افزونه یا پلاگین وردپرس چیست؟

پلاگین یا افزونه درحقیقت یک نرم افزار جانبی است، یک نرم‌افزار که روی یک برنامه‌ اصلی و پایه اضافه و نصب می شود و امکاناتی را به آن برنامه اضافه می کند.
پلایگن های وردپرس نیز هر کدام برای یک منظور طراحی و پیاده سازی شده اند، مثلا:

  • پلاگین فروشگاه اینترنتی که بستر ایجاد یک فروشگاه اینترنتی را به سایت وردپرسی شما اضافه می کند
  • یا پلاگین فرم ساز که کمک می کند شما بتوانید در سایت وردپرسی خود تنواع فرم های دریافت اطلاعات را بسازید مثل فرم تماس با ما یا فرم استخدام و …
  • یا افزونه چندزبانه که کمک می کند شما یک سایت چند زبانه داشته باشید و به سادگی صفحات و بخش های مختلف سایت خود را برای زبان های متعددی ایجاد و مدیریت کنید
  • و ….

دو عاملی که باعث محبوبیت وردپرس بین طراحان وب سایت شده یکی قالب های وردپرس و دیگری افزونه های کاربردی وردپرس می باشد. وردپرس در حال حاضر بیش از ۵۵  هزار پلاگین جانبی دارد که هر کدام کاربرد و قابلیت های خود را دارند و شما می توانید متناسب با نیاز یا موضوع وب سایتی که دارید پلاگین های مربوطه را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید.
پلاگین های وردپرس به صورت مستقل قابل استفاده نمی باشند و باید بر روی وردپرس نصب و اضافه شوند تا بتوانید از امکانات آن ها استفاده کنید.

پلاگین های وردپرس را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد: پلاگین‌های رایگان و غیر رایگان. در این بخش از سایت سلام وبمستر ما بهترین و کاربردی ترین افزونه های وردپرس را ائم از پولی یا رایگان به شما معرفی می کنیم و آموزش رایگان استفاده از هر کدام قرار داده خواهد شد تا بتوانید از آن ها به سادگی استفاده کنید.

افزونه های سئو وردپرس

آموزش و دانلود اخرین نسخه های افزونه یوست سئو
یوست سئو از بهترین و قوی ترین تولید کننده افزونه های سئویی برای وردپرس می باشد

افزونه یوست سئو

افزونه سئو وردپرس

افزونه سئو ویدئو

افزونه یوست ویدئو سئو

افزونه لوکال سئو

افزونه سئو محلی وردپرس - یوست لوکال سئو

افزونه سئو اخبار

سئو اخبار با پلاگین یوست سئو

افزونه سئو ووکامرس

ووکامرس یوست سئو پلاگین
فهرست
Call Now Button