ثبت نام و شروع کار با کیورد پلنر

برای استفاده از این سرویس فقط به یک حساب جی میل نیاز است و می‌توانید در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان ثبت‌نام و از امکانات آن استفاده کنید. برای هدایت به صفحه مربوطه به این سرویس، در گوگل جستجو کنید google keyword planner یا مستقیم از طریق لینک زیر وارد شوید و مراحل زیر را دنبال کنید: https://adwords.google.com/KeywordPlanner

  1. در صفحه نخست بر روی گزینه “Sign In” کلیک و مشخصات جی میل خود را وارد نمایید.
  1. پس از واردکردن مشخصات جی میل خود، وارد بخش تبلیغاتی گوگل خواهید شد و آنجایی که نیازی به انجام مراحل ثبت‌نام برای دادن تبلیغ در گوگل را نداریم، گزینه “Skip the guided setup” را انتخاب کنید.
  2. در صفحه بعد ایمیل خود را وارد کنید و بدون تغییر در سایر گزینه‌ها بر روی گزینه ” Save and Continue” کلیک کنید.
  3. در صفحه بازشده جدید از منوی tools گزینه “keyword planner” را انتخاب کنید.

ورود به بخش keyword planner در google adwords

  1. پس از هدایت به بخش keyword planner می‌توانید با واردکردن کلمه کلیدی موردنظر، پیشنهادها و کلیه کلمات مرتبط به آن را دریافت کنید.

برای این منظور روی گزینه “search for new keywords using a phrase, website or category” کلیک کنید و در منوی که باز می‌شود کافی است در بخش Your product or service اولین کلمه یا عبارتی را که مربوط به حیطه کاری و سایت شما می‌شود را وارد نمایید و سپس روی گزینه get ideas کلیک کنید.

شروع پیشنهاد‌های سرویس keyword planner با واردکردن اولین کلمه مربوط به محصولات یا خدمات

سایر تنظیمات و گزینه‌های موجود در این بخش و یا جستجو در خصوص سایر کلمات مجدداً قابل تنظیم است و نیازی به تغییر یا تکمیل همه تنظیمات و گزینه‌های موجود در این صفحه نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.