بدون دیدگاه
139

انتشار ریپورتا ژ آگهی و ساخت بک لینک از متداول‌ترین روش لینک سازی خارجی است. اگر می‌خواهید نتیجه مطلوبی از سئو خارجی خود بگیرید نباید به صورت نقاط منفرد و مجزا فعالیت داشته باشید بلکه باید بین فعالیت‌های خود پیوند برقرار کنید. به کمک انواع استراتژی‌های سئو خارجی و ترکیب آنها، اعتبار و بازدید از ریپورتاژ های را که منتشر می‌کنید را تقویت کنید. به دین روش از طریق الگوریتم رنکینگ پیج اعتبار خوبی به صفحات سایتان منتقل کنید.

در هنگام پیاده‌سازی برنامه سئو خارجی از منابع معتبر برای تولید محتوای رقابتی و باکیفیت استفاده کنید و ارزیابی مداوم و مدیریت دقیقی بر این روند داشته باشید. در این مطلب از های وبمستر به ترفندهای کاربردی برایی تقویت لینک سازی خارجی و افزایش بازدید و اعتبار بک لینک‌های ساخته‌شده می‌پردازیم. 

نام بردن و لینک دهی به شبکه‌های اجتماعی فعال برندتان

شبکه‌های اجتماعی امروزه نقش پررنگی در زندگی روزانه مردم دارند. هر برند با توجه به مخاطب هدف خود و پرسونای مخاطب خود علاوه بر داشتن سایت، باید در فضای مجازی نیز فعالیت حرفه‌ای داشته باشد. یک مدل لینک سازی خارجی، لینک دادن از ریپورتاژ آگهی به صفحه اجتماعی برند است.

فعالیت مجازی که انجام می‌دهید باید مطابق با رفتار مخاطب باشد، اگر مخاطب شما و با توجه به اقتضای برند در لینکدین فعال هستند، شما نیز باید در لینکدین فعالیت کنید و اگر مخاطب شما بیشتر در اینستاگرام فعال است، شما نیز باید در اینستاگرام فعالیت متمرکزتری داشته باشید.

نام بردن و لینک دهی به شبکه‌های اجتماعی فعال برندتان

لینک دهی داخلی به صفحات رسانه منتشرکننده ریپورتاژ آگهی

همان‌گونه که در مقالات پیشین اشاره شده طبیعی بودن بک لینک بسیار اهمیت دارد. یکی از اقدامات خوب در راستای ایجاد ریپورتاژ اگهی ارزشمند، لینک دهی به صفحات دیگری از همان سایت منتشرکننده ریپورتاژ است. یک حرکت هوشمندانه این است که به آگهی قبلی خود لینک دهید. البته قبل استفاده از این روش قوانین سایت را مطالعه فرمایید و طبق آن عمل کنید، چرا که در برخی از رسانه‌ها لینک دهی داخلی مجاز نمی‌باشد.

تائید ریپوتاژ آگهی با لینک سازی لایه‌ای

برای تقویت و افزایش بازدید از ریپورتاژ آگهی‌های مهم و هدفمند، می‌توانید با کمک استراتژی لینک سازی لایه‌ای آن را معرفی کنید که مجر به افزایش بازید از آن شود. برای مثال شما یک آگهی در در رسانه‌ی اول منتشر کرده‌اید، برای تقویت آن می‌توانید در رسانه دوم یک ریپورتاژ دیگر منتشر کنید و به آگهی خود در رسانه اول بک لینک دهید.

استفاده از بک لینک برای تقویت ریپورتاژ آگهی

 برای افزایش مراجعه مخاطبان رسانه به ریپورتاژ آگهی برند شما، لازم است تا بک لینک‌های مانند لینک سایت واید را درون بخش‌های مختلف همان رسانه قرار دهید. همچنین دریافت بک لینک های مجزا در رسانه‌های دیگر نیز به افزایش بازدید آگهی کمک می‌کنند.

لینک سازی وایرال

یک استراتژی برای لینک سازی خارجی استفاده از لینک سازی وایرال است. در لینک سازی وایرال در یک بازه زمانی کوتاه در مورد یک موضوع ترند و پرمخاطب در رسانه‌های مختلف ریپورتاژ آگهی منتشر می‌کنید. در لینک سازی وایرال بهتر است از انواع گوناگون لینک دهی مانند لینک دهی با تصویر نام برند، آدرس URL، انکر تکست متنی و… استفاده کنید. در لینک دهی وایرال به سایت خود هم‌ زمان لینک فالو و نو فالو به کار ببرید.

استفاده از ریپورتاژ قدیمی به عنوان منبع ریپورتاژ جدید

برای استفاده بهینه از ریپورتاژ های منتشر شده و زنده نگه‌داشتن لینک سازی های قدیم از این گونه محتوا سازی بهره ببرید. در هنگام تدوین محتوای ریپورتاژ جدید از محتوای ریپورتاژ قدمی که موضوع مشابهی دارند استفاده کنید و آن را به عنوان منبع معتبر معرفی کنید و به آن لینک دهید. با این روش لینک سازی خارجی خود را تقویت کرده‌اید.

منتشر کردن ریپورتاژ آگهی در چند مرحله

برخی از موضوعاتی که ظرفیت نوشتن محتواهای جامع و بلند بالایی را دارند می‌توانید آن‌ها به چند بخش منسجم و سریالی تقسیم کنید. سپس محتوای خود را در چند مرحله منتشر کنید و ما بین آن‌ها لینک سازی انجام دهید. برای لینک دهی به سایت اصلی خود می‌توانید از هر ریپورتاژ یا تعدادی از آن‌ها لینک دهی انجام دهید. در این روش شما فرصت بیشتری برای لینک سازی خارجی در مورد موضوع هدف خواهید داشت.

