سئو دست برتر بازایابی و فروش

اعتبار، برندینگ و فروشی که از بودن در صفحه اول گوگل می توانید کسب کنید قابل مقایسه با هیچ روش تبلیغاتی دیگر نیست

اینکه می‌گوییم سئو دست برتر بازاریابی است، اغراق و بزرگ‌نمایی نیست.

نمی‌دانم برای معرفی خودتان و یا فروش محصولاتتان از چه روش‌های تبلیغاتی یا بازاریابی استفاده می‌کنید: روزنامه، پیامک، بنر و تراکت، تبلیغات سطح شهری، بیلبورد، تبلیغات تلویزیونی و یا رادیویی، بازاریابی تلفنی یا مراجعه‌های حضوری و …. همچنین نمی‌دانم شغل، تخصص یا محصول شما چیست، اما با اطمینان می‌گویم که مشتریان و فروش‌هایی که از بودن در صفحه اول گوگل می‌تواند برای شما رقم‌ زده شود قابل‌مقایسه با هیچ کدام یک از روش‌های مثال زده‌شده نیست و به دست آوردن آن‌ها از هرکدام یک از روش‌های ذکرشده و متداولی که وجود دارد غیرممکن است یا با هزینه‌های بسیار بالای همراه است.

نمی‌خواهم بگویم همه تبلیغات و روش‌های مارکتینگ و برندینگ خود را کنار بگذارید، اما زمانی که شما بر روی سایت و سئو خود تمرکز کنید و نتایج خوبی بگیرید بسیاری از این روش‌ها را کنار خواهید گذاشت و یا به حداقل خودش خواهید رساند.

مطالب مرتبط :

گوگل شاهراه ترافیک دنیا

تعداد ۶۳۰۰۰ جستجو در هر ثانیه در گوگل انجام می شود؟ جای دیگری سراغ دارید که چنین ترافیکی از حضور افراد وجود داشته باشد؟ به معنای واقعی می توان گوگل را شاهراه ترافیکی دنیا قلمداد کرد!
1 گوگل

هزینه تبلیغ شما در گوگل

گوگل فقط از بخش تبلیغات ادورز که نمایش آگهی در کنار جستجو های کاربران است سالانه میلیاردها دلار درامد دارد، اگر بودن در صفحه اول گوگل ارزش نداشت، شرکت ها و افراد مختلف این همه پول بابتش پرداخت می کردند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دسته بندی: آموزش سئو
tagبرچسب:
۰
فهرست
Call Now Button