کلاس و دوره آموزش وبمستری اصفهان

آموزش طراحی سایت در اصفهان

دوره وبمستری در اصفهان؛ شامل آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

این دوره که آمورش وبمستری می باشد شامل بحث راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی و رساندن آن به فروش و درآمد می باشد. از ابتدایی ترین مراحل که چگونه دامنه سایت خود را خریداری کنید (چه اصولی را رعایت کنید، از کجا بخریم و ….) تا سئو سایت و آوردن سایت به صفحه اول گوگل به صورت کامل از صفر تا صد از مقدماتی تا حرفه ای اموزش داده می شود.
پیش نیاز این دوره آشنایی با مباحث ابتدایی کامپیوتری (ICDL) می باشد و ترجیحا داشتن یک موضوع یا یک ایده جهت انجام پیاده سازی و اجرا اموزش ها به صورت عملی

نحوه برگزاری

خصوصی

مدت دوره

متناسب با نیاز شما

زمان بندی

حداکثر ۱ جلسه هفتگی

حضوری، آنلاین

حضوری: اصفهان

دوره وبمستری شامل چه بخش هایی است؟

null

آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

بدون یک خط کدنویسی، از صفر تا صد، بر اساس سیستم مدیریت محتوا ووردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس آموزش می بینید که چطور وب سایت و فروشگاه خود را به صورت بسیار زیبا و حرفه ای طراحی کنید

null

آموزش سئو سایت و آمدن به صفحه اول گوگل

آموزش کامل و قدم به قدم بهینه سازی سایت با هدف کسب رتبه در صفحه اول گوگل که شامل مباحث مقدماتی سئو تا سئو حرفه ای می باشد و استراتژی های حرفه ای و دقیق در این مسیر آموزش داده می شوند.

معرفی و مشخصات دوره وبمستری

مشخصات دوره
 • مدرس: محسن رجبی
 • شماره تماس : ۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹ – ۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸
 • زمان بندی کلاس ها: با هناهنگی
 • پیش نیاز: آشنا با مباحث مقدماتی کامپیوتر و اینترنت
 • مبلغ: ۴۰۰،۰۰۰ تومان برای هر جلسه
 • تعداد جلسات: متناسب با نیاز، سطح و تخصص شما
 • مدت زمان هر جلسه: ۳ ساعت
 • تعداد جلسات در هفته: یک جلسه

دوره وبمستری برای چه افرادی مناسب است؟

آموزش طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ
 • کارمندانی که مسئول بخش IT و یا مسئول وب سایت های شرکت و فروشگاه های هستند.
 • افرادی علاقمند به وب و دیجیتال مارکتینگ که می خواهند یک تخصص بسیار کارآمد و پردرآمد را یاد بگیرند و متناسب با آن مشغول به کار شوند یا پروژها بگیرند.
 • افرادی که می خواهند در زمینه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی و سئو وب سایت خود صرفه جوی چند ده میلیونی کنند و خود این تخصص را فرا بگیرند و انجام دهند.
 • مدیران کسب و کارهای مختلف از کوچک و بزرگ و هر شخصی که محصول، خدمات یا تخصصی برای ارائه دارد و تمایل دارد آن را به صورت آنلاین ارائه و به فروش برساند.

سرفصل های دوره وبمستری

بخش اول: راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی بدون کدنویسی

خدمات جانبی که در این دوره ارائه می شود

به کلیه شرکت کنندگان در این دوره های آموزشی محصولات ابزار و خدمات ذیل که شامل کتاب و بسته های آموزشی سئو سایت، افزونه ها و ابزارهای مورد نیاز برای طراحی سایت و سئو سایت و خدمات راهنمای و مشاوره ای و پشتیبانی به صورت رایگان ارائه می گردد:

