محسن رجبی

آموزش، مشاوره و خدمات تخصصی سئو در اصفهان

اگر ساکن اصفهان هستید و می خواهید خدمات تخصصی سئو از جمله آموزش، انجام و مشاوره پروژه سئو را از یک شرکت سئویی حرفه ای در شهر اصفهان دریافت کنید، می توانید اطلاعات صفحه را با دقت بخوانید.

خدماتی که از سال ۱۳۹۰ به صورت تخصصی در حال ارائه آن هستیم: آموزش سئو در اصفهان به صورت کلاس و دوره خصوصی و گروهی، مشاوره سئو و انجام پروژه های سئویی (برای اطلاع از تعرفه خدمات سئو می توانید  به صفحه قیمت سئو مراجعه کنید)

آموزش سئو اصفهان

کلاس حضوری

قیمت سئو اصفهان

قیمت خدمات سئو

متخصص سئو اصفهان

شرکت ها و سئوکارها

استخدام سئو کار اصفهان

موقعیت شغلی

آموزش سئو اصفهان

دوره آموزش سئو که مباحث سئو به صورت کامل، قدم به قدم و از صفر تا صد آموزش داده میشود. آموزش ها و روندی که ما روی پروژه های متعدد در حال پیاده سازی و اجرا هستیم و در ادامه نتایج برخی از پروژها نیز ارائه شده که می توانید ملاحضه نمائید.

 • مدرس: محسن رجبی
 • یش نیاز: داشتن سایت و توانایی کار با سایت
 • تعداد جلسات: ۱۰ جلسه (۲۰ ساعت)
 • قیمت دوره خصوصی : ۹،۰۰۰،۰۰۰ تومان
 • پرداخت: نقدی (۱۰% تخفیف) / اقساطی (۲ قسط بدون تخفیف)
 • نحوه برگزاری: آنلاین و یا حضوری در اصفهان
 • زمان ها: طبق جدول و زمان بندی آزاد (در بخش سوالات متداول)
 • ثبت نام: ۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹

گارانتی دوره

توضیحی در مورد سرفصل ها

پاسخ برخی سوالات متداول

سؤالات متداول کلاس سئو در اصفهان

گارانتی و ضمانت دوره

ما برای کلاس و دروه آموزش سئویی که برگزار می کنیم ۲ گارانتی و ضمانت می دهیم:

گارانتی ۱۰۰ درصدی یادگیری

یکی از دغدغه های اشخاصی که در کارگاه ها یا دوره های آموزشی حضوری شرکت می کنند، فراموشی مباحث آموزشی است و همیشه سعی می کنند که یادداشت برداری کنند یا فایل صوتی یا ویدئو کلاس را رکورد کنند تا بتوانند مجددا به ان رجوع کنند،

در دوره آموزشی سئو که توسط مجموعه های وبمستر برگزار می شود جدایی از اینکه فایل های دوره در اختیار دانشجویان گذاشته می شود، یک گارانتی در خصوص یادگیری مباحث کلاس سئو ارئه می شود: در پایان کلاس و دوره آموزشی سئو، در صورتی که احساس کردید مطالب را خوب یاد نگرفته اید یا نیاز به مرور و تکرار دارید، می توانید با هماهنگی قبلی به صورت کاملا رایگان دوره سئو بعدی مجددا شرکت کنید.

این گارانتی تنها یک شرط دارد و آن هم حضور دانشجو در در تمامی جلسات کلاس می باشد و انجام تمامی اموزش ها و دستورالعمل ها (دستورالعمل ها بسیار ساده و کاملا اجرایی)

گارانتی ۱۰۰ درصدی اثربخشی

سئو نیز مانند هر موضوع دیگری در اینترنت مطالب آموزشی متعددی دارد و از سوی دیگر تکنیک ها، تاکتیک ها و قوانینی که در رتبه بندی سایت ها وجود دارد همیشه در حال تغییر هستند و برخی از دغدغه های دانشجویان کلاس ها و دوره های سئو موارد زیر است:

 • آیا سرفصل ها و نکات آموزشی بدور از حاشیه و کلی گویی است؟
 • آیا مطالب بروز و براساس تخقیقات افراد و شرکت های مطرح سئویی دنیا است؟
 • آیا تدوین و نحوه ارائه مطالب، حرفه ای و منطبق با آخرین متدهای اموزشی است؟
 • آیا محتوا کلاس با پشتوانه تجربی و عملی پروژه های متعدد سئویی است؟
 • آیا در کنار اصول و قوانین سئو، استراتژی های حرفه ای نیز آموزش داده می شود؟

گارانتی بدون قید و شرطی دیگری که به دانشجویان دوره های سئو داده می شود، این است که اگر به هر دلیلی اعلام کردید که مباحث دوره شرایط بالا را ندارد و کلی گویی، قدیمی، تکراری و … است، می توانید درخواست عودت کل وجه پرداختی را بدهید.

تضمین اشتغال و ارجاع پروژه برای دانشجویان کلاسهای سئو

اگر می خواهید به عنوان یک متخصص سئو وارد بازارکار شوید، ما به شما تضمین اشتغال می دهیم!

در حال حاضر تخصص سئو جدایی از جذابیت های بسیار بالایی که دارد به عنوان یک تخصص پولساز با درآمد بالا و داشتن یک بازار کار گسترده در دنیا و حتی ایران مطرح است.
یکی از دلایلی که باعث شده ما اقدام به برگزاری دوره های آموزشی سئو کنیم، پرورش و جذب مستقیم متخصصین سئو برای فعالیت روی پروژه هایی خودمان بوده است.

