بدون دیدگاه
394

در میان کارهایی که برای ارتقا سئوی سایت خود انجام می‌دهید بدون شک ترفندهای کلاه خاکستری جایگاه ویژه‌ای دارند. کارهای زیادی با سرعت اثربخشی‌های متفاوت هستند که می‌توانید در این راستا انجام دهید. در این مقاله قصد داریم شما را سریع‌ترین روش کلاه خاکستری برای افزایش رتبه گوگل آشنا کنیم. با ما همراه باشید …

سئو کلاه خاکستریهمان‌طور که خودتان می‌دانید گوگل روی ب نمایش بهترین و مرتبط‌ترین نتایج به کاربرانش متمرکز است. آنچه بیش از هر چیز دیگری در رتبه‌بندی نتایج سرچ برای گوگل اهمیت دارد نوع واکنش کاربر نسبت به سایتی است که از صفحه سرچ به آن می‌رسد. مثلاً اگر تعداد زیادی از کاربران گوگل که کلیدواژه خاصی را سرچ کرده‌اند در صفحه نتایج سرچ گوگل روی سایت شما کلیک کنند، گوگل این‌طور برداشت می‌کند که سایت شما نیازهای جستجوگران آن کلیدواژه را به‌خوبی پاسخ می‌دهد و در زمینه آن کلیدواژه خاص، در میان کاربران محبوبیت بالایی دارد. این وضعیت سبب می‌شود تا به‌مرور گوگل در ازای سرچ کلمات کلیدی مربوطه، سایت شما را به رتبه‌های بالاتر صفحه نتایج سرچ انتقال دهد.

حال با علم به این موضوع، اگر چنین سرچ و بازدیدی را به طریقی برای سایت خود شبیه‌سازی کنید به‌سرعت می‌توانید شاهد افزایش رتبه سایت خود در صفحه نتایج سرچ گوگل باشید. انجام چنین کاری در ظاهر ساده است. شاید با خود فکر کنید کافی است کلمات کلیدی مرتبط به سایت خود را گوگل کنید و در میان نتایج، روی سایت خود کلیک کنید تا به گوگل القا کنید که سایت شما در زمینه آن کلیدواژه‌ها محبوبیت بالایی در بین کاربران دارد، اما انجام این کار به‌صورت دستی به ۲ دلیل، دشوار و چه‌بسا ناممکن است. اول اینکه این کار باید به‌صورت روزانه و منظم و طبق استانداردی خاص تکرار شود تا اثرگذاری لازم را داشته باشد. اول اینکه شما باید سرچ گوگل را با استفاده از آی پی‌های مختلف و از دیوایس‌های مختلف انجام دهید تا بازدیدها بی‌همتا (unique) باشند و تاثیر مثبت خود را بر ارتقا سئو و رتبه سایت شما داشته باشد.حال که بهره مندی از اثرات مثبت شبیه سازی سرچ گوگل به صورت دستی ممکن نیست، آیا چاره دیگری نداریم؟ خوشبختانه، نرم‌افزارهایی در بازار موجود هستند که می‌توانند کل این کار را به‌صورت خودکار برای شما شبیه‌سازی کنند.

شاید با خود فکر کنید استفاده از این نرم‌افزارها اصلاً امن نیست و در نهایت باعث می‌شود گوگل سایت شما را جریمه کند. اما این نرم‌افزارها نمی‌توانند سبب پنالتی شدن سایت زیرا اگر این‌طور باشد سایت رقیب شما می‌تواند چنین نرم‌افزارهایی را تهیه کرده و روی سایت شما شبیه‌سازی سرچ گوگل را انجام دهد تا سایت شما را مشمول پنالتی گوگل سازد. بدیهی است که چنین چیزی هرگز توسط گوگل اتفاق نمی‌افتد، زیرا در درجه اول گوگل نمی‌تواند بازدیدهای حاصل از استفاده از این نرم‌افزارها را از بازدیدهای واقعی سایت شما تشخیص دهد و گوگل هرگز به دلیل بازدیدهایی که از سایت شما صورت می‌گیرد هیچ جریمه‌ای در نظر نمی‌گیرد.

این نرم‌افزارها می‌توانند انواع بازدیدها را به سایت شما هدایت کنند. برای استفاده از این نرم‌افزارها کافی است کلمات کلیدی مدنظر خود، دامنه سایت و تعداد پروکسی (برای تغییر آی پی و ایجاد بازدیدهای یونیک) را در اختیار این نرم‌افزارها قرار دهید. این نرم افزارها به ۳ شیوه به ارتقا سئو و بهبود رتبه سایت شما کمک می کنند

  1. این دسته از نرم افزارها می توانند کلمات کلیدی شما را گوگل کرده و لینک سایت شما را در هر صفحه‌ای از نتایج گوگل که باشد پیدا کنند و با کلیک بر روی آن وارد سایت شما شوند.
  2. این نرم‌افزارها می توانند آدرس سایت شما را به صورت کاملا خودکار در آدرس بار تایپ کرده و به صورت مستقیم و بدون سرچ به سایت شما وارد شوند و بدین طریق بازدید مستقیم از سایت شما را شبیه سازی کنند.
  3. از دیگر قابلیت های این دسته از نرم افزارها کلیک روی لینک شما در ریپورتاژها و دیگر صفحات است.

بعد از ورود به سایت به هریک از این ۳ شیوه، نرم افزارها برای کاهش بانس ریت سایت شما و افزایش اثرگذاری این شبیه سازی ها، صفحه را اسکرول کرده و با کلیک بر روی دکمه‌ها از سایر بخش‌های سایت شما نیز بازدید می‌کند.

از برترین نمونه‌های این نرم‌افزار که می‌توانیم به شما معرفی کنیم ربات ارتقاء سئو و افزایش ورودی گوگل کاربر مجازی است که هم در ایران و هم در بازار بین‌المللی پرطرف‌دار است. داشتن راهنمای فارسی و پشتیبانی تمام‌وقت در کنار امکانات متعدد، این ربات را برای کاربر ایرانی متمایز می‌سازد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امکانات، خرید و نحوه استفاده از این نرم‌افزار به سایت کاربر مجازی V-USER.COM مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.