 1. قالب طراحی سایت رایگان
 2. آخرین نسخه افزونه های کاربردی مورد نیاز در روند طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی
 3. کتاب های نقشه راه سئو، آموزش سئو و آموزش گوگل وبمستر
 4. ویدئو کامل دوره آموزشی
 5. مشاوره انتخاب نام و برند
 6. مشاوره و معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات (دامنه، هاست و…)
 7. مشاوره سئو سایت و انتخاب کلمات و صفحات هدف
 8. پشتیبانی و پاسخگویی حضوری به سوالات و مشکلات دانشجویان بعد از پایان هر جلسه

فرق این دوره اموزشی با سایر دوره های مشابه

تفاوت این دوره آموزشی با سایر دوره های مشابه که به صورت حضوری ارائه می گردد یا توسط پکیج های آموزشی، آموزش داده می شود را در چند مورد می توان بیان کرد:

 1. مباحث آموزشی صرفا مباحث تئوری و آکادمیک نبوده و به صورت کاملا عملی و قابل پیاده سازی می باشد.
 2. جدا از بحث های فنی و آموزشی در خصوص طراحی سایت، مهمترین تاکید مباحث آموزشی بر روی سئو سایت و بازاریابی اینترنتی است، یعنی چکونه سایت مورد نظر را به مرحله درآمدزایی اینترنتی برسانیم؟
 3. تجربه پشت این دوره آموزشی، فعالیت عملی در قالب یک شرکت مهندسی نرم افزاری و بازاریابی بوده که از سال ۱۳۸۸ تا امروز در زمینه خدمات طراحی سایت و بازاریابی و فروش، خدمات خود را به شرکت ها،ارگان های و فروشگاه های بسیاری ارائه کرده است
 4. و مهمترین نکته اینکه شما دقیقا از همان شروع اولین جلسه با آموزش و با برنامه قدم به قدم کسب و کار اینترنتی خود را طراحی راه اندازی می کنید و آن را رشد خواهید داد.

تفاوت دوره وبمستری با دوره آموزش سئو سایت

دوره وبمستری و طراحی سایت مناسب افرادی است که هنوز هیچ وب سایتی ندارند و همچنین با اصول اولیه راه اندازی سایت آشنایی ندارند و می خواهند قدم به قدم طراحی سایت را یاد گرفته و در ادامه نحوه بهینه سازی و سئو آن را یاد بگیرند.
اما در آموزش سئو در اصفهان که در حال برگزاری آن هستیم، فقط مبحث سئو آموزش داده می شود و آن دوره برای عزیزانی مناسب می باشد که در ترجیحا در حال حاضر یک وب سایت انلاین دارند یا با مباحث طراحی سایت آشنایی اولیه دارند و فقط می خواهند مباحث بهینه ساز ی را فرا بگیرند

تضمین یادگیری مباحث دوره وبمستری

خیلی ساده اگر احساس نیاز به یادگیری بیشتری کردید، می توانید با هماهنگی آموزش در یکی از دوره های بعدی طراحی سایت رایگان شرکت کنید.
این ضمانت یادگیری است که ما برای دانشجویان ارائه می کنیم. در دوره های آموزشی که توسط مجموعه سلام وبمستر برگزار می شود یک طرح ویژه برای تضمین یادگیری مباحث آموزشی وجود دارد و آن هم اینکه بعد از پایان دوره آموزشی طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی و در حقیقت این دوره کامل وبمستری، در صورتی که احساس کردید مطالب را خوب یاد نگرفته اید یا نیاز به مرور و تکرار دارید، می توانید با هماهنگی و البته صد درصد رایگان در یکی دیگر از دوره های آموزشی بعدی شرکت کنید.

بازار کار برای متخصص طراحی سایت و وبمستر

به نظر شما فقط در همین شهر اصفهان چه تعداد شغل و کسب و کار وجود دارد؟
فرقی نمی کند خدماتی باشد؛ فروشگاهی باشد، یا یک کارگاه تولیدی یا کارخانه (بدون هیچ استثا و محدودیتی) هر شغلی با هر پتانسیلی، هر تعداد کارمند، چه بزرگ و چه کوچک

مدیران همه این مشاغل اگر ذره ای باهوش باشند و البته کمی به اطراف خود نگاه کنند متوجه شده اند که مهمترین کاری که می توانند نه تنها برای رشد بلکه برای نجات و ماندگاری کسب و کار خود انجام دهند، راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودشان است. کسب و کار اینترنتی که مهمترین و ماندگارترین و صد البته بهترین دروازه ورودی آن داشتن یک وب سایت و آشنایی با مباحث دیجیتال مارکتینگ است.