در حال حاضر نیز، نیاز به متخصص های سئو به صورت حداکثری وجود دارد؛ و اگر علاقمند به فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ هستید، چه بخواهید پروژه سئو بگیرید یا به عنوان کارشناس سئو در مجموعه ای مشغول به کار شوید، تضمین اشتغال وجود دارد و به سادگی برایتان محقق خواهد شد.

مهمترین موضوع، دانش سئویی است و در کلاس ها آموزش سئو، تمامی آنچه را که برای تبدیل شدن به متخصص سئو نیاز دارید  آموزش داده می شود.
در ساده ترین حالت می توانید بعد از اتمام دوره آموزشی و کسب تجربه کافی مستقیما با ما در مجموعه سلام وبمستر مشغول به کار شوید و بر روی پروژه های اختصاصی مجموعه یا مشتریان مشغول به کار شوید، همچنین این پتانسیل نیز وجود دارد که با توجه به درخواست هایی که کارفرمایان از ما جهت معرفی متخصص سئو دارند به ایشان معرفی شوید. و برای متخصص سئو در اصفهان یا متخصص سئو در تهران (با توجه به درخواست ها و تماس هایی که خود ما داریم) موقعیت های شغلی بسیار زیادی وجود دارد.

محل برگزاری کلاس آموزش سئو در اصفهان

در صورتی که بخواهید در کلاس سئو اصفهان حضوری شرکت نمائید:

اصفهان، سپاهان شهر، مجتمع هفت نگین، طبقه ۱

کلاس سئو اصفهان

اصفهان، خیابان فردوسی، کوچه ۴

کلاس سئو اصفهان

امکان برگزاری کلاس سئو در اصفهان در هر دو موقعیت فوق (بر اساس تایم آزاد) امکان پذیر است.

محسن رجبی مشاور و مدرس سئو

مدرس دوره: محسن رجبی

 • فعالیت تخصصی و متمرکز روی سئو از سال ۱۳۹۱
 • نویسنده ۳ جلد کتاب تخصصی در زمینه سئو  (کتاب آموزش گوگل وبمستر(۱۳۹۵)، کتاب آموزش سئو (۱۳۹۶)، کتاب نقشه راه سئو (۱۳۹۸))
 • برگزاری بیش از ۱۲ دوره کلاس آموزشی تخصصی سئو از سال ۱۳۹۳
 • مشاوره و مدیر پروژه های متعدد سئویی

نظرات برخی از دوستان

نظرات برخی از دانشجویانی که در دوره های سئو سلام وبمستر شرکت کرده اند.
مشاهده همه نظرات دانشجویان و کارفرمایان

آماده اید سئو را حرفه ای یاد بگیرید؟

اگر تصمیم به ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس آموزش سئو در اصفهان دارید،با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

قیمت سئو در اصفهان

قیمت سئو دربرای انجام پروژه های مختلف در اصفهان که شامل آنالیز اولیه و قیمت انجام خدمات سئویی می باشد.

با توجه به این که سئو سایت یک مقوله خدماتی است که تجربه افراد نقش مهمی در تعیین این قیمت دارد، باید گفت که اولا قیمت های بالا سئو نشان از تجربه و تبحر در این خصوص نمی باشد و همچنین قیمت های پایین نیاز به بررسی همه جوانب و تعهدات داده شده شخص یا شرکت سئو کار دارد.
قیمت و تعرفه سئو که در اصفهان توسط سئو کارها یا شرکت های سئویی ارائه می گردد رنج متفاوتی داشته و سبک های ارائه خدمات نیز متفاوت است.

میانگین قیمت های سئو که توسط شرکت ها و سئو کارهای مختلف در اصفهان ارائه می شود:

 • قیمت سئو ساعتی از حداقل ساعتی ۱۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان می باشد.
 • قیمت سئو ماهیانه از ماهی ۲ میلیون تا ۱۵ میلیون تومان می باشد.
 • قیمت سئو کلمه ای و پروژه ای هم بسیار متغییر بوده
سئو اصفهان

در صورتی که تمایل دارید از خدمات سئویی ما در مجموعه سلام وبمستر استفاده نمائید، متناسب با نیازتان قیمت ها و جزئیات خدمات مشخص شده است:

 • در بخش قیمت سئو قیمت آنالیز اولیه مشخص می باشد و بعد از آن متناسب با حجم کلمات و سختی موضوع مربوطه قیمت و زمان دقیق پروژه سئویی مشخص می شود.
 • در بخش مشاوره سئو، قیمت خدمات مشاوره سئو به صورت ساعتی یا کوچینگ دوره ای مشخص است.
 • در بخش کلاس آموزشی سئو نیز قیمت کلاس و دوره های آموزشی آنلاین و حضوری سئو مشخص شده است.

عملکرد ما در پروژه های سئویی

سلام وبمستر، چقدر در بهینه سازی و سئو پروژه های مختلف موفق عمل کرده است ؟!
مشاهده رزومه پروژه های سئویی

مطب۳۶۵

www.matab365.com

مطب ۳۶۵ دایرکتوری و مجله پزشکی می باشد که زیر مجموعه های شرکت لارن مارکتینگ می باشد که طراحی و بهینه سازی آن از تابستان ۱۳۹۸ شروع شده و همچنان ادامه دارد.

