دوره آموزشی سئو سایت اصفهان

دوره آموزشی سئو سایت

آموزش حرفه ای سئو به صورت کلاس گروهی، خصوصی و پروژه محور

برگزاری به صورت آنلاین و حضوری (اصفهان)

اگر تصمیم دارید سئو را حرفه ای از مقدماتی تا پیشرفته یاد بگیرید؛ و به یک متخصص سئو تبدیل شوید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید. اطلاعات کامل و دقیقی در خصوص این دوره آموزشی ارائه شده که می توانید ملاحضه کنید.
تمامی سرفصل ها و محتواهای اموزشی کاملا بروز بوده و بر اساس آخرین مباحث سئویی در سال ۲۰۲۰ می باشد و شما سئو را حرفه ای، دقیق و به صورت کاملا عملی و کاربردی  و بدور از مباحث حاشیه ای و کلیشه ای فرا خواهید گرفت.
برای این دوره آموزشی شما دو نوع گارانتی ۱۰۰ درصدی ارائه می شود که در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نحوه برگزاری

خصوصی، نیمه خصوصی

مدت دوره جامع

۱۰ جلسه

زمان بندی

حداکثر ۱ جلسه هفتگی

حضوری و آنلاین

حضوری: اصفهان

تعداد کلماتی که برای آنها رتبه صفحه اول گرفته ایم

در این دوره آموزشی مباحث سئو به صورت کامل، قدم به قدم و از صفر تا صد آموزش داده می شود. آموزش ها و روندی که مجموعه ما بر روی پروژه های متعدد در حال پیاده سازی و اجرا است و حداقل تعداد کلماتی که تاکنون توانسته ایم در طی اجرای این پروژه ها برای آن ها رتبه صفحه اول گوگل بگیریم را در ادامه می توانید ملاحضه کنید.
این اعداد و آمار همگی مستند و بر اساس گزارش های دقیق ابزار گوگل وبمستر است، که برخی از آن ها در بخش رزومه و پروژه های انجام شده به آن ها اشاره شده است.
(آپدیت بهمن ۱۳۹۸)

۰

بنابراین مباحث آموزشی که در این دوره ارائه می شود نه تنها تئوری یا ترجمه شده صرف نیست بلکه با تجربه قابل قبولی همراه است که همه آنها را منسجم و کامل با شما درمیان خواهیم گذاشت و شما هم با یک آموزش صحیح و داشتن یک برنامه و دستورالعمل مشخص، بدون تست و خطا می تواند روند بهینه سازی سایت خود را پیش ببرید.

معرفی و مشخصات دوره آموزشی سئو

مشخصات دوره
 • مدرس: محسن رجبی
 • شماره تماس : ۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹ – ۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸
 • پیش نیاز: داشتن سایت و توانایی کار با سایت
 • تعداد جلسات: ۱۰ جلسه
 • مدت زمان هر جلسه: ۳ ساعت
 • تعداد جلسات در هفته: یک جلسه
مبلغ سرمایه گذاری و زمان کلاس ها
 • مبلغ دوره نیمه خصوصی: ۲،۷۰۰،۰۰۰
 • ظرفیت: حداکثر ۵ نفر
 • شروع: با هماهنگی و تکمیل ظرفیت
 • مبلغ دوره خصوصی: ۴۰۰،۰۰۰ تومان برای هر جلسه
 • تعداد جلسات: متناسب با نیاز، سطح و تخصص شما
 • زمانبدنی کلاس های خصوصی: با هماهنگی

گارانتی و تضمین اثر بخشی

سرفصل ها

سوالات متداول

مشاوره ثبت نام دوره سئو

اگر جهت شرکت در این دوره سوال، تردید یا ابهامی دارید با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

مباحث و سرفصل های دوره آموزشی سئو

بعد از آمدن ساییتان به صفحه اول گوگل از تماس ها و سفارش های مشتریانی که از طریق سایت برای شما حاصل خواهد شد شگفت زده خواهید شد، مشتریانی که جذب آن ها از هر روش تبلیغاتی و بازاریابی دیگر معمولا غیرممکن یا با هزینه های بسیار بالا همراه خواهد بود.

