اقدامات قبل از تلاش برای لینک سازی خارجی

قبل از اینکه اقدامی به معرفی سایت خود در سایر سایت‌ها کنید خصوصاً قبل از تلاش برای لینک سازی خارجی، باید سایت خود را کامل کرده باشید به‌گونه‌ای که بخش‌های مهم و اصلی سایت به صورت کامل راه‌اندازی شده باشد. نیازی نیست که بسیار آرمانی روی این موضوع تمرکز کنید فقط نکات ذیل را مدنظر قرار دهید، اگر این موارد را در سایت خود پیاده‌سازی و یا پیش‌بینی کرده‌اید می‌توانید لینک سازی و تبلیغات سایت خود را شروع کنید:

· مطالب و محتویات فعلی سایت آن‌قدری باشد که حداقل چند دقیقه از وقت اشخاصی علاقه‌مندانی که به سایت شما مراجعه می کنند را به خود اختصاص دهد.

· لینک دهی های داخلی بین مطالب و صفحات مختلف به خوبی انجام شده باشد به نحوی که اشخاص را در حین خواندن یک مطلب از سایت ترغیب به کلیک و بازکردن مطالب دیگر کند.

· موضوعات و مطالب مندرج در سایت به گونه ای باشد که اشخاص را ترغیب به بازگشت مجدد به سایت کند.

· روند بروز رسانی و روالی که سایت در حال طی کردن است اطلاع‌رسانی شده باشد تا اشخاص با خواندن آن متوجه شوند که سایت فقط به همین مطالب موجود ختم نشده و دلیلی برای مراجعات بعدی به سایت همچنان وجود داشته باشد.

· تمهیداتی در سایت اندیشیده‌ باشید که قبل از خروج اشخاص از سایت اطلاعات تماس ایشان را دریافت کنید.

· کلمات کلیدی موردنظر دقیقاً مشخص‌شده و برای هریک از کلمات کلیدی هدف، صفحه مشخصی در سایت ایجاد و تعیین شده باشد و شما بدانید که می‌خواهید برای هر کلمه کلیدی کدام‌یک از صفحات سایت را در نتایج جستجو داشته باشید تا کاربران با جستجو آن کلمه به صفحه مربوطه هدایت شوند.

· در راستای کلمات کلیدی که می خواهید اقدام به لینک سازی خارجی کنید مطالب مربوطه و محتوای مناسب و کاملی در سایت ارائه شده باشد.

مطالب مرتبط :

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دسته بندی: آموزش سئو
۰
فهرست
Call Now Button