آخرین نتیجه کسب شده:
رشد ۳۶۷% ورودی گوگل در شش ماه
میانگین ورودی از گوگل: روزانه ۸۰۰ کلیک
مشاهده جزئیات نتایج این پروژه …

الهه نقش جهان

www.enj.ir

مؤسسه الهه نقش جهان از شرکت های وارد کننده انواع کارتخوان در کشور بوده که طراحی و بهینه سازی آن از ۱۳۹۵ شروع شده و همچنان بر عهده مجموعه سلام وبمستر می باشد.

آخرین نتیجه کسب شده:
ثبت بیش از ۱۳۲۳ درخواست نمایندگی از سراسر کشور
سئو بیش از ۴۸۰ کلمه کلیدی کاملا مرتبط و هدفمند و کسب رتبه در صفحه اول
مشاهده جزئیات نتایج این پروژه …

دریافت خدمات سئو در اصفهان

اگر اصفهان هستید و میخواهید خدمات تخصصی و حرفه ای سئو را از سلام وبمستر دریافت نمائید، با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

متخصص سئو در اصفهان؛ شرکت ها، سئو کارها

معرفی بهترین سئو کارهای اصفهان که در زمینه خدمات سئو در اصفهان به صورت حرفه ای و با سابقه خوب و نمونه کارهای متعدد سئوی در حال فعالیت هستند.

سئو سایت امروزه یک مقوله کاملا تخصصی می باشد که در موفقیت کسب و کارهای آنلاین نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و اگر توسط شخص یا شرکت غیر متخصص انجام شود نه تنها هیچ کمکی به رشد یک سایت در نتایج جستجو نمی کند بکه باعث لطمه دیدن یک سایت و حتی جریمه شدن ان شود.

در حال حاصر اصفهان به عنوان یک کلان شهر و داشتن کسب و کارهای متعدد و بزرگ نیاز بالایی به متخصص های سئو دارد و البته شرکت ها و متخصص های سئو کار متعددی نیز در اصفهان مشغول به ارائه خدمات می باشند. اگر در خصوص همکاری یا انعقاد با هر مجموعه یا شخصی که خدمات سئو در اصفهان ارائه می کند نیازمند یک مشاور هستید تا در کنارتان باشد، از بستن قرارداد تا دنبال کردن و بررسی نتایج سئو، می توانید با ما تماس بگیرید.

در کنار متخصص های سئو اصفهان ما لیستی از متخصص های سئو در تهران را نیز ارائه کرده ایم. و البته اگر هنوز سایت یا فروشگاه خود را راه اندازی نکرده اید ابتدا در بخش طراحی سایت اصفهان می توانید اطلاعات کاملی در خصوص راه اندازی سایت کسب کنید و نسبت به طراحی سایت خود اقدام کنید.

استخدام سئو کار اصفهان

آیا یک متخصص سئوکار در اصفهان هستید و به دنبال استخدام می باشید؟!
آیا کارفرمائی هستید که برای شرکت، فروشگاه یا کارگاه خود در جستجوی یک سئو کار حرفه ای در اصفهان هستید؟!

با توجه به نیاز نیروی متخصص سئو در اصفهان و درخواست هایی که کارفرمایان جهت معرفی سئو کار برای ما ارسال می کنند، اگر به مباحث سئویی آشنایی دارید و می خواهید به عنوان سئوکار در اصفهان مشغول به کار شوید، لطفا رزومه خود را برای ما ارسال نمایئد. مهمترین نکته در ارسال رزومه داشتن نمونه کار شخصی یا گواهی تائید و رضایت کارفرما قبلی است که بر روی سئو سایت ایشان کار کرده اید.

در صورتی که مدیر یک شرکت، فروشگاه، کارخانه و … در اصفهان هستید و به دنیال نیروی متخصص سئو هستید می توانید درخواست خود را همراه با شرایط مورد نظر برای ما ارسال کنید. درخواستتان برای عزیزانی که در دوره های سئو ما شرکت کرده اند یا درخواست استخدام برای ما ارسال کرده اند ارسال خواهد شد.

سؤالات متداول

برخی دیگر از سوالات متداول خدمات سئو در اصفهان


یادگیری سئو برای چه افرادی مناسب است؟

هر مدیر و صاحب کسب و کاری که فروش و برندینگ برایش مهم است، سئو بیشتر از هر روش و ابزار تبلیغاتی دیگر هم برایش می فروشد و هم بیشتر از هرچیز دیگری به برندینگ مجموعه اش کمک می کند.


آیا سئو فقط برای مدیران و کسانی است که محصول یا خدماتی دارند؟

خیر، می توانید یک متخصص سئو شوید و این خدمات را به علاقه مندان ان ارائه کنید، حتما در مورد فرصت های شغلی و میزان درامد متخصص های سئو تحقیق کنید به اهمیت این دانش پی خواهید برد!


برای اشخاصی که سایت ندارند،یا پروژه سئو ندارند، برنامه ای دارید؟

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و سایت ندارید، یک قالب حرفه ای ورودپرس و آموزش لازم (رایگان) داده می شود تا بتوانید سایت خود را خیلی سریع راه اندازی کنید و یا یک پروژه حقیقی برایتان مشخص می شود که بتوانید اموزش ها را روی ان پیش ببرید.


آیا این دوره به صورت کارگاهی و عملی است؟

بله، تمامی مباحث به صورت عملی می باشد که قسمت اعظم ان را می توانید همزمان در کلاس روی سایت خود اجرا کنید، و برای هر هفته دستورالعمل اجاری دقیق وجود دارد


آیا در طی دوره سایت من به صفحه اول گوگل می آید؟

این موضوع بستگی دارد به موضوع سایت،کلمات انتخابی و میزان رقابتی که در آن وجود دارد؛ قطعا نتایج ملموس و حتی برای برخی از کلمات خود نتیجه صفحه اول گوگل را تا پایان دوره خواهید دید.

