1. سلام وبمستر
 2. سایت ها و ابزارها
 3. سایت های اشتراک ویدئو

سایت های اشتراک ویدئو

بدون دیدگاه
137

مهمترین هدفی که ما از انتشار ویدئو در سایت های اشتراک ویدئو دنبال می کنیم، ساخت سابقه شهرت و برندسازی برای سایت خود است.
بنابراین برای انتشار ویدئو در این وب سایت ها هدفمند عمل کرده و تمام تلاش خود را می کنیم که صفحاتمان در این سایت های اشتراک ویدئو نیز بهینه سازی شوند و در گوگل رتبه بگیرند.

در کنار این هدف مهم، سایت های اشتراک ویدئو، بخشی از برنامه لینک سازی خارجی ما نیز می باشند (مقاله استراتژی انتشار ویدئو در سایت های اشتراک ویدئو را ملاحضه کنید)

در این مقاله از سلام وبمستر که در حقیقت یک لیست کامل از سایت های  اشتراک ویدئو هست ما بهترین و معتبرترین سایت های اشتراک ویدئو ایرانی و خارجی را برایر شما قرار داده ایم.

سایت های فارسی اشتراک ویدئو

در تمامی سایت های اشتراک ویدیو ثبت نام و ساختن کانال تقریبا به یک صورت است.  درابتدا باید گزینه ثبت نام را کلیک کنید و بعد از آن مشخصاتی، از جمله ایمیل را از شما میخواهد. ایمیل پروژه مورد نظر را وارد کرده و بعد به شما پیام میدهد که پیغام تایید کانال را به ایمیل ثبت شده توسط شما فرستاده است و شما باید ان را تایید کنید.

دوستان توجه کنید که همیشه پیام ارسالی به قسمت Inbox نمی رود و گاهی اوقات در قسمت Spam قرار میگیرد. پس از تایید، شما باید اطلاعات کانال خورد را بطور کامل ثبت کنید (نام کانال، ادرس اینترنتی سایت خودتان که برایش کانال ایجاد کرده اید، نام کاربری، پسورد و غیره). در ضمن در بعضی از سایت های اشتراک ویدئو ثبت موبایل الزامی و در بعضی اختیاری است. در سایتهایی مثل: (نمایش، آپارات، جعبه، دالفک، نماشا، میهن ویدئو، تماشا) ثبت موبایل اصلا الزام نیست.

در مرحله بعد می توانید روی کلمه آپلود ویدئو کلیک کرده و  ویدئو مورد نظر خود را آپلود کنید. باید تمامی فیلدهایی که برای توضیحات ویدئو مورد نظر از شما خواسته را تکمیل کنید. حتما در قسمت توضیحات ویدئو به صفحه مورد نظر در سایت تان لینک دهید. در بعضی از سایت های اشتراک ویدئو لینکی که میدهید قابل کلیک است اما در برخی از آنها لینک قابل کلیک نیست با این حال ما حتما لینک سایت یا صفحه مورد نظرمان را میگذاریم.

مثال: در سایت آپارات و نماشا لینک شما قابل کلیک است، اما در سایت هایی مثل: (جعبه، دالفک ،نمایش) قابل کلیک نیست.

توضیحات بیشتر: مقاله استراتژی انتشار ویدئو در سایت های اشتراک ویدئو

لیست سایت های اشتراک ویدئو:

 1. آپارات (Aparat.com)
 2. نماشا (Namasha.com)
 3. جعبه( jabeh.com)
 4. نمایش (namayesh.com)
 5. دلفک (dalfak.com)
 6. میهن ویدئو( mihanvideo.com)
 7. تماشا( tamasha.com)
 8. بست شو (bestshow.co)
 9. ام پی فر (mp4.ir)
 10. اینما(enama.ir)
 11. شبکه ما(hshabakema.com):برای فعال شدن حساب باید عکس کارت شناسایی معتبر بفرستید
 12. آینت: (inet.ir):
 13. شبکه ما (shabakema.com):
 14. دیدستان (didestan.com):
 15. گلسو (goolso.com):
 16. (پارس تیوب parstube.ir):
 17. (ویدئوفا vidofa.com):
 18. (ویدئو کلوب vidoclub.com):

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دوره بهینه سازی صفحات برای گوگل
دانلود قالب عکس نوشته

مقالات جدید ما

فهرست
Call Now Button