سئو فروشگاه اینترنتی

سئو فروشگاه اینترنتی کاملا با  سئو سایت شرکتی متفاوت است و از اهمیت و دشواری بیشتری برخوردار است . اگر شما به تازگی قصد کرده اید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید لازم است بدانید تازمانی که  به سئو و دیجیتال مارکتینگ سایت خود اهمیت ندهید به هیچ وجه موفق نخواهید شد .

علل دشواری سئو فروشگاه اینترنتی

  1. رقابت سنگین‌تر به دلیل تبدیل مستقیم ورودی به مشتری و فروش
  2. محتوا محور نبودن فروشگاه اینترنتی
  3. گستردگی رقابت  به دلیل وجود سایت های بسیاری  که کالای مشابه می فروشند و سخت بودن رقابت با سایت های قدرتمندی مانند بامیلو و دیجی کالا

مهم ترین سرمایه هر فروشگاه اینترنتی، وجود بازدیدکنندگان و مخاطبان آن فروشگاه است. به همین دلیل، فروشگاه های اینترنتی باید به سئو توجه ویژه ای کنند.سئو یکی از رکن های اساسی موفقیت فروشگاه اینترنتی است اما تنها رکن نیست. عوامل دیگری مانندجلب اعتماد مشتری برای خرید اینترنتی ، مناسب بودن قیمت کالای ارائه شده نسبت به رقبا ، توصیف دقیق کالا  و… در موفقیت فروشگاه اینترنتی تأثیر گذار هستند .

نکات مهم برای بهبود سئو فروشگاه اینترنتی

برای بهبود سئو فروشگاه اینترنتی خود می توانید کار های زیر را انجام دهید :

انتخاب نام دامنه سایت مناسب

هنگامی که فروشگاه اینترنتی خود را می خواهید راه اندازی کنید در انتخاب نام دامنه خود دقت کنید و سعی کنید به گونه ای آن را انتخاب کنید که بیانگر نام برند فروشگاه ، کلمه کلیدی اصلی  و محصولی که ارائه می دهید باشد و با یک بار شنیدن در ذهن مخاطب بماند .

از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید

اولین و مهم ترین قدم برای سئو فروشگاه اینترنتی انتخاب کلمات کلیدی مناسب است .کلمات کلیدی مانند قطب نما هستند و اگر به درستی آن ها را انتخاب نکنید هرگز به هدف خود نخواهید رسید . برای بالا بردن موفقیت خود کلماتی انتخاب کنید که مشتری را وارد سیکل خرید کند و منجر به فروش شود . برای زودتر به نتیجه رسیدن در ابتدای کار از کلمات کلیدی طولانی و دم دراز استفاده کنید زیرا سطح رقابت در این کلمات کمتر است و مشتریان هدفمند تری را وارد سایت شما می  کند  .

تولید محتوا کنید

برای محصولات و خدمات جانبی خود محتوا تولید کنید .  محصولات خود را صادقانه با تمام مزایا و معایب معرفی کنید تا کاربران راحت تر بتوانند تصمیم بگیرند و بیشتر به شما اعتماد کنند .

سرعت فروشگاه اینترنتی خود را بالا ببرید

سرعت سایت نیز یکی از عوامل تأثیر گذار در سئو سایت است . هنگامی  که کاربر وارد سایت شما می شود و قصد دیدن کالاهای سایت شما را دارد اگر با کندی سرعت سایت شما مواجه شود فطعا آن را می بندد و  به سراغ رقبای شما که سرعت لود سایت  آن ها بیشتر است می رود . از راه های افزایش سرعت سایت می توان به بهینه سازی و فشرده کردن کردن تصاویر و کد های سایت اشاره کرد .  از فاکتور های دیگر تأثیر گذار در سرعت سایت هاست است .

نظر کاربران را در سایتتان درج کنید

نظرات و دیدگاه های  کاربران  را در سایت خود درج کنید . نظرات کاربران  و تجربیات آن ها از خرید محصولات شما نقش تأثیر گذاری در افزایش اعتماد مشتری دارد .

وبلاگ‌نویسی کنید

مطالب و محتوای آموزشی خودر ا به صورت منظم در وبلاگ منتشر کنید تا  افراد بیشتری  با سایت و محصولات شما آشنا شوند و لینک های خارجی سایت شما افزایش یابد .

سلام وبمستر از برترین ها ارائه دهنده انواع خدمات سئو سایت در اصفهان از جمله  سئو فروشگاه اینترنتی می باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.