این دوره همان طوری که اشاره شد برای افرادی مناسب است که می خواهند سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشند و این موارد به صورت کلی آموزش داده خواهد شد

 1. آشنایی با منطق و ساختار گوگل و اینکه مهمترین ملاک گوگل برای رتبه بندی سایت ها چیست.
 2. شما یاد خواهید گرفت که چه بهتر است با چه عبارت ها و کلماتی سایتتان به صفحه اول گوگل بیاید.
 3. شما یک استراتژی حرفه ای را برای انتخاب عبارت های کلیدی یاد می گیرید و صفحات هدف را در سایت خود را به صورت حرفه ای پیاده سازی خواهید کرد.
 4. یاد میگیرد چگونه محتوا بهینه در سایت خود منتشر کنید و با تکنیک های باز آفرینی محتوا آشنا خواهید شد.
 5. شما با روند لینک سازی های داخلی خروجی و از همه مهمتر لینک سازی خارجی آشنا خواهید شد.
 6. ابزار گوگل وبمستر را به صورت حرفه ای و به صورت کامل یاد خواهید گرفت، ابزاری قدرتمند که دقیقا توسط گوگل برای این ارائه شده که شما بتوانید از گزارش ها و ابزارهای آن برای بهینه سازی و رشد سایت خود در نتایج جستجو استفاده کنید.
 7. با توجه به محبوبت و فراوانی استفاده از وردپرس در طراحی سایت و فروشگاه های اینترنتی با تنظیمات سئویی این سیستم و کار با افزونه های سئو وردپرس آشنا خواهید شد.
و مهمتر اینکه:
رتبه و جایگاه سایتتان در نتایج جستجو گوگل را در زمان شروع دوره با هم بررسی می کنیم و آن را با رتبه های کسب شده و ترافیکی که از گوگل به دست خواهید آورد در انتهای دوره آموزشی مقایسه خواهیم کرد.

سرفصل های دوره سئو سایت

مباحث هر جلسه مفصل و کامل می باشد، اما در سرفصل های اشاره شده در زیر صرفا عنوان و موضوع مورد بحث هر جلسه و کلیات ان اشاره شده است

 • null

  قدم اول

  نقشه راه، اصطلاحات، دیدگاه ها

 • null

  قدم دوم

  استراتژی کلمات کلیدی و چیدمان صفحات سایت

 • null

  قدم سوم

  بهینه سازی داخلی و خارجی

 • null

  قدم چهارم

  آنالیز خودمان و عملکرد رقباء

خدمات جانبی که در دوره سئو ارائه می شود

به کلیه دانشجویان شرکت کننده در این دوره های آموزشی محصولات ابزار و خدمات ذیل که شامل کتاب و بسته های آموزشی سئو سایت، افزونه ها و ابزارهای مورد نیاز برای بهینه سازی سایت و خدمات راهنمای و مشاوره ای و پشتیبانی در حین دوره به صورت رایگان ارائه می گردد:

 1. کتاب آموزشی سئو سایت
 2. کتاب آموزشی گوگل وبمستر
 3. ویدئو کامل دوره آموزشی
 4. مشاوره انتخاب عبارت های کلیدی، تدوین استراتژی کلمات کلیدی، تولید محتوا و لینک سازی
 5. پشتیبانی و پاسخگویی حضوری به سوالات و مشکلات دانشجویان بعد از پایان هر جلسه
 6. آخرین نسخه افزونه های سئو وردپرس از شرکت یوست سئو
کتاب های آموزشی، فیلم های آموزشی، خدمات پشتیبانی و افزونه های حرفه ای مربوطه همگی به عنوان هدیه و رایگان ارائه می شود.