 

اگر هنوز سوالی دارید یا نیاز به مشاوره بیشتر جهت شرکت در این دوره دارید، تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

مزایای دوره خصوصی سئو نسبت به دوره های عمومی

 1. سرعت ارائه محتوا آموزشی و عمیق شدن در یک مبحث متناسب با نیاز و درخواست شما است. (با این وجود این اطمینان به شما داده می شود که در دوره آموزشی سئو، مباحث عملیاتی و اجرای، از مقدماتی تا حرفه ای و به صورت کاملا طبقه بندی شده ارائه شود)
 2. شما می توانید در تمامی جلسات درخواست کنید که مباحث تکرار شود، توضیح بیشتر داده شود، مثال های متعدد زده شود و یا حتی درخواست دهید از مبحثی سریعتر عبور کنیم. (با توجه به تسلط شما یا احساس عدم نیاز به آن مبحث)
 3. برخی مواقع با توجه به استراتژی ها و برنامه های که برای شما تدوین می شود، ممکن است به آموزش هایی در آن خصوص نیاز داشته باشید و برای این موضوع ممکن است منابعی (مقاله وب، کتاب، ویدئو یا …) به شما معرفی شود که جهت بهره وری حداکثری از زمان جلسات می توانید در خارج از زمان جلسه، مطالعه یا ملاحضه نمایید و یا به درخواست شما به صورت حضوری در جلسات بعدی به آموزش آن مبحث یا رفع سوالات و ابهامات شما در خصوص آن مبحث پرداخته شود.
 4. با توجه به گستردگی مباحث و ماهیت وب و ابزارهای مختلف که دائما در حال تغییر می باشند و همچنین موضوعات مختلف خدمات یا محصولات شما دوستان، که استراتژی های مختلفی را در روند سئو سایت می طلبد، ممکن است برخی از موارد، سوالات یا درخواست ها نیاز به بررسی و تحقیق بیشتر از سمت ما را داشته باشد، برای استفاده بهینه از زمان هر جلسه، آن مورد به بعد از جلسه موکول می شود، اما این اطمینان داده می شود که نتیجه (آموزش، راهکار و …) تا قبل از جلسه بعد در اختیار شما گذاشته می شود.
 5. در صورتی که در فاصله بین دو جلسه، سوال، مشکل یا ابهامی برای شما پیش آمد، متناسب با خدمات دریافتی می توانید از پشتیبانی استفاده کنید.

مواردی که برای آموزش سئو باید در نظر داشته باشید:

 1. ساعت و روز جلسات می تواند در ابتدا دوره مشخص و قطعی شود؛ و یا با هماهنگی و درخواست شما زمان برگزاری هر جلسه مشخص شود.
 2. فاصله بین برگزاری جلسات متناسب با درخواست و نیاز شما می باشد.
 3. هر جلسه می تواند حداکثر ۳ یا ۴ ساعت باشد. و حداکثر تعداد جلسات در هر روز ۱ جلسه می تواند باشد (بیش از این، کمترین بازدهی را برای خود شما به همراه خواهد داشت، چرا که جدایی از مباحث سنگین آموزشی، هر جلسه شامل کار و برنامه هایی است که بایستی تا قبل از جلسه بعد انجام دهید)
 4. با توجه به زمان بندی جلسات و تداخل هایی که با سایر جلسات ممکن است پیش آید، خواهشمند است راس ساعت حضور داشته باشید. بدیهی است تاخیر حضور از سمت شما تعهدی مبنی بر ادامه جلسه بعد از ساعت مشخص شده به همراه ندارد.
 5. خدمات مشاوره، آموزش و کوچینگ شامل انجام کارهای فنی نمی باشد و چنانچه به این خدمات نیاز داشته باشید هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.

 قبل از هر جلسه (خصوصا جلسه اول) این موارد را آماده کنید:

 • ترجیحا لپ تاپ شخصی خود را به همراه داشته باشید.
 • بر روی سیستم خود نرم افزار رکورد از صفحه نمایش نصب داشته باشید. (البته تمامی جلسات توسط ما برای شما رکورد می شو)
 • در صورتی که وب سایت شما فعال و انلاین است این موارد نیاز است: (در صورتی که به مباحث طراحی سایت آشنایی ندارید آموزش ها و راهنمایی لازم در جلسات اول به شما داده می شود)
  • اطلاعات بخش مدیریت سایت
  • اطلاعات هاستینگ
  • اکانت جی میل

(از صحت نام کاربری و کلمه عبور هر یک از موارد فوق اطمینان حاصل نمایید و ترجیحا بر روی مرورگر شما ذخیره باشند که در زمان جلسه برای دسترسی به این بخش ها یا بازیابی کلمات عبور ترجیحا زمانی گذاشته نشود) در صورتی که سایت شما فعال و از قبل در کنسول و آنالیتیکس گوگل اضافه و تایید شده است لطفا به ایمیل rajabi.mohsen@gmail.com یک دسترسی مشاهده بدهید.

