معرفی بخش ژورنال سئو

بنام خداوند بخشنده مهربان

در حال بررسی مقدماتی و شروع طراحی و بهینه سازی دو پرژه جدید بودم که تصمیم گرفتم که قسمتی در سایت سلام وبمستر ایجاد کنم با نام ژورنال سئو؛ و در این بخش گزارشات مرحله به مرحله تمامی اقداماتی که برای بهینه سازی این سایت ها انجام می شود را در این بخش قرار دهم. از انتخاب نام وب سایت و انتخاب کلمات کلیدی تا حتی گزارشات نهایی که از فروش هایی که در این سایت ها انجام می شود.

در ادامه هریک پروژه هایی که قرارداد سئو و بازاریابی اینترنتی آن ها بسته می شود و موافقت کارفرما جلب شود و اجازه انتشار گزارش ها و روند پیشرفت سئو و بازاریابی اینترنتی آن ها داده شود، در این قسمت معرفی خواهند شد و می توانید روند این وب سایت ها را از صفر تا صد که رسیدن به صفحه اول گوگل و انجام فروش هایی در بستر اینترنت است را مشاهده و دنبال کنید.

مهمترین انگیزه در خصوص ایجاد این بخش و اقدام به انتشار گزارش هایی که برای پروژه های سئو انجام می شود صرفا اینست که دوستانی که در خصوص اقداماتی که برای سئو یک سایت سوال می پرسند که برای آمدن به صفحه اول گوگل چه کارهایی باید انجام داد، ببینند که برای سئو سایت نیازی نیست کار بسیار پیچیده ای انجام شود یا رمز و رازی در کار نیست تا با دانستن و انجام آن بتوان سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشیم و شاید در یک جمله بسیار ساده بتوان گفت شما فقط کافیست سایتی داشته باشید که گوگل متقاعد شود در زمینه کاریتان آن سایت نسبت به سایر سایت های هم موضوع، سایت کامل تری است و به نحو احسن می تواند نیاز های کاربرانی که آن موضوع را جستجو می کنند را پاسخ دهد.

دلیل بعدی ایجاد این بخش و ارائه این گزارشات که با هماهنگی و اجازه صاحبین این کسب و کارها در سایت انجام می شود، ارائه گزارش های فروش محصولات و خدماتی است که در نتیجه بودن این سایت ها در صفحه اول گوگل به نتیجه می رسد و دوستانی که این بخش را دنبال می کنند خواهند دید که آیا بودن در صفحه اول گوگل به فروش محصولات و خدمات یک شغل تا چه میزانی کمک خواهد کرد و صادقانه تا جایی که به سیاست های فروش این عزیزان لطمه ای وارد نشود این گزارشات در این بخش منتشر خواهد شد.

خبرنامه ایمیلی:

یک بخش خبرنامه ایمیلی برای این گزارشات ایجاد کرده ام و چنانچه تمایل دارید صرفا مطالبی که در این راستا در سایت قرار داده می شد برای شما ایمیل شود می توانید در خبرنامه این بخش عضو شوید.

خبرنامه ایمیلی

معرفی وب سایت ها:

سایت اولی که گزارشات آن در این بخش ژورنال سئو قرار می گیرد، وب سایت مربوط به گالری مبلمان نادر با آدرس www.NaderGallery.ir می باشد که در خصوص فروش مبلمان و دکوراسیون فعالیت می کند و موضوعی که در بحث بهینه سازی روی آن فعالیت می کنیم و گزارشات آن در ادامه در بخش ژورنال سئو در خصوص “مبلمان استیل” می باشد.

 

مطالب مرتبط :

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ژورنال سئو
دسته بندی: اخبار
۰
فهرست
Call Now Button