کتاب نقشه راه سئو

کتاب نقشه راه سئو

امروزه سئو به عنوان یکی از بسترهای جذاب و پرپتانسیل دنیای دیجیتال کارکتینگ، بسیار مورد توجه وبمسترها و مدیران کسب و کارها قرار گرفته است.
در این کتاب سعی کرده ایم برای افرادی که به این حوزه علاقمند هستند، سئو را به زبانی ساده، صحیح، بنیادی و البته به دور از مسائل تکنیکی و فنی معرفی کنیم، تا دید صحیحی در مورد سئو و یادگیری و پیاده سازی آن داشته باشید و برای رسیدن به صفحه اول گوگل یک نقشه راه پیش روی خود داشته باشید.
مباحث ارائه شده می تواند یک پیش نیاز خوب برای شروع یادگیری مباحث سئو باشد.
شما می توانید نسخه چاپی این کتاب را با کد تخفیف seo-road-map با ۵۰% تخفیف (مدت محدود) دریافت کنید.

گارانتی ۱۰۰ درصدی یادگیری مباحث دوره سئو

یکی از دغدغه های اشخاصی که در کارگاه ها یا دوره های آموزشی حضوری شرکت می کنند، فراموشی مباحث آموزشی است و همیشه سعی می کنند که یادداشت برداری کنند یا فایل صوتی یا ویدئو کلاس را رکورد کنند تا بتوانند مجددا به ان رجوع کنند، در دوره های آموزشی که توسط مجموعه سلام وبمستر برگزار می شود جدایی از اینکه فایل های دوره در اختیار دانشجویان گذاشته می شود، یک گارانتی در خصوص یادگیری مباحث کلاس سئو ارئه می شود و آن هم بدین صورت است که در پایان دوره آموزشی سئو، در صورتی که احساس کردید مطالب را خوب یاد نگرفته اید یا نیاز به مرور و تکرار دارید، می توانید با هماهنگی قبلی به صورت کاملا رایگان در یکی دیگر از دوره های بعدی سئو مجددا شرکت کنید.
این گارانتی تنها یک شرط دارد و آن هم حضور شما دوست گرامی در تمامی جلسات کلاس و پیش امدن با کلاس است، یعنی انجام تمامی اموزش ها و دستورالعمل ها بر روی سایتی که می خواهید سئو کنید و این دستورالعمل ها بسیار ساده و کاملا اجرایی می باشند.

گارانتی ۱۰۰ درصدی اثربخشی

مبحث سئو هم مثل تمامی موضوعات دیگر در وب و اینترنت مقالات و مطالب اموزشی متعددی دارد و از سوی دیگر تکنیک ها و تاکتیک ها و قوانینی که در سئو سایت و در رتبه بندی سایت ها وجود دارد همیشه در حال تغییر است، برخی از دغدغه های افرادی که می خواهند این دانش جذاب و کاربردی را فرا بگیرند و در یک دوره حضوری یا غیر حضوری سئو شرکت کنند، معمولا این موارد است:

 • آیا سرفصل ها و نکات آموزشی بدور از حاشیه و کلی گویی است؟
 • آیا مطالب قدیمی و تکراری است یا کاملا بروز می باشد و بر اساس آخرین تخقیقات افراد و شرکت های بزرگ و مطرح سئویی دنیا می باشد.
 • آیا تدوین و نحوه ارائه مطالب به صورت حرفه ای و منطبق با اخرن متدهای اموزشی است؟
 • آیا محتوا آموزشی صرفا آموزش های تئوری است یا پشتوانه تجربی و عملی پروژه های متعدد سئویی پشت آن است؟
 • آیا فقط اصول آموزش داده می شود یا استراتژی های حرفه ای و طرز فکر صحیح برای رسیدن و ماندگار شدن در صفحه اول گوگل نیز آموزش داده می شود؟

گارانتی دیگری که بدون هیچ قید و شرطی به شما داده می شود این است که به هر دلیلی شما اعلام کردید که مباحث اموزشی این دوره شرایط بالا را ندارد و مباحث کلی گویی و قدیمی و تکراری و … است شما می توانید درخواست دهید و کل وجه پرداختی را کامل دریافت کنید.

آموزش تخصصی و معرفی به کار یا استخدام

در حال حاضر تخصص سئو جدایی از جذابیت های بسیار بالایی که دارد به عنوان یک تخصص پولساز با درآمد بالا و داشتن یک بازار کار گسترده در دنیا و حتی ایران مطرح است.
یکی از دلایلی که باعث شده ما اقدام به برگزاری دوره های آموزشی سئو کنیم، پرورش و جذب مستقیم متخصصین سئو برای فعالیت روی پروژه هایی خودمان بوده است.