۴۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من میخوام سایت بزنم اما خوب خودم محصولی ندارم و همینطور کنارش با کمک شما هم راهنمایی بدین چه محصولی خوبه براش سایت بزنم منظورم همکاری در فروش هست هم کنار اموزش سئو رو همین سایتی که میزنم با همکاربتون هم بالا بیارم در اموزشتون امکانش هست ؟؟

  پاسخ
  • سلام
   وقت بخیر
   در جلسه اول کامل به شما مشاوره می دهیم که چگونه و با چه پارامترهایی یک موضوع را متناسب با خودتان و توانایی هایتان انتخاب کنید که هم متمرکز در حین دوره به صورت عملی روی ان کار کنید و نتایج اموزش ها را ملموس ببینید و هم پتانسیل درامدزایی برای شما داشته باشد
   موفق باشید
   البته پیش شرط این دوره این است که اشنایی مقدماتی با سیستم های مدیریت محتوا مثل ورود پرس را داشته باشید.

   پاسخ
 • سلام بنده میخوام در دوره شرکت کنم لطفا بگید سرفصل ها بروزه یا نه

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   بله سرفصل ها بروز شده
   برای جزئیات بیشتر یا اگر سوالاتی در خصوص این دوره سئو دارید تماس بگیرید یا در واتس آپ پیام بدهید

   پاسخ
 • سلام
  من چندجا برای کلاس سئو صحبت کردم
  می شود با آقای رجبی یک جلسه حضوری داشته باشم تا بتونم تصمیم بگیرم

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   بله دپست عزیز تماس بگیرید در خدمتتان هستم
   می تونم یک جلسه مشاوره ای انلاین قبل از ثبت نام خدمتتان باشم
   موفق باشید

   پاسخ
 • خیلی ممنونم بابت کلاس های آموزشی خوبتون جامع و کامل بود، با آموزش های شما تونستم علاوه بر کسب درآمد بلکه چند پروژه را صفحه اول گوگل بیارم و واقعا خیلی هیجان انگیز بود که تونستم اولین پروژه ام رو صفحه اول بیارم . خدا قوت خسته نباشید.

  پاسخ
 • مینا حسینی
  ۱۴۰۰-۱۱-۱۸ ۳:۵۵ ب٫ظ

  سلام من دوره سئو رو شرکت کردم مهندس رجبی واقعا از سواد و تجربه بالایی برخوردار هستند تکنیک هایی که آموزش میدن بسیار کاربردی و قابل فهم هستند. پاسخگویی شان بسیار دلسوزانه و کامل بود تا مطلب رو کاملا متوجه بشیم منکه خیلی ازشون راضی بودم و به خاطر آموزش های خوبشون به بحث سئو خیلی علاقه مند شدم و پیشرفت زیادی کردم

  پاسخ
 • دوره ها بسیار مفید و کاربردی بوده و در پایان دوره متوجه تغییرات بسیار زیاد و تاثیر مثبت کلاس ها در سایت خود خواهید شد، یکی از مزایای کلاس های جناب رجبی این است که در طول دوره و حتی بعد از دوره تمامی سوال ها را با حوصله جواب خواهند داد و تمام مشکلات مربوط به سایت را برطرف خواهند کرد. سایت بنده بعد از شرکت در دوره سئو جناب رجبی در بسیاری از کلید واژه های مهم رتبه یک گوگل را در اختیار دارد. با تشکر از آقای رجبی به خاطر آموزشهای مفیدشان.

  پاسخ
  • عرض ادب
   خواهش می کنم جناب لطفی، و خیلی لذت میبریم وقتی نتایج خوب سایتتان را در SERP می بینم که ۱۰% نکته و آموزش بوده و ۹۰% تلاش و وقتی بوده که خودتان گذاشتید
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • ساحل صالحی
  ۱۴۰۰-۰۶-۰۱ ۱:۱۳ ب٫ظ

  سلام و عرض ادب
  از مجموعه آبی سفید و مخصوصا مهندس رجبی تشکر میکنم بابت اموزش خوبی که ارائه میدن. من توی دوره سئو سال ۹۹ شرکت کردم و بعد از اون تونستم پروژه هام به شکل بهتری سئو کنم. و راضی هستم. فقط الان سرفصلها رو دیدم اقای مهندس گوگل تگ منیجر رو برای ما توضیح ندادین پارسال🙂

  پاسخ
  • سلام خانم صالحی
   ممنون بابت محبتی که دارید و تشکر بابت نظری که به اشتراک گذاشتید
   مبحث های دوره شما خیلی مفصل بود و با توجه به اینکه همه دوستانی که در ان دوره خدمتشان بودم پروژه های فعالی همگی داشتند و حجم سوالات بالا بود یکی از مباحث که ارائه نشد، تگ منیجر بود، سعی می کنم یک آموزش خوب رکورد کنم (زمان خاصی را نمی توانم قول بدهم) و برای دوستان ارائه کنیم یا حداقل در وب یک اموزش خوب و کامل در خصوص این موضوع پیدا کنم و براتون ارسال کنم

   پاسخ
 • من در دوره استاد رجبی شرکت کردم، توانستم سایتم رو در چند کلمه ی کلیدیم در صفحه اول و حتی رتبه ی اول بیارم، ممنون برای آموزش مفید و با دلسوزی در کلاس ها

  پاسخ
  • سلام
   جناب غلامرضایی لطف دارید
   ممنون به خاطر به اشتراک گذاری نظرتان در مورد کلاس ها

   پاسخ
 • فریده قنبری نژاد
  ۱۴۰۰-۰۵-۱۴ ۶:۴۲ ب٫ظ

  سلام. من دو سال پیش این دوره سئو رو شرکت کردم. به جرات می تونم بگم کامل ترین دوره آموزش سئویی هست که توی اصفهان برگزار میشه. یکی از دلایلی که باعث شده این دوره رو به دوستانم هم معرفی کنم دلسوزی و صبری هست که استاد در برخورد با دانشجویان دارند. با صبر و حوصله تمام جواب سوال ها را می دهند و از هیچ راهنمایی برای کمک دریغ نمی کنند. با اینکه جلسات دو ساعتی بود اصلا احساس خستگی تو کلاس بهم دست نمیداد. در کل اگر دنبال یه دوره خوب هستید بنظر من دوره آموزش سئو سلام وبمستر عالیه می تونید روش حساب کنید.

