ژورنال سئو: شروع مبل نادر

همان طوری که در بخش معرفی ژورنال سئو اشاره کردم، گزارشات کامل و روند طراحی و بهینه سازی برخی از سایت هایی که پروژه طراحی و سئو آن ها در حال انجام است را در این قسمت ارائه خواهیم کرد.

اولین سایت متعلق به گالری مبل نادر می باشد که در زمینه مبلمان و دکوراسیون فعالیت داشته، برای طراحی این وب سایت و بخش فروشگاهی آن سیستم وورپرس و فروشگاه ساز ووکامرس انتخاب و نصب شد، تقریبا طراحی و چیدمان برخی از صفحات آن انجام شده که مسلما به مرور زمان و تغییرات ظاهری بسیاری خواهد کرد.

موضوع انتخابی این وب سایت برای بحث بهینه سازی و کسب رتبه در صفحه اول گوگل “مبل استیل” می باشد. بر اساس روش هایی که برای انتخاب کلمات کلیدی وجود دارد، لیستی از این کلمات تهیه و بر اساس استراتژی که ما معمولا در بحث بهینه سازی برای کلمات کلیدی استفاده می کنیم (استراتژی فیبو کیورد) این کلمات سطح بندی و اولویت بندی شدند و کلمات اصلی و فرعی مربوط به هر کدام مشخص شده اند.

نکته: انتخاب و تهیه لیست کلمات کلیدی مورد نظر نیز از جمله مواردی هستش که در روند بهینه سازی یک سایت فقط برای یک بار انجام نمی شود و در طول روند بهینه سازی این لیست و اولویت بندی ها ممکن است تغییر کند. و البته که شما باید مدام در حال گسترش و بهینه کردن لیست کلمات کلیدی مورد نظر خود باشید.

در قدم بعدی باید مشخص کردیم که صفحات هدف ما برای هرکدام از این عبارت های کلیدی چه صفحاتی از سایت هستند، به عنوان مثال در سیستم ووردپرس از آنجایی که ما صفحات و لینک هایی برای محتوا(نوشته)، برچسب محتوا، دسته بندی ها، برگه ها، محصولات، برچسب محصولات و یا دسته بندی های محصولات دارم بایستی مشخص کنیم که تمرکز ما در روند سئو سایت خصوصا لینک سازی های داخلی و خارجی بر روی کدامیک از صفحات سایت و بر اساس کدام عبارت ها و کلمات می باشد.

برای گالری نادر بخش از این صفحات و لینک صفحات مربوطه آماده و پیاده سازی شده که به صورت زیر می باشد.

در بخشی از گزارش هایی که برای این سایت نیاز داریم تا بتوانیم روند پیشرفت کار را بسنجیم و آن مهمتر ببینیم ربات های گوگل سایت ما را چگونه می بینند، این سایت را در اکانت گوگل وبمستر مربوطه اضافه کردیم، که در حال حاضر هیچ گزارشی از آن وجود ندارد و طی هفته های آینده که اطلاعات و گزارشات مبوطه در گوگل وبمستر بروز رسانی شد، بخش هایی از گزارشات مربوطه نیز در ادامه و در بخش ژورنال سئو مبل نادر ارائه می کنیم.

البته در حال آماده سازی یک فایل گزارشی برای ارائه به صاحبان پروژه ها نیزهستیم که بعد از آماده شدن آن را نیز قرار می دهم و دوستان و همکارانی که در زمینه سئو سایت فعالیت می کنند هم می توانند از ان استفاده کنند و ممنون می شوم پیشنهادات خودشان را در بهتر شدن و حرفه ای تر شدن این فایل ارائه کنند تا به عنوان یک فرمت خوب و استاندارد برای همه قابل استفاده باشد.

در حال حاضر اگر گزارشات کلی که در خصوص وب سایت ها توسط الکسا ارائه می شود را بخواهیم در این قسمت و برای شروع این سایت بنویسیم هیچ اطلاعاتی ثبت نشده (گزارشات کلی وب سایت الکسا را از این جهت قرار می دهم که در هر لجظه توسط همگان در سایت خود الکسا قابل بررسی و مشاهده می باشد.)

گزارشات تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۹

https://www.alexa.com/siteinfo/nadergallery.ir

Global Rank Rank in Iran Bounce Rate Daily Page views Daily Time on Site Back links Search Visits Index on Google

مطالب مرتبط :

ژورنال سئو

معرفی بخش ژورنال سئو

بنام خداوند بخشنده مهربان در حال بررسی مقدماتی و شروع طراحی و بهینه سازی دو پرژه جدید بودم که تصمیم گرفتم که قسمتی در سایت سلام وبمستر ایجاد کنم با نام ژورنال سئو؛ و در این بخش گزارشات مرحله به…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دسته بندی: اخبار
tagبرچسب:
۰
فهرست
Call Now Button