در حال حاضر نیز، نیاز به متخصص های سئو به صورت حداکثری وجود دارد؛ و اگر شما علاقمند به فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ هستید، چه بخواهید پروژه سئو بگیرید یا به عنوان یک کارشناس سئو در مجموعه ای مشغول به کار شوید، این تضمین اشتغال وجود دارد  و این امر به سادگی برای شما محقق خواهد شد.

مهمترین موضوع، دانش شما در این خصوص است که در این دوره تمامی آنچه را که برای تبدیل شدن به یک متخصص سئو نیاز دارید به شما آموزش داده می شود.
در ساده ترین حالت می توانید بعد از اتمام دوره آموزشی و کسب تجربه کافی مستقیما با ما در مجموعه سلام وبمستر مشغول به کار شوید و بر روی پروژه های اختصاصی و یا پروژه های مشتریان مشغول به کار شوید، همچنین این پتانسیل نیز وجود دارد که با توجه به درخواست هایی که کارفرمایان از ما جهت معرفی متخصص سئو دارند به ایشان معرفی شوید. و برای یک متخصص سئو در اصفهان (با توجه به درخواست ها و تماس هایی که خود ما داریم) و البته سایر شهرهای ایران موقعیت های شغلی بسیار زیادی در این خصوص وجود دارد.

تفاوت دوره سئو با دوره آموزشی طراحی سایت

شایان ذکر است که در این دوره فقط مباحث سئو آموزش داده می شود و عزیزان شرکت کننده ترجیحا بهتر است با مباحث طراحی سایت آشنایی داشته باشند اگر چه برای دوستانی که در این دوره شرکت می کنند یک قالب آماده جهت راه اندازی سریع وب سایت ارائه می شود اما مباحث طراحی و آموزش کار با سایت در این دوره ارائه نمی شود.
در صورتی که اطلاعات و دانش کافی در خصوص طراحی و نگهداری سایت ندارد پیشنهاد می کنیم دوره آموزش طراحی سایت در اصفهان که در حال برگزاری حضوری آن هستیم را شرکت نمائید، در آن دوره هم مباحث وبمستری و طراحی سایت به صورت کامل و از صفر آموزش داده می شود و هم شامل مباحث کامل سئو می باشد.

شاید سوالات شما هم باشد ...


یادگیری سئو برای چه افرادی مناسب است؟

هر مدیر و صاحب کسب و کاری که فروش و برندینگ برایش مهم است، سئو بیشتر از هر روش و ابزار تبلیغاتی دیگر برای شما می فروشد و بیشتر از هرچیز دیگری به برندینگ شما کمک می کند.


آیا سئو فقط برای مدیران و کسانی است که محصول یا خدماتی دارند؟

خیر، شما می توانید یک متخصص سئو شوید و این خدمات را به علاقه مندان ان ارائه کنید، حتما در مورد فرصت های شغلی و میزان درامد متخصص های سئو تحقیق کنید به اهمیت این دانش پی خواهید برد!


برای اشخاصی که سایت ندارند،یا پروژه سئو ندارند، برنامه ای دارید؟

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و سایت ندارید یک قالب حرفه ای ورودپرس و آموزش های لازم (رایگان) به شما داده می شود تا بتوانید سایت خود را خیلی سریع راه اندازی کنید و یا یک پروژه حقیقی برای شما مشخص می شود که بتوانید اموزش ها را روی ان پیش ببرید.


آیا این دوره به صورت کارگاهی و عملی است؟

بله، تمامی مباحث به صورت عملی می باشد که قسمت اعظم ان را می توانید همزمان در کلاس روی سایت خود اجرا کنید، و برای هر هفته دستورالعمل اجاری دقیق وجود دارد


آیا در طی دوره سایت من به صفحه اول گوگل می آید؟

این موضوع بستگی دارد به موضوع سایت،کلمات انتخابی و میزان رقابتی که در آن وجود دارد؛ و قطعا شما نتایج ملموس و حتی برای برخی از کلمات خود نتیجه صفحه اول گوگل را تا پایان دوره خواهید دید.