ادغام استراتژی لینک سازی لایه‌ای و کوساتیشن

در میان متن یک ریپورتاژ آگهی هم‌ زمان به رقیب خود و به یکدیگر از ریپورتاژ های خود در رسانه‌ای دیگر لینک دهی انجام دهید. اساس لینک سازی کوساتیشن برقراری ارتباط ما بین برندهای مطرح شده در آگهی است. نام بردن از برند رقیب و برند خود در یک زمان، ارزش هر دو برند را در یک سطح قرار می‌دهید، که اثر مثبتی در اعتبار سایت شما خواهد داشت.

 با لینک دادن به ریپورتاژی مرتبط در رسانه‌ای دیگر لینک سازی لایه‌ای انجام داده‌اید که در نهایت سر رشته لینک سازی به سایت خودتان ختم می‌شود.

لینک سازی لایه‌ای برای تقویت ریپورتاژ آگهی

در مقاله لینک سازی خارجی و تاریخچه الگوریتم‌های آن به اهمیت کیفیت لینک سازی به جای کمیت آن پرداختیم. یک استراتژی بهینه برای لینک سازی خارجی تقویت ریپورتاژهای منتشر شده است. با لینک سازی از طریق فروم هافروم ها، پست مهمان بلاگ ساز ها به ریپورتاژ اگهی بک لینک دهید. در واقع این بک لینک ها لینک سازی لایه دوم برای سایت اصلی شما هستند.

لینک سازی لایه‌ای برای تقویت ریپورتاژ آگهی

لینک سازی لایه دوم به افزایش اعتبار و ارزش لینک سازی لایه دوم کمک می‌کند. لینک سازی لایه اول چه در یک دامنه قوی و یا در یک دامنه ضعیف منتشر شده باشد، بک لینک‌های لایه دوم ، به افزایش بازدید ان کمک می‌کند. بهترین تکنیک برای انتخاب انکر تکست‌های لینک‌های لایه دوم این است که، عنوان ریپورتاژ آگهی مورد نظر و کلمات اصلی لانگ ترم را به عنوان متن لنگر انتخاب کنید.

لینک دهی از ریپورتاژ آگهی به مقالات وبلاگ

مهم‌ترین صفحاتی که در ریپورتاژ آگهی‌ها لینک دهی می‌شوند لندینگ پیج های سایت‌تان هستند؛ اما می‌توانید در این میان به برخی مقالات مهم سایتتان که در آن‌ها به صفحات اصلی لینک دهی شده است، نیز لینک بدهید. مزیت این روش این است که به طور غیر مستقیم به صفحات اصلی بک لینک داده شده و ارزش و اعتبار ریپورتاژ آگهی نیز به صفحه اصلی منتقل می‌شود.

ایجاد پیوند ارتباط بین ریپورتاژ های منتشر شده

یک تکنیک مؤثر در لینک سازی خارجی لینک دهی به ریپورتاژ های منتشر شده در رسانه‌های مختلف است. نکته حائز اهمیت این است که موضوع ریپورتاژ های که به یکدیگر لینک می‌دهید و صفحه هدف در سایت برندتان ارتباط موضوعی داشته باشند.

یک موقعیت خاص را تصور کنید که، برای یک موضوع چند ریپورتاژ در یک رسانه منتشر کرده اید و همه با یک برچسب نشانه‌گذاری شده‌اند و در یک دسته قرار گرفته‌اند. در این شرایط اگر شما در رسانه‌های دیگری با همین موضوع آگهی دیگری منتشر کنید، می‌توانید به صفحه برچسب‌ در رسانه خاص لینک بدهید؛ اما حتماً از ایندکس بودن صفحات برچسب مطمئن شوید.

ایجاد پیوند ارتباط بین ریپورتاژ های منتشر شده و لینک سازی های خارجی

هدف سئوی خارجی افزایش رتبه و اعتبار سایت و دامنه برند است. لینک سازی خارجی از مهم‌ترین اقدامات سئوی خارجی می‌باشد که با توجه به آپدیت‌های مداوم گوگل، باید استراتژی‌های طبیعی و باکیفیتی تدوین کنید. استفاده از انواع استراتژی‌های لینک سازی خارجی، تنوع در لینک سازی و استفاده از انکر تکست های گوناگون به افزایش اعتبار صفحات کمک می‌کند.

برای ایجاد بک لینک طبیعی و انتقال ارزش به سایت کسب‌ و کارتان، حتما به اعتبار دامنه سایت لینک دهنده و مرتبط بودن موضوع آن رسانه با سایت خود توجه کنید. اگر در حوزه کاریتان رقیب‌های قدرتمندی دارید که گرفتن رتبه با کلمه کلیدی‌های مورد نظر دشوار است، یک برنامه منسجم و برای لینک سازی خارجی برای انتشار رسانه‌های مرتبط و با زمان‌بندی نامنظم مشخص کنید.

در های وبمستر سعی ما این است که خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه‌سازی رتبه گوگل را در مدتی مشخص با بهترین‌ نتیجه ارائه کنیم. مشتاق شنیدن و خواندن نظرات و پیشنهادهای شما هستیم، چراکه نظر شما برای ما ارزشمند است.

مطالب مرتبط

نکات ساخت لینک سازی خارجی

نکات لینک سازی خارجی

question_answer۰
130
لینک سازی خارجی مانند یک شمشیر دو لبه است که اگر از آن ب درستی استفاده کنید به سئو سایت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.