سایت های انجمنی (forum)

بک لینک های انجمن nofollow هستند! اما به دلیل اینکه ترافیک زیادی دارند و به دلیل داشتن دامنه معتبر و اتوریتی صفحه می تواند اتوریتی سایت شما را افزایش دهد. برای دریافت بک لینک از انجمن ها، باید تجربه سئو داشته باشید و بدانید که چگونه بک لینک های سالم به دست آورید.

ثبت نام و شرکت در انجمن های دورهمی برای ایجاد تعامل سایت شما با افراد بیشتر و گرفتن بک لینک برای دیده شدن سایت، یکی از روش هایی سئوی کلاه خاکستری می‌باشد که سئوکاران زیادی استفاده می‌کنند. برای اینکه بتوانیم در سایت های انجمنی بهتر  دیده شویم  باید با ثبت نام در سایتهای forum، تاپیک مناسب با نیاز کاربر تولید کنید و شروع کنید در تاپیک های که اطلاعات لازم را دارید جواب درست دهید.

اگر شما نیز علاقه مند به شرکت در انجمن ها یا سایت‌های فرومی هستید، می توانید با توجه به زمینه فعالیت خود یکی از انجمن های موجود در لیست زیر را انتخاب کرده، به آن بپیوندید و فعالیت خود را آغاز کنید.

لینک سازی رایگان در سایت های  فروم ها (forum) چگونه است؟

معمولا برای اینکه در سایت‌های انجمنی وارد شوید باید ابتدا ثبت نام کنید. یک نام کاربری مناسب به همراه جیمیل و پسورد را در قسمت ثبت نام وارد می کنید و بعد با ایمیل نهایی که از سمت سایت انجمنی برای شما ارسال می شود و تایید می کنید می توانید در انجمن ها حضور داشته باشید. به موضوعات و تاپیک های مختلف دسترسی دارید و با جواب مناسب و راهنمایی کاربر به سمت سایت مرتبط، بک لینک ایجاد می‌کنید.

انجمن های فارسی زبان

  1. برنامه نویس (barnamenevis.org)
  2. نی‌نی سایت (ninisite.com/discussion)

انجمن های انگلیسی

  1. انجمن پشتیبانی وردپرس (wordpress.org/support/forums)
  2. انجمن پشتیبانی گوگل (support.google.com)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.