 

اگر هنوز سوالی دارید یا نیاز به مشاوره بیشتر جهت شرکت در این دوره دارید، تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

آماده اید سئو را حرفه ای یاد بگیرید؟

اگر جهت شرکت در این دوره هنوز سوالی دارید یا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

محسن رجبی، مشاور و مدرس سئو

 • نویسنده ۳ جلد کتاب تخصصی در زمینه سئو سایت:
  • کتاب آموزش گوگل وبمستر (google search console) : سال ۱۳۹۵
  • کتاب آموزش سئو (Learning SEO): سال ۱۳۹۶
  • کتاب نقشه راه سئو (SEO Road Map): 1398
 • برگزاری بیش از ۱۲ دوره کلاس آموزشی تخصصی سئو از سال ۱۳۹۳ در اصفهان
 • مشاوره و مدیر پروژه های متعدد سئویی
محسن رجبی مشاور و مدرس سئو

مدرس: محسن رجبی

۲۴ دیدگاه. Leave new

 • با سلام خدمت استاد محترم. یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین.
  کسی ک هیچ آشنایی به طراحی سایت و کدنویسی نداره میتونه سئو یادبگیره و تواین زمینه حرفه ای وارد بازار کار بشه؟

  • با سلام و درود
   برای این که شما بتوانید سئو را حرفه ای یاد بگیرید و به عنوان متخصص سئو مشغول به کار شوید نیازی به اینکه برنامه نویسی و کدنویسی بلد باشید نیست، اما قطعا نیاز است که بتوانید با سیستم های مدیریت محتوا کار کنید و توانایی طراحی سایت با این سیستم ها از جمله وردپرس و حتی تسلط به سیستمی مثل وردپرس برای شما یک امتیار محسوب می شود.

 • حسین نصرولی
  ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۱۲:۲۴ ب٫ظ

  سلام جناب مهندسی رجبی ، از اینکه در کلاس آموزش سئو شما شرکت کردم واقعا خوشحالم ، چون نمیدونستم سایتی که دارمو از کجا شروع کنم و سایت خودمو چطور در نتایج اولیه ببینم. تمام مباحث و آموزش های سئو که یاد دادین از سطح بالایی برخوردار بود و عاااااااااالی و من تونستم سایت خودمو به بهترین شکل سئو کنم و الان خداروشکر نتایج خوبی دیدم از سایتم و از شما تشکر میکنم

 • ابوالفضل فاطمی
  ۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۰:۵۴ ق٫ظ

  مهندس سلام
  چرا قیمت دوره را اینقدر افزایش دادید؟ :(((((((((((((((((((((

  • سلام
   جناب فاطمی در حال حاضر هزینه دوره های سئو سایت با قیمت و ارزش اصلی دوره فاصله زیادی دارد و ما صرفا برای دوره های اولیه قیمت ها را با تخفیف های بالا ارائه کردیم و در و در شروع ثبت نام هر دوره جدید سئو درصد این تخفیف کاهش داده می شود
   با تشکر از اینکه همراه ما هستید.

 • آموزش حرفه ای تولید محتوا ویدئویی
  ۱۳۹۹-۰۳-۰۱ ۴:۳۵ ب٫ظ

  دوره حرفه ای دارید و سرفصل هاتون جذاب و کامل است
  ما در زمینه تولید محتوا ویدیو فعالیت میکنیم ویدئو های اموزشی، تبلیغاتی، موشن گرافیک و …… اگر تمایل داشته باشید میتوانیم با شما همکاری کنیم و مبحث اموزش تولید ویدئو را اگر در سدفصل های خود قرار دهید ان را حرفه ای به علاقه مندان این دوره در کنار مجموعه شما انوزش دهیم
  و مسلما خودتان هم به اهمیت ویدئو و تاثیر ان در سئو و رتبه بندی سایت ها واقف هستید و یک موضوع مهم و شاید سخت و البته پر هزینه برای همه هست که ما به صورت بسبار ساده انوزش میدهیم
  تا شخص بتواند با کمترین هزینه و ساده ترین امکانات ویدئو های حرفه ای برای سایت و شبکه های اجتماهی خودش تولید کند

