گوگل ادز (گوگل ادورز) چیست؟

گوگل ادز - تبلیغات گوگل

گوگل ادز (ادوردز) سیستم تبلیغات کلیکی شرکت گوگل می باشد.
در این سرویس شما کلمات کلیدی دلخواه موردنظرتان را برای گوگل مشخص می کنید و زمانی که کاربران کلمات مورنظر را در گوگل جستجو می کنند، گوگل لینک دلخواه از وب سایت شما رادر بالای یا پایین ۱۰ نتیجه طبیعی و اورگانیک خودش نمایش می دهد و بایت کلیک های که کاربران بر روی لینک وب سایت شما انجام می دهند هزینه ای را دریافت می کند.

بازاریابی از طریق موتورهای جستجو به خاطر حضور و استفاده بالای افراد از این موتورهای جستجو خصوصا گوگل، یکی از بستر های تبلیغاتی بسیار مطرح و کاربردی است که امروزه مورد توجه بسیاری از کسب و کارها می باشد، این بازاریابی یا به صورت اورگانیک و طبیعی انجام می شود که به آن بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا SEO گفته می شود یا به صورت پولی و پرداخت به ازای هر کلیک انجام می شود (PPC). آشنایی بااصطلاحات SEO, PPC, SEM

در تبلیغات ادورز گوگل لینک وب سایت شما در نتایج گوگل با نتایج طبیعی  فرق دارد و در کنار لینک های تبلیغاتی حروف Ad  نمایش داده می شود، این تبلیغات هنگامی که شما در گوگل یک عبارت را جستجو می‌کنید، در بالا و پایین صفحه نمایش داده شده‌اند. و این تبلیغات گوگل صرفا زمانی به کاربران نمایش داده می‌شود که یک کاربر اقدام به جستجوی کلمات کلیدی شما (یعنی جستجوهای مرتبط با کسب و کار شما) کند. همچنین در تبلیغات گوگل ادز، شما فقط زمانی هزینه پرداخت می کنید که کاربر روی لینک تبلیغاتی شما کلیک کند.

نمونه و محل تبلیغات گوگل
فهرست
Call Now Button