  پاسخ
  • سلام
   وقت بخیر
   خواهش می کنم خانم قنبری، لطف دارید و متشکر از اینکه نظرتان را به اشتراک گذاشتید

   پاسخ
 • سامان ابوالحسنی
  ۱۴۰۰-۰۲-۱۳ ۱۰:۲۶ ق٫ظ

  استاد در آموزش خصوصی میتونم روی دو سایت کار کنم که موضوع هر کدام متفاوت است؟ آیا در پایان دوره تضمین می دهید که صفحه اول گوگل باشند؟

  پاسخ
  • عرض ادب
   وقت بخیر
   سوال اول، بله مشکلی نیست
   سوال دوم بسیار کلی است اما چند نکته را در مد نظر داشته باشید:
   اولا رتبه گرفتن هر موضوع با موضوع دیگراز هر لحاظ بسیار متفاوت است: زمان، حجم کاری، هزینه های جانبی (مثل تولید محتوا، لینک سازی و …) در هر موضوعی نیز کلمات متعددی وجود دارد که هر کدام شرایط و رقباء خودش را دارد بنابریان اصلا نمی توان یک نسخه کلی برای سئو پیچید!
   دوم اینکه وقتی حتی موضوع خود را مشخص نکرده اید، چطور تضمین رتبه اول می خواهید؟
   سوم اینکه حتی برای رتبه گرفتن یک کلمه خاص توسط سئو کارهایی حرفه ای و شرکت های معتبر و باتجربه سئویی هیچ تضمینی داده نمی شود؛ و این تضمین در این حرفه به این نحوی که انتظار دارید معنایی ندارد
   چهارم اینکه در دوره های سئو ما دانش سئویی کامل، حرفه ای، به روز و بر اساس تجربه انجام پروژهای متعدد سئو را در اختیارتان قرار می دهیم، بنابر این در خصوص دانش، کیفیت محتوا و سطح دانش سئویی که در اختیار شما قرار اده می شود تضمین داده می شود و قطعا با شما همراه هستیم در تمامی مراحل آموزش از تدوین استراتژی ها تا رفع سوالات و مشکلات، اما کسی که مجری است شما هستید، و عوامل متعدد دیگری از جمله اینکه چقدر بر روی سایت ها و موضوعات خود وقت می گذارید بسیارتاثیر گذار است.
   موفق باشید

   پاسخ
 • مهدی یزدانی
  ۱۳۹۹-۱۰-۲۶ ۱:۴۲ ب٫ظ

  سلام
  ببخشید شروع دوره جدید سئو کی است؟

  پاسخ
  • سلام
   دوست عزیز در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد

   پاسخ
   • مهدی یزدانی
    ۱۴۰۰-۰۲-۰۲ ۶:۲۳ ب٫ظ

    آقای رجبی چند ماهه منتظر خبر شما هستم و هنوز هیچ تماسی با من گرفته نشده
    توی سایت هم خبری از تاریخ دوره جدید نیست
    متاسفانه شما کلی زمان من را از بین بردید و اگر خاطرتان باشد حضوری هم رسیدم خدمتتان و فرمودید کلاس های سئو منظم برگزار می شود و من همچنان منتظر خبر از سمت شما بودم

    پاسخ
    • سلام جناب یزدانی
     وقت بخیر
     بله، یک جلسه اسفند ماه تشریف آوردید و من عرض کردم به خاطر شرایط کرونایی محدودیت برای دوره حضوری سئو داریم و اگر این محدودیت ها برداشته شود قطعا دوره وکلاس سئو به صورت عمومی و حضوری برگزار خواهد شد که متاسفانه هنوز کل کشور درگیر این موضوع است و ما نیز نتوانستیم کلاس عمومی برگزار کنیم و دوره ها در حال حاضر به صورت خصوصی و نیمه خصوصی (حداکثر ۳ نفر) برگزار می شود
     این که می فرمائید زمانتان ازبین رفته، کم لطفی می کنید! چرا که در همان جلسه نیز اگر خاطرتان باشد من حتی یک برنامه کامل نیز برای راه اندازی و داشتن سایت، برای رزومه سئو و برای یادگیری مباحث سئو و …. خدمتتان ارائه کردم

     پاسخ
 • با سلام خدمت استاد محترم. یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین.
  کسی ک هیچ آشنایی به طراحی سایت و کدنویسی نداره میتونه سئو یادبگیره و تواین زمینه حرفه ای وارد بازار کار بشه؟

  پاسخ
  • با سلام و درود
   برای این که شما بتوانید سئو را حرفه ای یاد بگیرید و به عنوان متخصص سئو مشغول به کار شوید نیازی به اینکه برنامه نویسی و کدنویسی بلد باشید نیست، اما قطعا نیاز است که بتوانید با سیستم های مدیریت محتوا کار کنید و توانایی طراحی سایت با این سیستم ها از جمله وردپرس و حتی تسلط به سیستمی مثل وردپرس برای شما یک امتیار محسوب می شود.