 • علیرضا امینی
  ۱۳۹۹-۰۱-۲۱ ۹:۱۵ ق٫ظ

  سلام این دوره را آنلاین برگزار نمی کنید

  • سلام و عرض ادب
   فعلا خیر، برنامه ای برای برگزاری آنلاین دوره سئو نداریم، اما پیش نهاد خوبی است و آن را بررسی خواهیم کرد
   با تشکر از شما و عذرخواهی از اینکه نمی توانیم به این شکل در حال حاضر خدمت شما باشیم
   موفق و پیروز باشید

 • عباس بابائیان
  ۱۳۹۹-۰۱-۱۴ ۳:۰۰ ب٫ظ

  سلام
  این اموزش در چه سطحی است؟ ایا همه سئو حرفه ای و کامل اموزش داده می شود
  من تقریبا پارسال یک دوره سئو شرکت کردم اموزشگاه …. استاد…. و با خیلی مباحث سءو اشنایی دارم و روی یک سایت هم کار کردم اما میخواهم خیلی جدی سءو را یاد بگیرم و یک دوره حرفه ای میخواهم شرکت کنم
  سرفصل های شما را بررسی کردم خیلی کلی بود ایا فقط همین ها آموزش داده می شود؟
  ممنون

  • سلام و عرض ادب
   دوره کاملا حرفه ای است و از صفر تا صد ارائه خواهد شد.
   تمام آنچه برای یک سئو حرفه ای نیاز هست و وجود دارد به شما آموزش داده می شود
   گارانتی و ضمانت دوره هم گارانتی اثر بخشی صد درصدی است یعنی اگر شما به هر دلیلی از دوره ناراضی بودید هزینه پرداختی شما بدون کسر هزینه به شما عودت داده می شود
   سرفصل های که در اینجا ارائه شده، بله حق با شماست خیلی کلی است و در چند روز آینده آپدیت خواهد شد اما موضوعات از جزئی ترین موارد مطرح می شود تا حرفه ای ترین مباحث
   موفق و پیروز باشید

 • دلارام آذرمنش
  ۱۳۹۸-۱۲-۰۶ ۹:۴۹ ق٫ظ

  سلام
  وقتتون بخیر
  تماس گرفتم جوابگو نبودید
  اموزش شما فقط برای سئو وردپرس است؟

  • سلام
   وقت شما هم بخیر
   خیر، مباحث آموزشی بسیار کامل و قابل اجرا بر روی هر سیستم و نرم افزاری است و محدود به وردپرس نیست اما با توجه به متداول بودن وردپرس و افزونه های سئویی مثل یوست سئو، آموزش تنظیمات سئویی وردپرس و اموزش کار و تنظیم افزونه های شرکت یوست نیز داده می شود.
   در خصوص تماس که گرفته اید پوزش ما را بپذیرید، در ساعات کاری تماس بگیرید حتما جوابگو خواهیم بود و در غیر این ساعات، از پشتیبانی انلاین می توانیم در خدمتتان باشیم.
   با درود

   • دلارام آذرمنش
    ۱۳۹۸-۱۲-۰۶ ۶:۰۲ ب٫ظ

    سلام مجدد
    آقای رجبی ممنون از توضیحتان یک سوال دیگر داشتم
    در قسمت تضمین یادگیری نوشتید که می توانیم دوره بعد را رایگان شرکت کنیم، دوره بعد چه دوره ای است و چه زمانی برگزار می شود؟

    • با سلام و احترام
     خواهش می کنم
     منظور همین دوره سئو است که تاریخ های جدید در همین صفحه اعلام می شود
     و این طرح تضمین یادگیری که برای دوره های آموزشی حضوری داریم به این صورت است که اگر بعد از پایان دوره آموزشی سئو، احساس کردید مطالب را خوب یاد نگرفته اید یا نیاز به مرور و تکرار دارید، می توانید با هماهنگی قبلی به صورت رایگان در یکی دیگر از دوره های بعدی سئو مجددا شرکت کنید.
     با درود

