت روز افزون علم پزشکی فقدان و کمبود اطلاعات و همچنین عدم دسترسی به آن ها اهمیت طراحی سایت پزشکی را عیان می کند. جالب است بدانید که روزانه میلیون ها نفر در موتور جستجو به دنبال یافتن اطلاعاتی برای بیماران خود هستند  و در نهایت به سایتی که اطلاعات مد نظر آن ها را دارند وارد می شوند. بسیاری از افراد اگر از اطلاعات سایتی که در آن وارد شده اند خوششان بیاید هر روزه به آن سر می زنند و از اطلاعات داخل آن استفاده می کنند. حتی ممکن است سایت شما را به دیگران هم معرفی کنند تا بازدید کنندگان اطلاعات دقیق خود را به دست آورند.

حتی امروزه تعداد زیادی از پزشکان هستند که وب سایت شخصی برای خود ندارند تا بیماران آن ها بتوانند اطلاعات دقیقی از آن ها بدست آورند. اما امروزه تعداد زیادی از پزشکان هستند که نسبت به سایر پزشکان یک گام جلوتر هستند و می توانند تمام خدمات حضوری خود را به صورت اینترنتی نیز به بیماران ارائه دهند. با این کار بیماران می توانند در منزل و یا حتی محل کار برای خود نوبت رزرو کنند و ساعت های خالی پزشک را مشاهده کنند.

یکی از بخش های زیبای طراحی سایت پزشکی مشوره رایگان در سایت پزشکی می باشد. از آن جایی که اکثر بیماران یک فرمت سوال ذهنی خاصی دارند می توانید قبل از برقراری تماس تلفنی آن ها با مطب از این طریق پاسخ سوال آن ها را بدهید. حتی می توانید روی این قسمت هم بیشتر سرمایه گذاری کنید و با استخدام نمودن یک نیروی کاری به صورت چت و یا با صدا با مراجعه کنندگان ارتباط برقرار نموده و از آنها دعوت کند تا به صورت حضوری به مطب شما مراجعت نمایند.
یکی دیگر از فعالیت های استراتژیک که در طراحی سایت پزشکی صورت می گیرد ایجاد صفحات درباره ما و تماس با ما باشد تا بتوان فعالیت پزشکی خود را برای بیماران توضیح دهید. در این زمینه سلام وبمستر طراحی سایت پزشکی اصفهان برای شما پیشنهادات ویژه ای دارد.

نکات مهم در طراحی سایت پزشکی

 • در طراحی سایت پزشکی حتما بخشی از سایت را برای ثبت مجلات , اخبار و مقالات به روز پزشکی در نظر بگیرید این ها مواردی هستند که به دیده شدن سایت شما کمک می کنند.
 • در طراحی سایت پزشکی به ظاهر و گرافیک سایت خود دقتت کنید. کاربران در قدم اول ورود به سایت شما باید اولین احساسی که از حضور در سایت شما به آن ها دست می دهد اعتماد باشد. مراجعه کنندگان زمانی به مطب و یا به مرکز درمانی شما مراجعه می نمایند که قبلا به شما و تخصص شما اعتماد کافی را کرده باشند .
 • یکی دیگر از نکاتی که به بهبود رتبه سایت شما کمک می کند قرار دادن مقالات آموزشی در سایتتان است.
 • در طراحی سایت پزشکی به بهینه سازی سایت خود اهمیت بدهید . پایه طراحی وب سایت پزشکی را بر اساس موتورهای جستجوگر قرار دهید تا بیماران به راحتی بتوانند وب سایت شما را پیدا نمایند .

 

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت پزشکی

در حل حاضر ۹۰% از پروژه های طراحی سایت پزشکی که توسط این مجموعه انجام می شود همراه با پروژه سئو این عزیزان است اما در برخی از پروژه های پزشکی که به هر دلیلی نیاز به خدمات سئو ندارند و طراحی سایت ایشان به ما واگذار می شود، تمامی اصول سئو مهم اولیه در طراحی سایت و صفحات مختلف رعایت می شود.

بله، شما می توانید یک جلسه مشاوره رایگان به صورت تلفنی یا حضوری داشته باشید، و با کمال میل در مورد تخصص شما، رقباء فعلی و فعال شما در اینترنت، برنامه های که می توانیم برای شما اجرا شود و … صحبت کنیم و پاسخگوی تمامی سوالات شما در خصوص طراحی سایت پزشکی شما باشیم.

هزینه طراحی متناسب با نیاز شما می تواند متفاوت باشد، بنابراین پیشنهاد می کنیم در این خصوص تماس بگیرید.
اما طراحی سایت های پزشکی و دندانپزشکی به صورت تضمینی است هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت

طراحی تخصصی سایت پزشکی و دندانپزشکی

اگر پزشک هستید یا کلینیک یا درمانگاه دارید، جهت مشاوره رایگان برای راه اندازی وب سایت پزشکی یا دندانپزشکی خود با ما تماس بگیرید.

مهندس میثم پیرستانی
۰۹۱۳۳۱۰۱۰۳۰

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • کلینیک دندانپزشکی
  ۱۴۰۰-۰۲-۱۴ ۹:۲۰ ق٫ظ

  سلام به شما
  قیمت سئو کلینیک دندانپزشکی با قیمت سئو یک مطب دندانپزشکی فرق می کند؟

  پاسخ
  • با سلام
   قیمت سئو بستگی دارد به موضوع، میزان رقابت و مهمتر از همه حجم کاری که برای شما انجام می شود.
   مثلا در کلینیک دندانپزشکی اگر خدمات ارتودنسی، ایمپلنت و دندانپزشکی کودکان انجام می دهید و می خواهید برای هر سه موضوع رتبه بگیرید قطعا هزینه ها متفاوت است نسب به زمانی که یک مطب دارید و فقط متخصص ارتودنسی هستید و صرفا خدمات ارتودنسی دندان ارائه می کنید و فقط برای ارتودنسی می خواهید سایتتان سئو شود.
   پیشنهاد می کنیم با مشاوران ما تماس بگیرید به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه طراحی سایت و سئو سایت های پزشکی و دندانپزشکی شما را راهنمایی می کنند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.