معیار های انتخاب طراح سایت

در این مقاله آموزشی سلام وبمستر شرکت طرحی سایت در اصفهان به بررسی معیار های انتخاب طراح سایت می پردازیم. اگر برای طراحی وب سایت خود به دنبال یک شرکت معتبر هستید با ما باشید تا شما را با معیار هایی که می بایست یک شرکت طراحی سایت داشته باشد آشنا کنیم.

برای یک شرکت و یا مجموعه تجاری بهرمند بودن از یک وب سایت قدرتمند و کارا امری بدیهی می باشد. اولین قدم برای برای سپردن طراحی سایت به یک شرکت خصوصی، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت می باشد. برای موفقیت در بازار رقابتی فعالیتتان نیاز است بهترین بستر برای مهیا کردن بهترین تجربه برای کاربرانتان را فراهم کنید.

هدف از طراحی سایتبا تغییرات گسترده بازاریابی با گذشت زمان سایت های اینترنتی و نرم افزار های موبایلی با قدرت در میان مردم جای خود را باز کرده اند به طوری که هر کسی به دنبال راه اندازی سایت برای فعالیت خود می باشد. . معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت وابسته به کاربرد سایت مورد نظر شما و همچنی بودجه ای که در نظر دارید متفاوت خواهد بود در نتیجه همواره نمیتوان یک گزینه را به همه پیشنهاد کرد. برای بررسی این معیار های تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

هدف خود از طراحی وب سایت را مشخص کنید.

اولین موردی که در راه اندازی وب سایت می بایست به آن دقت کنید تا یک تجارت آنلاین موفق داشته باشید هدف از طراحی سایت می باشد. برای مثال اگر سایت شما یک فروشگاه اینترنتی است، تمرکز شما بر بازگشت سرمایه گذاری تان و تغییر بازار فروش خواهد بود.

اگر شما در حال راه اندازی یک کمپانی جدید هستید و نیاز به معرفی برند خود دارید، سایتتان باید حاوی اطلاعات و مطالب مرتبط با محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت و همچنین ارائه راه های ارتباط با مشتریان جدید و قدیمی باشد.

وقتی که شما بدانید  که به چه چیزی برای به انجام رسانیدن هدفتان نیازدارید، قادر خواهید بود تا یک شرکت طراحی سایت متناسب با خواسته خود بیابید.

کاری که شما باید در این مرحله انجام دهید: قبل از هر چیز هدف خود را از راه اندازی وبسایت مشخص کنید و پس از آن از شرکت طراحی سایت موردنظر خود بخواهید که توانایی هایش را به شما اثبات کنند. آنها باید به شما نمونه ای از فعالیت های خود که طی آن موفق به رفع نیاز خاصی شده اند را معرفی کرده و چگونگی تهیه ی راه حل های خود را به شما نشان دهند.

در نظر گرفتن هزینه طراحی سایت

ضرب المثل هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری را همه شنیده ایم. این ضرب المثل در دنیای طراحی سایت نیز کاربرد دارد. در صورتی قیمت پایین یک شرکت طراحی سایت شما را وسوسه کند ممکن است زمان و هزینه بیشتری را برای جبران این اشتباه متحمل شوید.

حال سوالی که وجود دارد این است که چگونه می توان هزینه پروژه را تخمین زد؟ جواب این سوال بسیار راحت می باشد. کمی مکث کنید، کمکی تحقیق کنید که سال گذشته وسال های پیش از آن چه هزینه ای صرف تبلیغات و بازاریابی کرده اید. و اینکه آیا این تلاش ها منجر به بازگشت سرمایه شما شده است؟

در مرحله دومی کاری که می بایست انجام دهید انجام دهید این است که از شرکت طراح سایت بخواهید تا دلایل روشنی از نتیجه کار به شما ارائه دهد . دقت کنید که هدف ما بررسی ارزش کار می باشد نه پیچیدگی.

اگر شرکت طراحی سایت می تواند سایتی برای شما طراحی کند و یا سرویسی را ارائه دهد که سرمایه شما را بازمی گرداند بنابراین هزینه برآورد شده نباید باعث برهم خوردن معامله ی شما با آنها شود.اجازه ندهید که برچسب قیمت شما را از هدفی که در مرحله یک مشخص کرده اید، دور کند. یک بررسی ساده نشان میدهد که شما هزینه های بسیاری در جای نامناسب (مانند مجلات تبلیغاتی چاپی) صرف میکنید ولی به هیچ عنوان بازدهی لازم را از آن دریافت نمی کنید.

بررسی سابقه شرکت طراحی سایت

اینکه شرکت طراحی سایت چند سال سابقه دارد مهم نیست. چون شرکت های تازه تاسیس زیادی وجود دارند که ایده های درخشان و تکنیک های مدرن تری نسبت به رقبای قدیمی خود دارند. بررسی کنید که شرکت طراحی سایت چقدر با سابقه چقدر با فعالیت شما اشنایی دارد.بررسی کنید که این شرکت چقدر در پروژه های قبلی خود خلاقیت داشته اند و در جلب رضایت مشتریان گذشته موفق بوده اند؟کاری که شما باید انجام دهید: از شرکت طراحی سایت در خواست کنید تا تکنولوژی های مورد استفاده خود، مشتریان موفق و راه حل های انتخابی شان را به شما معرفی کنند.

 

 

مطالب مرتبط :

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

معیارهای انتخاب طراح وب سایت
دسته بندی: آموزش طراحی سایت
۰
فهرست
Call Now Button