 • سلام
  من خودم در حال حاضر وبسایت ندارم، اما مدتی در یک شرکت مسئول سایتشان بودم که وردپرسی بود و می خواهم سئو یاد بگیریم
  برای شخصی مثل من این دوره مفید است یا باید اول سایت داشته باشم؟

  • با سلام و احترام
   مسلما اگر شما وب سایتی داشته باشید می توانید تمامی مباحث اموزشی را قدم به قدم روی سایتتان اجرا کنید و اهدافی را متناسب با موضوع سایت خود مشخص کنید و روی رتبه گرفتن آن ها تلاش کنید و قطعا نتایج را ببینید.
   در صورتی که هنوز وب سایتی ندارید اما موضوعی برای راه اندازی دارید، یک وب سایت آماده با قالب حرفه ای (وردپرس) و آموزش مربوطه در اختیارتان گذاشته می شود تا بتوانید قبل از جلسه اول یا حتی قبل از شروع جلسه دوم سایت خود را خیلی سریع راه اندازی کنید و ادامه کار را پیش ببرید.
   اگر هیچ موضوعی برای راه اندازی سایت ندارید و می خواهید تخصص سئو را فرابگیرید و جایی مشغول به کار شوید یا پروژه سئو بگیرید، یکی از وب سایت با موضوع مشخص در اختیار شما گذاشته می شود که بتوانید به صورت عملی مباحث آموزشی را اجرا کنید.
   در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتر داشتید می توانید تماس بگیرید
   با درود

 • رسول ماندگار
  ۱۳۹۸-۱۰-۲۴ ۱۰:۱۵ ق٫ظ

  آقای رجبی سلام
  اگر دوره جدید سئو قبل از عید برگزار می کنید لطفا به من اطلاع رسانی کنید
  ۰۹۱۳…………

 • دوره سعو چند ساعته هزینش چقده ؟ و ایا تضمین میدید بعد این دوره سایت من تو صفحه اول گوگل قرار بگیره

  • با سلام و احترام
   مشخصات کامل دوره آموزشی سئو سایت در همین صفحه اشاره شده
   به طوری کلی مشخصات دوره چهارم که در حال ثبت نام می باشد به شرح زیر است
   و در خصوص تضمین که سوال پرسیده اید:
   ۱- به شما تضمین می دهیم که اولا مباحث سئو سایت را کاملا اصولی و با تمامی جزئیات آموزش ببینید، تمامی اصول و تکنیک هایی که خودمان روی پروژه های مشتریان قدم به قدم انجام می دهیم. و بسیاری از این سایت ها و عبارت های سئو شده را خواهید دید
   ۲- دوره آموزشی تقریبا ۲ ماه است و در این مدت با توجه به آموزش ها و دستورالعمل هایی که به شما داده می شود شاهد رشد سایت خود و برخی از کلمات مورد نظرتان در نتایج جستجو خواهید بود.
   اما برای برخی از موضوعات و برخی از عبارت ها که سطح رقابت بالاتری دارند قطعا دوره زمانی طولانی تری نیاز است تا شما بتوانید نتایجی را در صفحه اول گوگل ملاحضه کنید.
   ۳- تمامی دوستانی که در این دوره ها می خواهند شرکت کنند ابتدا باید فرم مشاوره اولیه را تکمیل کنند تا بعد از بررسی فرم و قطعی شدن این موضوع که این آموزش می تواند به شما و سایتتان کمک کند، می توانید ثبت نام کنید
   ۴- مهمترین تضمینی که داده می شود، تضمین اثر بخشی است یعنی اگر شما در حین یا بعد از اتمام دوره به هر دلیلی (که هیچ سوالی در خصوص آن پرسیده نخواهد شد) اعلام کردید که آموزش مباحث سئو اصلا به کار شما نمی آید و هیچ کمکی به سایت شما نمی کند، هزینه شما عودت داده می شود.

   فرم مشاوره ثبت نام دوره سئو به ایمیل شما ارسال شد، لطفا آن را تکمیل و ارسال کنید تا همکارم دقیق تر این موضوع را بررسی کنند که این آمورش می تواند به شما کمک کند و برای شما مناسب می باشد یا خیر و بعد از آن تائید، می تواند روند ثبت نام را انجام دهید.
   با دورد

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
Call Now Button