   پاسخ
 • حسین نصرولی
  ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۱۲:۲۴ ب٫ظ

  سلام جناب مهندسی رجبی ، از اینکه در کلاس آموزش سئو شما شرکت کردم واقعا خوشحالم ، چون نمیدونستم سایتی که دارمو از کجا شروع کنم و سایت خودمو چطور در نتایج اولیه ببینم. تمام مباحث و آموزش های سئو که یاد دادین از سطح بالایی برخوردار بود و عاااااااااالی و من تونستم سایت خودمو به بهترین شکل سئو کنم و الان خداروشکر نتایج خوبی دیدم از سایتم و از شما تشکر میکنم

  پاسخ
  • با سلام و درود
   متشکر جناب نصر، شما لطف دارید، و انشالله که بتوانیم همکاری مستمری با یکدیگر داشته باشیم
   موفق باشید

   پاسخ
 • ابوالفضل فاطمی
  ۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۰:۵۴ ق٫ظ

  مهندس سلام
  چرا قیمت دوره را اینقدر افزایش دادید؟ :(((((((((((((((((((((

  پاسخ
  • سلام
   جناب فاطمی در حال حاضر هزینه دوره های سئو سایت با قیمت و ارزش اصلی دوره فاصله زیادی دارد و ما صرفا برای دوره های اولیه قیمت ها را با تخفیف های بالا ارائه کردیم و در و در شروع ثبت نام هر دوره جدید سئو درصد این تخفیف کاهش داده می شود
   با تشکر از اینکه همراه ما هستید.

   پاسخ
 • آموزش حرفه ای تولید محتوا ویدئویی
  ۱۳۹۹-۰۳-۰۱ ۴:۳۵ ب٫ظ

  دوره حرفه ای دارید و سرفصل هاتون جذاب و کامل است
  ما در زمینه تولید محتوا ویدیو فعالیت میکنیم ویدئو های اموزشی، تبلیغاتی، موشن گرافیک و …… اگر تمایل داشته باشید میتوانیم با شما همکاری کنیم و مبحث اموزش تولید ویدئو را اگر در سدفصل های خود قرار دهید ان را حرفه ای به علاقه مندان این دوره در کنار مجموعه شما انوزش دهیم
  و مسلما خودتان هم به اهمیت ویدئو و تاثیر ان در سئو و رتبه بندی سایت ها واقف هستید و یک موضوع مهم و شاید سخت و البته پر هزینه برای همه هست که ما به صورت بسبار ساده انوزش میدهیم
  تا شخص بتواند با کمترین هزینه و ساده ترین امکانات ویدئو های حرفه ای برای سایت و شبکه های اجتماهی خودش تولید کند

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   لطفا مشخصات سایت و اطلاعات تماس و رزومه و لینک مشاهده نمونه کارهای خود را به ایمیل rajabi.mohsen@gmail.com ارسال کنید
   انشالله که بتوانیم در خدمتتان باشیم
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • علیرضا امینی
  ۱۳۹۹-۰۱-۲۱ ۹:۱۵ ق٫ظ

  سلام این دوره را آنلاین برگزار نمی کنید

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب
   فعلا خیر، برنامه ای برای برگزاری آنلاین دوره سئو نداریم، اما پیش نهاد خوبی است و آن را بررسی خواهیم کرد
   با تشکر از شما و عذرخواهی از اینکه نمی توانیم به این شکل در حال حاضر خدمت شما باشیم
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • عباس بابائیان
  ۱۳۹۹-۰۱-۱۴ ۳:۰۰ ب٫ظ

  سلام
  این اموزش در چه سطحی است؟ ایا همه سئو حرفه ای و کامل اموزش داده می شود
  من تقریبا پارسال یک دوره سئو شرکت کردم اموزشگاه …. استاد…. و با خیلی مباحث سءو اشنایی دارم و روی یک سایت هم کار کردم اما میخواهم خیلی جدی سءو را یاد بگیرم و یک دوره حرفه ای میخواهم شرکت کنم
  سرفصل های شما را بررسی کردم خیلی کلی بود ایا فقط همین ها آموزش داده می شود؟
  ممنون

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب
   دوره کاملا حرفه ای است و از صفر تا صد ارائه خواهد شد.
   تمام آنچه برای یک سئو حرفه ای نیاز هست و وجود دارد به شما آموزش داده می شود
   گارانتی و ضمانت دوره هم گارانتی اثر بخشی صد درصدی است یعنی اگر شما به هر دلیلی از دوره ناراضی بودید هزینه پرداختی شما بدون کسر هزینه به شما عودت داده می شود
   سرفصل های که در اینجا ارائه شده، بله حق با شماست خیلی کلی است و در چند روز آینده آپدیت خواهد شد اما موضوعات از جزئی ترین موارد مطرح می شود تا حرفه ای ترین مباحث
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • دلارام آذرمنش
  ۱۳۹۸-۱۲-۰۶ ۹:۴۹ ق٫ظ

  سلام
  وقتتون بخیر
  تماس گرفتم جوابگو نبودید
  اموزش شما فقط برای سئو وردپرس است؟

  پاسخ
  • سلام
   وقت شما هم بخیر
   خیر، مباحث آموزشی بسیار کامل و قابل اجرا بر روی هر سیستم و نرم افزاری است و محدود به وردپرس نیست اما با توجه به متداول بودن وردپرس و افزونه های سئویی مثل یوست سئو، آموزش تنظیمات سئویی وردپرس و اموزش کار و تنظیم افزونه های شرکت یوست نیز داده می شود.
   در خصوص تماس که گرفته اید پوزش ما را بپذیرید، در ساعات کاری تماس بگیرید حتما جوابگو خواهیم بود و در غیر این ساعات، از پشتیبانی انلاین می توانیم در خدمتتان باشیم.
   با درود