حال به نظر شما چقدر بازار کار برای یک وبمستر وجود دارد؟ چقدر پتانسیل درآمد زایی برای شخصی که طراحی سایت بلد است  وجود دارد؟ شخصی که می تواند یک وب سایت راه اندازی کند، آن را مدیریت و نگهداری کند و از همه مهمتر آن را رشد دهد و بتواند آن را به صفحه اول گوگل بیاورد!
در حال حاضر خدمات طراحی سایت در اصفهان نیز توسط ما ارائه می گردد، که با مطالعه آن بخش و ملاحضه قیمت ها می تواند یک دید کلی داشته باشید از درآمدی که برای هر طراحی سایت حرفه ای انجام می دهید.

مهمترین موضوع، دانش شما در خصوص طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی است و اینکه چطور آن را راه اندازی و نگهداری کنید و آن را به درآمدزایی برسانید و در این دوره وبمستری تمامی آنچه را که برای تبدیل شدن به یک متخصص طراح سایت نیاز است به شما آموزش داده می شود.
در ساده ترین حالت می توانید بعد از اتمام این دوره آموزشی طراحی سایت و کسب تجربه کافی، مستقیما با ما در مجموعه سلام وبمستر مشغول به کار شوید و بر روی پروژه های اختصاصی و یا پروژه های مشتریان مشغول به کار شوید، همچنین این پتانسیل نیز وجود دارد که با توجه به درخواست هایی که کارفرمایان از ما جهت معرفی متخصص وبمستر دارند به ایشان معرفی شوید.

سوالات متداول دوره طراحی سایت و وبمستری


وبمستر به چه کسی گفته می شود؟
وبمستر شخصی است که بتواند یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کند و به مباحث دیجیتال مارکتینگ آشنا باشد. مهمترین توانایی یک وبمستر راه اندازی، مدیریت و نگهداری وب سایت است.


آیا طراحی سایت با آموزش برنامه نویسی است؟
خیر، هیچ نیازی به کدنویسی نبوده و شما اصلا درگیر مباحث کدنویسی نخواهید شد. یک وبمستر یک برنامه نویس نیست.


آیا دوره وبمستری فقط آموزش طراحی سایت است؟
خیر، آموزش طراحی سایت و آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی فقط بخشی از مباحث وبمستری است، مباحث امنیت و نگهداری سایت، مباحث دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو و بسیاری موارد دیگر در این دوره تدریس می شود.


دوره وبمستری به صورت کارگاهی و عملی است؟
بله، مهمترین شرط این دوره داشتن یک ایده یا موضوع می باشد تا بر اساس آن بتوانید طراحی سایتش را انجام دهید و آن را بهینه سازی کنید و از همه مهمتر به درآمد زایی برسانید و تمامی مباحث به صورت عملی همراه با دستورالعمل اجاری دقیق وجود می باشد.


آیا در این دوره من یک متخصص وبمستر می شوم؟
تمامی آنچه که شما نیاز دارید برای یک وبمستر حرفه ای به شما آموزش داده می شود و با تمرین شما و انجام عملی آموزش ها قطعا شما یک متخصص در زمینه طراحی سایت و راه اندازی و رشد کسب و کارهای اینترنتی خواهید شد.

