سایت های پروفایلی برای لینک سازی

ایجاد بک لینک در سایت‌های پروفایلی می‌تواند به بهبود رتبه و دیده شدن بهتر و بیشتر در موتورهای جستجو کمک کند. برای ساخت بک لینک در سایت‌های پروفایلی باید به یک سری نکات دقت کنیم.

شکی نیست که هر وب سایتی باید دارای بک لینک از سایر وب سایت‌ها باشد. توصیه می کنیم از سایت های نزدیک به صنعت  و حرفه و موضوع خود لینک دریافت کنید. زیرا ربات های گوگل این مشکل را به شدت بررسی می‌کنند و اگر وب سایتی غیر مرتبط با موضوع سایت شما وجود داشته باشد در صورتی که زمینه فعالیت شما با آن مرتبط نباشد گوگل به سایت شما اعتباری نمی‌دهد.

در صورتی که لینک دریافتی سایت شما از سایتی باشد که موضوع مرتبط در یک زمینه داشته باشند، آن لینک خارجی به وب سایت شما اعتبار بسیار بالایی می دهد.

نکات مهم برای ساخت بک لینک پروفایلی عبارتند از:

انتخاب منابع معتبر: باید در انتخاب وب سایت‌های معتبر و مرتبط با حوزه فعالیت سایت و کارتان، دقت لازم را داشته باشید.

محتوای مرتبط: لینک هایتان باید به محتوای مرتبط با سایت پروفایلی اشاره کنند، تا جذب مخاطبین و موتورهای جستجو را بیشتر کند.

تنوع در منابع: باید از تنوع منابع بک لینکها استفاده کنید، از جمله بلاگ ها، فورورم ها، رسانه های اجتماعی.

مطالب ارزشمند: محتوایی ارزشمند و جذاب ارائه دهید تا وب سایت های دیگر تمایل به لینک دادن به شما داشته باشند.

مطابقت با دستورالعمل های موتورهای جستحو: برای ساخت بک لینک باید توجه کنید که با دستورالعمل های موتورهای جستجوی معتبر سازگار هستند تا به مشکلاتی مانند حذف لینک برنخورید.

نکته: به خاطر داشته باشید که بک لینک دهی باید به طور طبیعی و بر پایه ارزش انجام شود و از روش های نادرست مانند خرید بک لینک پرهیز کنید.

لیست سایت های پروفایلی

در تمام سایت‌های پروفایلی، ثبت نام بصورت یکسان است. ابتدا باید روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و سپس جزئیات آن پروژه از جمله ایمیل و نام را بنویسید. ایمیل پروژه مورد نیاز را وارد کنید و سپس برای شما پیامی ارسال می کند مبنی بر اینکه پیام تایید کانال را به ایمیلی که ثبت نام کرده اید ارسال کرده است و باید آن را تایید کنید.

  1. gamespot.com: نوشتن نام کاربری، وارد کردن جیمیل و در اخر با ارسال ایمیل به جیمیل مرتبط با حوزه فعالیت کاری و تاییدیه ایمیل توسط شما وارد سایت می‌شوید. (برای لینک دهی به پروژه مرتبط باید از کلمه کلیدی یا همان کیوردتارگتینگ یک صفحه استفاده کنید)
  2. social.microsoft.com: نوشتن نام کاربری، وارد کردن جیمیل و ارسال کد تاییدیه به ایمیل وارد شدهتوسط سایت social.microsoft.com نوشتن کد و متصل شدن به سایت برای ساخت یک روفایل مرتبط با پروژه کاری. (نکته: لینک دهی به سایت یا پروژه مد نظر با url سایت مربوطه می باشد)
  3. issuu.com: وارد کردن یک جیمیل به همراه نام کاربری، بعد از ارسال تاییدیه ایمیل وارد کردن مشخصات و ساخت پروفایل و لیننک دهی با یو ار ال سایت به خود سایت مربوطه.
  4. folkd.com: با وارد شدن به سایت در قسمت ثبت نام انتخاب یک نام کاربری و جیمیل و کامل کردن یکسر ی مشخصات، یک ایمیل تاییدیه به جیمیل شما ارسال می شود که با تایید کردن این جیمیل می توانید پروفایل را بررسی کنید و اصلاحات لازم را ادیت بزنید و لینک سایت خود را هم ثبت کنید.
  5. openstreetmap.org: در این سایت نیاز به وریفای موبایل نیست و دقیقا مراحل ثبت نام را پیش می برید و با تایید ایمیلی که از طرف همین سایت به جیمیل شما (منظور جیمیل سایتی هست که قصد دارید در این سایت ثبت نام شود) ارسال شده را تایید می کنید و پروفایل را ادیت می‌زنید.
  6. dribbble.com: ثبت نام در سایت و ثبت جیمیل و یک بیوگرافی که شغل و سایت شمارا توصیف کند کافی است، در این سایت نیازی به تاییدیه و ارسال به جیمیل شما ندارد.

لیست سایت های پروفایلی ایرانی

http://appthemes.ir

http://a-d-s.ir

http://freed.ir

http://pbazar.ir

http://vtkar.ir

http://jobilo.ir

https://agahi90.ir

http://ahwniaz.ir

http://jarzani.ir

https://tapish.ir

http://va3eteh.ir

https://jarmizanam.ir

http://ehtyajat.ir

http://kolidor.ir

http://agahititr.ir

https://jarmizanam.ir

https://sanatesakhteman.ir

https://otab.ir

http://idoo.ir

https://7010.ir

https://divar.ir

https://tookan.ir

https://jarzani.ir

https://darsanat.ir

https://aryatabligh.ir

https://parsu.irhttp://agahito.ir

httpss://hadafgir.ir

https://niazmandikhark.ir

https://partlist.ir

https://injaa.ir

https://bazarha.ir

https://tejarat-iran.ir

https://vtab.ir

https://7rang.ir

https://saifa.ir

https://bazarpars.ir

https://car.iranjib.ir

http://istgah2.ir

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.