   پاسخ
   • دلارام آذرمنش
    ۱۳۹۸-۱۲-۰۶ ۶:۰۲ ب٫ظ

    سلام مجدد
    آقای رجبی ممنون از توضیحتان یک سوال دیگر داشتم
    در قسمت تضمین یادگیری نوشتید که می توانیم دوره بعد را رایگان شرکت کنیم، دوره بعد چه دوره ای است و چه زمانی برگزار می شود؟

    پاسخ
    • با سلام و احترام
     خواهش می کنم
     منظور همین دوره سئو است که تاریخ های جدید در همین صفحه اعلام می شود
     و این طرح تضمین یادگیری که برای دوره های آموزشی حضوری داریم به این صورت است که اگر بعد از پایان دوره آموزشی سئو، احساس کردید مطالب را خوب یاد نگرفته اید یا نیاز به مرور و تکرار دارید، می توانید با هماهنگی قبلی به صورت رایگان در یکی دیگر از دوره های بعدی سئو مجددا شرکت کنید.
     با درود

     پاسخ
 • سلام
  من خودم در حال حاضر وبسایت ندارم، اما مدتی در یک شرکت مسئول سایتشان بودم که وردپرسی بود و می خواهم سئو یاد بگیریم
  برای شخصی مثل من این دوره مفید است یا باید اول سایت داشته باشم؟

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   مسلما اگر شما وب سایتی داشته باشید می توانید تمامی مباحث اموزشی را قدم به قدم روی سایتتان اجرا کنید و اهدافی را متناسب با موضوع سایت خود مشخص کنید و روی رتبه گرفتن آن ها تلاش کنید و قطعا نتایج را ببینید.
   در صورتی که هنوز وب سایتی ندارید اما موضوعی برای راه اندازی دارید، یک وب سایت آماده با قالب حرفه ای (وردپرس) و آموزش مربوطه در اختیارتان گذاشته می شود تا بتوانید قبل از جلسه اول یا حتی قبل از شروع جلسه دوم سایت خود را خیلی سریع راه اندازی کنید و ادامه کار را پیش ببرید.
   اگر هیچ موضوعی برای راه اندازی سایت ندارید و می خواهید تخصص سئو را فرابگیرید و جایی مشغول به کار شوید یا پروژه سئو بگیرید، یکی از وب سایت با موضوع مشخص در اختیار شما گذاشته می شود که بتوانید به صورت عملی مباحث آموزشی را اجرا کنید.
   در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتر داشتید می توانید تماس بگیرید
   با درود

   پاسخ
 • رسول ماندگار
  ۱۳۹۸-۱۰-۲۴ ۱۰:۱۵ ق٫ظ

  آقای رجبی سلام
  اگر دوره جدید سئو قبل از عید برگزار می کنید لطفا به من اطلاع رسانی کنید
  ۰۹۱۳…………

  پاسخ
  • با سلام
   بله، یک دوره برای زمستان برگزار می شود
   اطلاعات دقیق شروع دوره به شما اطلاع رسانی می شود
   با درود

   پاسخ
 • دوره سعو چند ساعته هزینش چقده ؟ و ایا تضمین میدید بعد این دوره سایت من تو صفحه اول گوگل قرار بگیره

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   مشخصات کامل دوره آموزشی سئو سایت در همین صفحه اشاره شده
   به طوری کلی مشخصات دوره چهارم که در حال ثبت نام می باشد به شرح زیر است
   و در خصوص تضمین که سوال پرسیده اید:
   ۱- به شما تضمین می دهیم که اولا مباحث سئو سایت را کاملا اصولی و با تمامی جزئیات آموزش ببینید، تمامی اصول و تکنیک هایی که خودمان روی پروژه های مشتریان قدم به قدم انجام می دهیم. و بسیاری از این سایت ها و عبارت های سئو شده را خواهید دید
   ۲- دوره آموزشی تقریبا ۲ ماه است و در این مدت با توجه به آموزش ها و دستورالعمل هایی که به شما داده می شود شاهد رشد سایت خود و برخی از کلمات مورد نظرتان در نتایج جستجو خواهید بود.
   اما برای برخی از موضوعات و برخی از عبارت ها که سطح رقابت بالاتری دارند قطعا دوره زمانی طولانی تری نیاز است تا شما بتوانید نتایجی را در صفحه اول گوگل ملاحضه کنید.
   ۳- تمامی دوستانی که در این دوره ها می خواهند شرکت کنند ابتدا باید فرم مشاوره اولیه را تکمیل کنند تا بعد از بررسی فرم و قطعی شدن این موضوع که این آموزش می تواند به شما و سایتتان کمک کند، می توانید ثبت نام کنید
   ۴- مهمترین تضمینی که داده می شود، تضمین اثر بخشی است یعنی اگر شما در حین یا بعد از اتمام دوره به هر دلیلی (که هیچ سوالی در خصوص آن پرسیده نخواهد شد) اعلام کردید که آموزش مباحث سئو اصلا به کار شما نمی آید و هیچ کمکی به سایت شما نمی کند، هزینه شما عودت داده می شود.

   فرم مشاوره ثبت نام دوره سئو به ایمیل شما ارسال شد، لطفا آن را تکمیل و ارسال کنید تا همکارم دقیق تر این موضوع را بررسی کنند که این آمورش می تواند به شما کمک کند و برای شما مناسب می باشد یا خیر و بعد از آن تائید، می تواند روند ثبت نام را انجام دهید.
   با دورد

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button