اگر هنوز سوالی دارید یا نیاز به مشاوره بیشتر جهت شرکت در این دوره دارید، تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

آماده اید وبمستری و طراحی سایت را، حرفه ای یاد بگیرید؟

اگر جهت شرکت در این دوره هنوز سوالی دارید یا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۳۶۱۲۱۹
۰۹۱۳۴۴۷۶۰۰۸

۱۲ دیدگاه. Leave new

 • ملیحه اخلاقی
  ۱۳۹۹-۰۴-۰۹ ۲:۴۹ ب٫ظ

  سلام
  آموزشگاه شما طراحی وایر فریم و آموزش طراحی سایت در فتوشاپ هم درس داده می شود و اینکه قالب سایت که پی اس دی هست را به قالب وردپرس تبدیل کنم؟
  ممنون

 • عباس میرزاخانی
  ۱۳۹۹-۰۱-۰۶ ۷:۲۷ ب٫ظ

  سلام
  خسته نباشید
  آیا با شرکت در این دوره می تونم سایتی مثل ….. طراحی کنم

 • سلام
  برای من این موارد خیلی مهم است لطفا دقیق و واضح بگوید بله یا خیر
  ۱- آیا نحوه انتخاب برند و اسم سایت آموزش داده می شود؟
  ۲- آیا مشاوره خصوصی در مورد سایتی که من می خواهم راه اندازی کنم داده می شود؟
  ۳- آیا امنیت سایت آموزش داده می شود؟
  ۴- آیا قالب و افزونه های که برای طراحی سایت نیاز است به ما می دهید یا جداگانه باید خرید کنیم؟
  ۵- آیا سئو کامل آموزش داده می شود؟
  متشکرم و منتظر پاسخ شما

  • با سلام و احترام
   تقریبا همه سوالات شما در توضیحات دوره اشاره شده است، و البته خوشحالیم که این دوره برای شما مهم بوده و سوالات خودتون را مطرح کردید
   ۱-بله (از مهمترین مباحث دوره در جلسات اول می باشد)
   ۲-بله (در زمان جلسات دوره (قبل و بعد) و همچنین در سیستم پشتیبانی دانشجویان)
   ۳-بله
   ۴- قالب های حرفه ای که رایگان ارائه می شود: قالب وردپرس و افزونه های متداولی که اموزش ان ها داده می شود رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
   ۵-بله

   با درود

   • سلام
    ممنون
    یک موضوع دیگر قیمت دوره است و کمی گران

    • با سلام و احترام
     اگر یک مقایسه کوتاه و سریع بین قیمت های این مجموعه و سایر مجموعه ها انجام دهید، در درجه اول متوجه خواهید شد مبلغ دوره گران نمی باشد، همچنین با توجه به حجم مطالب، تعداد جلسات آموزشی، پشتیبانی و پاسخگویی که برای سوالات و مشکلات در طول دوره انجام می شود قیمت بسیار منصفانه است و مهمتر، ضمانت و گارانتی است که در خصوص فیبدک دوره و اثر بخشی آن به شما داده می شود.
     بادرود

 • رسول ماندگار
  ۱۳۹۸-۱۰-۲۴ ۱۰:۱۹ ق٫ظ

  آقای رجبی مجدد سلام
  سئو که در دوره وبمستری آموزش داده می شود با سرفصل های دوره سئو که جداگانه دارید یکی هست؟
  من شماره موبایلم را در آن بخش براتون گذاشتم، لطفا این سوالم را هم پاسخ دهید

  • سلام و عرض ادب
   مباحث دوره سئو با مباحث سئو که در دوره وبمستری آموزش داده می شود یکی است، دوره وبمستری برای عزیزانی است که می خواهند ابتدا سایت خود را راه اندازی کنند و سپس بحث بهینه سازی آن را یاد بگیرند و دوره سئو برای عزیزانی است که در حال حاضر وب سایت فعال و آنلاین دارند و با سایت خودشان هم می توانند کار کنند و فقط بحث بهینه سازی آن را می خواهند فرا بگیرند
   موفق باشید

 • محمد صادقی امینی
  ۱۳۹۶-۱۲-۲۵ ۶:۵۳ ق٫ظ

  سلام مهندس جان
  در ابتدای مطلب بالا هر دو دوره آموزشی- لذت راه اندازی کسب وکار اینترنتی – تایپ شده .که به نظر احتیاج به اصلاح دارد.
  دوستدار شما

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
Call Now Button